Juicy Couture

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2016. július 5.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegy - málna, pomelo, maracuja,

Szívjegy - gardénia, heliotróp, rózsa, szagos bükköny,

Alapjegy - pézsma, fás jegyek, ámbra.

Üvegében Juicy Couture I Am Juicy Couture EDP
Ár: 4499 ft + postaköltség , Eladó: Kisvacak
Állapot: kb. 25 ml van a 30ml-es üvegében, dobozával, képen látható, Helyszín: Velence, fizetés: Banki utalás után küldöm - 915ft ajánlottan postán maradóra vagy 1199ft Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ferita

2021. június 12.

Nem is tudom hogy maradt ki eddig nekem ez az illat. Imádom az édes,málnás illatokat. Minden évben van egy málna illetve kókusz kattanásom. Sehol nem tudtam megszagoni,így kockáztattam és megrendeltem. Milyen jól is tettem. Egyetlen fújás min.8 órán át tartott a csuklómon. Az illatról mindent leírtak már előttem,csak csatlakozni tudok hozzá. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 12.

Kisvacak

2021. április 9.

Tartós.
Érdekes benne a lednek (szagos bükköny), plusz az elején a pomelo.
A málna hamar elszáll belőle (de nem hiányzik, úgyis van sok másik parfümben manapság).
Heliotróp nem domináns, csak picit játszik (plusz pont)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

Tartós.
Érdekes benne a lednek (szagos bükköny), plusz az elején a pomelo.
Heliotróp nem domináns, csak picit játszik (plusz pont)

Szamelin

2020. október 13.

Édes, nőies illat. Én az őszi- téli időszakban használom. Tartósságát közepesnek mondanám. Csak azért vonok le egy pontot, mert számomra semmi különleges nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

missgiv

Korcsoport: >54
2020. február 29.

Harapnivaló málnaillat, nagyon tartós, szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 29.

Harapnivaló málnaillat, nagyon tartós, szeretem :)

dorottya96

2018. október 13.

Valami igazi nőies illatot kerestem, a hónapra- ami nem túl sok-de nem is kevés és ami nem túl komoly. Ez pont az. Kellemes, nem tolakodó, tartós(reggel fújtam, este is érzem még bőven) és nem érezni minden második emberen. Édesnek édes, de más mint a mostani tucat édességek. Simán hordható bárhova. Nekem tetszik.

Update: ha meg kellene fogalmaznom a gyümölcsös illat kompozícióját pont ilyen lenne. Annyira bájos, és elragadó és szerintem különleges is. Maga a boldogság illata, egyre jobban kedvelem. Fel is pontozom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

LoRs

2017. augusztus 23.

Az egyik barátnőm használja, és hozzá nagyon illik. Az üvege nagyon tetszik, igazán ötletesnek tartom. Fiatalos, szexi, határozott, nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

klau810614

2017. június 4.

Ha a boldogság illatát megfogalmazhatnám akkor pont ilyen lenne !!!! Szerelem ❤️😍
Málnás , édes finomság 🍓🍭🍦egyébként nekem nyárra sem fullasztó .
Valahol olvastam hogy olyan az illata mintha a Juicy Goldot össze öntötték volna a Viva la Juicyvel és van benne valami!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 4.

Málnás , édes finomság 🍓🍭🍦egyébként nekem nyárra sem fullasztó .

Yolanda

2017. január 25.

Annyira jó, mikor egy parfümöt nem én vadászok le, hanem ő talál meg engem. Vele is így ismerkedtem meg, és már az üveget szagolva éreztem, hogy ez valami izgi lesz. :) Rajtam nagyon gyümölcsösen nyit és szép lassan jönnek elő a virágok. Az illata nőies és nagyon sokoldalú, használható akár munkába vagy akár egy különleges találkozóra is. Számomra ebben a hidegben nem elég testes leginkább tavasszal, nyáron fogom használni, mivel pont annyira édes, amit még kellemesnek tartok. Amúgy minden a helyén van, finom aromák, remek tartósság (bőrön 7-8 óra!) és bónusznak egy csodaszép üveg! Picit megbújik benne a Viva la juicy és talán Mugler Alien-je is, de a végeredmény annyira finom, hogy öröm eltölteni vele egy napot! A márka egyik legjobb illata, remélem még sokáig a piacon marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

Dormir

2016. december 12.

Ő is besétált a kis gyűjteményembe. Próbaüzem mód folyik, mert elsőre nem varázsolt el. Frissebb, lédús, gyümölcskoktélra vágytam. Ő pedig nagyon édes. Két órával a fújás után a munkatársak szimatoltak, hogy mi ez a finom vanílás valami. Nem is kapcsoltam, hogy én lehetek, mert ugyan nem kifejezetten vaníliás. De a friss gyümölcs helyett inkább fahéjas, vaníliás cukorral megszórt csemege. A héliotróp kelthet ilyen puha, nőies hatást. Valami őszi, téli melengető. Természetesen meleg időben sem sok.
Kissé átlagos, samponos, kellemes.
De még várok vele, mert egy párszor valami isteni lágy, különleges illat csap még belőle. Boldog fuvallat, nem mászik az ember arcába, szelídebb annál.
És jó pont, hogy tartós!
Szerk.: Hideg időben esik igazán jól. Tartósabb is. Tömény vaníliás, cukrozott szilva??? vagy valami gyümölcs, de semmiképpen sem friss, hanem cukrozott, kandírozott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 12.

Kissé átlagos, samponos, kellemes.
És jó pont, hogy tartós!

Marcsi66

2015. november 4.

..."a málnaízű csók szerelemmel átitatva".Éppen mintákat rendeltem ,és akkor olvastam blonnddiamond véleményét róla,nagyon tetszett amit írt,ebből is dobtam a kosaramba,.Az illat szuper,édes-gyümölcsös,nagyon-nagyon NŐ.hogy csábítani akar az biztos,.Nagyon tetszik ,mert jókedvet vidámságot érzek.Nem a mostani szirupos,,,,tartós,,,,férfiaknál nyerő ez tuti

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 4.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színező anyag. (Piros)