Jul et Mad

Ár:   52 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: aidanne, az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2020. június 8.

Ár:   52 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

A hatalmas Bizánci Birodalom emlékére készült ez a misztikus, és mesélő kedvű gourmand floriental.

Illatösszetevők: datolya, davana, gránátalma, pálmalevél, feketebors, arab jázmin, damaszkuszi rózsa, aszalt szilva, pacsuli, cashmeran, vanília, benzoin, karamell, tonkabab, ambroxan és pézsma

Ár: 900 Ft + posta , Eladó: Mango36
Állapot: 1,2 ml - 1 próba, frissen fújva érkezett, Helyszín: --, fizetés: postával küldöm
Jul et Mad Néa kiadó fújós
Ár: 5000 , Eladó: Shine83
Állapot: 5ml.frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó

HelloSziaIvett

2020. október 20.

Update: vagy a kis fújós mintám öregszik vagy én vagyok érzékenyebb de az eleje full mézes negro! Ma felfújtam és bevillant. Ugyanaz! Ez kb 15-20 perc utána lépés mézes datolyás virágoskert. Nem bírom megunni!

Télre kerestem parfümöt, valami meleget, ezért kezdtem keresni az illatjegyek alapján datolya, szilva, vanília es kasmír illatokra, így botlottam bele ebbe és egy kis társába (brecourt farrah amit azóta is vadászok). Mivel elég borsos ára van, ezért csak innen szereztem be 5 milit. Amint meghozta a posta azonnal a csuklómra fújtam, és megállás nélkül szaglásztam.
Nagyon érdekes parfüm, ez rajtam tényleg óráról órára változik, első pillanatban megijedtem mert felsejlett előttem egy tucat kirúzsozott nagyi, de aztán egy pillanat alatt tovalibbent ez a látomás.
Édes illat de jó értelemben. Nem púderes, inkább fás és talán kicsit füstös. Nem cukor, nem szirup, de mégis édes és ezt szerintem a datolya szilva kombó teszi (bár egyiket sem érzem ki belőle). Egy napon keresztül kitart, és a hatosugara egy óra után vállalhatóra csillapodik. Rajtam (mint minden ez is) vaníliás lesz, de egy barátnőm kipróbálta és rajta édes, szúrós lett az eredmény.
Nem tömeg illat az biztos, nem az ami miatt rád kiabálnak az utcán hogy mit használsz, hanem amire inkább elismerően bólintanak. Nekem kedvencek közé került.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

astarta

2020. május 5.

Rajtam nagyon kellemes, édes, de nem bödületesen, krémes, kellemes, körbeölelö, lágy. Kellemes meglepetés. Valami sokkal töményebbre, sokkal gourmandabbra számítottam, de szerencsére nem az, hanem finomabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 5.

Phoenix19

2020. január 23.

Gourmand floriental...itt többen gyümölcsös gourmand-nak érzik, de akkor nekem hogy lehet, hogy nem tetszik? Biztos velem van baj, de én ettől rosszul vagyok. Iszonyú zavaró, kellemetlen, valami savanyú nemtommit érzek. (Üvegéből frissen fújt, nem katyvasztott vagy romlott fújósból) Kifújva rögtön még nem, de nem sokkal utána rémes alakot ölt ez a fura illat. Szép üveg, szép design, még a parfüm színe is tetszik, de hát olyan rossz, hogy ingyen sem kellene. Bőrkémia? A barátnőim bőrén is ugyanez. Szilva, datolya, gránátalma, csupa kedvenc illatjegy, tuti, hogy a benzoin a bűnös, sajnos egyik mumusom és a legtöbb parfümben gázolaj/ benzingőz, kipufogó szagot prezentál. Ráadásul totál férfias illat lesz belőle....ebből az üvegből....? Teljes képzavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 23.

Neszterr

2020. január 23.

Ajándékba kaptam egy kis kóstolót, előtte nem is olvastam róla. Amikor beleszippantottam az üvegébe, mint egy ősrobbanás, olyan volt. Valami csoda!!! Alig vátam, hogy a bőrömre fújjam.... viszont jött a csavar. Hiretelen nem értettem, mintha nem is azt a parfümöt fújtam volna magamra, amit az előbb éreztem az üvegben. Kerestem az összetevőket, talán az aszalt szilva volt amit kiéreztem belőle és talán a többi számomra ismeretlen összetevő, mert a többit nem véltem felfedezni, csalódás volt.
....aztán eltelt egy óra, kettő és olyan átalakuláson ment keresztül, hogy előjött az a CSODA, amit az üvegbe éreztem. Kell neki, hogy lecsendesedjen és előbújik egy nagyon különleges, finoman édes, különleges illat. Folyamatosan bontogatja magát, csak a kezemet szaglászom egész nap. Be kell szereznem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

melike_0817

2020. január 18.

