Jul et Mad

Ár:   €485   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kundus, Módosítva: 2018. július 4.

Ár:   €485
Lelőhely:   Le Parfum

Megjelenés éve: 2017

Illatjegyek: rózsabors, elemi, gyömbér, kardamom, fahéj, szegfű, vetiver, cédrus, borostyán, pézsma

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

LocseiZsuzsanna

2019. október 19.

Megtisztelő első véleményező vagyok itt, nagy meglepetés ez az illat számomra, nem tudtam mire számítsak, de nagyon kellemesen csalódtam. Ez az abszolút viselhető, kötelező darab igényes parfümrajongóknak. Kifújáskor azonnali élménnyel konstatáltam, hogy ez valami mennyei. Púderes virág illatfelhő (gondolom ez a szegfű) olyan finom ehető fűszerekkel, amiket imádok: fahéj, gyömbér, kardamom, már azt éreztem amikor illatoltam magam, hogy nyam! Beleeszek!! Tényleg van valami gourmand beütése, amellett, hogy leginkább virágos-fűszeres-pézsmás illatnak írnám le, semmiképpen sem uniszex, ez női. Mégha az nem is jött be, hogy látom magam viselni, mert ez az illat nem én vagyok, beugrott egy kép, elegáns kosztumbe öltözött hölgy, akin ez az illat és csakis ez az illat elképzelhető. Volt egy főnököm, az ötvenes éveiben is természetesen szép, mosolygós, festetlen arc, festetlen ősz haj ami mindig frissen volt berakva, a legcsinosabb kosztumök, hosszú saját körme mindig tökéletesen manikűrözve, az idol, milyennek is kell kinézni 50 felett. Na ő, a szállodaigazgatónő, a csupamosoly, elegancia, benne az életben, a sürgés-forgásban mindig energikusan, na az ilyen karakteré szerintem, hangsúlyozom, csak szerintem ez az illat. Óriási szillázsa nincs, de miért is kéne? Nem nagyvilági dáma illata ez, de hosszantartó és különlegesen mesteri, mint a Jul et Mad-ek általában. Tőlem 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 19.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.