Juliette Has a Gun

Ár:   55 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: force, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2021. szeptember 3.

Ár:   55 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Illatjegyek: rágógumi, jázmin, tubarózsa, ámbra, ambroxan

Tutuj

2021. november 1.

Nem hittem,hogy 5⭐️ lesz a vége🤭 rajtam érződik a rágógumi vagyis inkább gyümis radír…vagy nem tudom. De ezer közül is felismerhető,hogy a Ricci klán keze alól került ki,abszolút hozza a jellegzetes “zsüliet” védjegyet.
Írtó cuki illat,mosolyognom kell ahogy szaglászom pedig nagyon nem az én korosztályombak való szerintem, de pimasz huszonéves csitrinek érzem tőle magam és erre eddig egyetlen illat sem volt képes(nem mintha ilyet kerestem volna eddig😆de jó tudni, hogy már ennyire fiatalító illat is van a piacon)
🍬🍭take me to the candy shop🎼

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

🍬🍭take me to the candy shop🎼

laracroft

2021. október 16.

Amikor először próbáltam, csak legyintettem, tipikus JHG plusz valami édes, és ennyi.
Most újra próbáltam. Igen, van benne valami jellegzetesen JHG, miközben édesen virágos. Rágógumi? Rajtam sehol. Jázmin és tubarózsa, ambroxánnal. Valóban pimasz! Ugyanis nem tűnik nagy durranásnak, ám ahogy itt illatozik rajtam 3 másik niche nagyágyú mellett, úgy vonzza az orrom, ahogy a többiek nem képesek rá. Újra és újra megszaglászom, mert édes (de nem geil vagy gourmand), fiatalos, vidám és nőies. Az előttem szóló nagyon jól leírta: pimasz és addiktív. A tartóssága pedig fenomenális, 14 órája fújtam fel, és még mindig érezni. Ebből üveges vásárlás lesz... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

nkatika

2021. szeptember 1.

Rágógumi? 😲 A kíváncsiság csak rávett, hogy rendeljek a megjelenése előtt egy kis 1,7ml-es mintát.
Rajtam a rágó nem érződik, ugyanígy nem látok összefüggést a kibomló illat és a reklámfilmben látható, agyoncicomázott rokokó közt.
És észvesztő! És pimasz. És addiktív. Nem cukros édesség, de mindjárt odatolakszik a kisördög: kell még belőle.
Szerintem nagyon jó találat, és a Pear Inc-hez képest sokkal tartósabb, órák óta ugyanaz az intenzitás, mint amikor reggel felfújtam.
Szuper lett, még ennyi idősen is meglep, hogy tudok lelkesedni egy újdonságért 💜

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.