Bődületesen édes (nem a legjobb értelemben számomra) illatjegyek halmaza, nekem nagyon zavaró, tolakodóan erőteljes volt benne a datolya és a szilva. Tartósnak tartós és különleges is, de nekem olyan érzésem volt, amikor viseltem, mintha most tértem volna be egy keleti fűszer kiskereskedésbe - ismét nem a jó értelemben. Lehet a bőrömön nem működött, vagy az orrom nem elég kifinomult hozzá, mindenesetre mi biztosan nem leszünk jóban, nekem visszataszító az illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Emli70

2020. január 10.

Semmivel össze nem téveszthető, gyönyörű illat, kis szilva, édes datolya, fincsi karamell, pont elég fűszer, minden tökéletes benne. Csodálatos, egyedi, csíkhúzós gyöngyszem. Második üveggel veszem. Édes illatok kedvelőinek kötelező próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 10.

Tarzicia

2019. december 30.

Ezúttal rövidre fogom, nincs mit ragozni rajta.
Ez az illat egyáltalán nem illik hozzám. Nem vagyok otthon a gyümölcsös parfümök világában, nem szeretem őket, igazából itt azt se tudom, hogy miket érzek, de ebben szerintem közrejátszik az is, hogy ez az illat nagyon szépen egyben van. Vidám, fiatalos, érezhetően minőségi parfüm, de ahhoz képest, hogy milyen értékeléseket kapott, és mennyit áradoznak róla, szerintem elég átlagos. Az első fél órában van benne valami fura, éles, poros illatjegy, ami mindent elnyom, és nagyon zavaró. Amikor végre eltűnik, marad egy kellemesen édeskés gyümölcsös illat, amit sose fújnék magamra.
Valahol Egyboszorka és LocseiZsuzsanna véleménye között helyezkedem el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 30.

Ezúttal rövidre fogom, nincs mit ragozni rajta.
Valahol Egyboszorka és LocseiZsuzsanna véleménye között helyezkedem el.

LocseiZsuzsanna

2019. december 27.

Muszáj volt kipróbálni, ennyi jó vélemény után. Nos, ... :) való igaz, rettenetesen szépen összerakott illat, minden ahogy leírták az előttem szólók, van itt datolya, gránátalma, pálmalevél, vanília, szilva...kicsit az az érzésem, hogy kevesebb több lett volna, mert ez nekem egy katyvasz. Cseppet sem arra értem, hogy ne lenne minden egyes jegy gyönyörű és minőségi (még véletlenül sem szintetikus hatású!!!) és nem is arra, hogy ne lenne az evolúció mérnöki, vagy inkább művészi pontossággal felépítve, mert az felvan. Perc perc után bontakoznak ki a legkülönbözőbb összetevők, de annyira, hogy megszólalnak, mintha az orrom előtt vágná ketté valaki az érett gyümölcsöket, egyenként, melyek illatai közvetlen közelről csiklandoznának. Elhiszem, hogy ezért az illatért meg lehet őrülni. Elhiszem, hogy illatélmény kategóriában magasan ver minden mást. Elhiszem, hogy édes, bújós, ehető, tartós, nagy hatósugárral. Csak azt nem hiszem, hogy nekem való.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 27.

RekaKrem

2019. szeptember 23.

Először egyáltalán nem "értettem" ezt az illatot, annyira semmilyennek éreztem. Egy-két minta hozzám került, erőltettem hát, és borzasztóan megérte!
Nem úgy édes, mint az édes illatok általában, én nem is nevezném annak, hanem "tompán", - inkább egy zamatos, datolyás kényeztetés.
Inkább az embernek magának szól, csendestárs, szerintem nem a külvilágnak :)
Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Inkább az embernek magának szól, csendestárs, szerintem nem a külvilágnak :)
Imádom.

Yeticica

2019. május 19.

2 ml-s mintacskam ak futok neki 3-szorra. Az elso alkalommal nangyon csavarta az orromat valamelyik illatjegy - hogy melyik, azt azota sem sikerult beazonositani, de mivel a fejjegyek kozt lehet, talan a palmalevel, esetleg az urom lehet ? Nem tudom, de erdekes modon azota pont ez tetszik benne, ettol lesz erdekes szamomra. Bevallom toredelmesen, en szilvat nem erzek benne, viszont az aszalt datolya zamatat egyertelmuen. Edes es nekem olyan kis szemtelen illat, egyaltalan nem nagyasszonyos. Minden szakaszaban finom, de az elso egy oraban erdekesebb, kesobb viszont borbe simulobb. Elkepeszto minosegu, de sajna nem az en penztarcamra szabtak az arat.
Pedig az uvege is mestermu.
Ha uvegeben szert tehetnek 10 ml-re mondjuk, madarat lehetne fogatni velem!
(Koszi Cili! 🥰😘)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

Pedig az uvege is mestermu.
Ha uvegeben szert tehetnek 10 ml-re mondjuk, madarat lehetne fogatni velem!
(Koszi Cili! 🥰😘)

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)