Juliette Has a Gun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2016. január 15.

Lelőhely:   Le Parfum

Összetevők: bergamot, tubarózsa, rózsa, ibolya, pacsuli.

Ár: 6200 Ft, plussz posta , Eladó: Balkiss
Állapot: 5 ml, üveg parfümszóróban, frissen átfújva, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: banki utalás után postázom
Ár: 5/10 ml 3300/6300 Ft + szállítás , Eladó: Currypie
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a belvárosban, előre utalás után posta/foxpost

Verona5

2020. július 11.

Nem sok JHG-hez volt szerencsém eddig, de a tapasztalatok alapján nem nekem terveznek illatokat. Már alapban a rózsájukkal bajom van. Ez ez az illat rajtam valami keleties, enyhén virágos, savanykás, kamilla-szerű illatfoszlány volt csak, pedig az összetevői alapján valami atomerőműre számítottam. Semmi, de semmi abból, amit a lenti versenyzők itt írnak róla.
Még mindig nem tudtak elcsábítani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 11.

Még mindig nem tudtak elcsábítani. :)

DeNoirChristine

2019. december 10.

Otletem sincs,hogyan valik ez a csoda embereken locsolokolnive. Inkabb lehetne mondani egy Mugler Angel es Prada Femme Intense minosegi szerelemgyerekenek.Csodaszep illat,nagyon noies,nagyon bujos,orrhuzos ,szinte csabitoan viszi maga utan az embert. Nagyon nagyon szep illat! A tartossaga 8-10 ora.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Kardvirág

2016. február 14.

Valóban locsolókölni illata van. Számomra kedves, a gyerekkori Húsvétokat hozza vissza, lehet, hogy húsvétkor majd ezt teszem magamra a kis mintából (már évek óta csak vízzel/szódával engedem magam meglocsolni), de nem hiszem, hogy máskor viselném. Vagy nem tudom. Nappalra biztos nem. Végülis nem is olyan rossz, egyre jobban tetszik ahogy itt szagolgatom, csak félek, hogy aki megérzi rajtam szintén a locsolókölnire fog asszociálni. No majd meglátjuk. Még barátkozunk, de ilyen horror áron biztosan nem veszem meg a teljes kiszerelést. Inkább megnézem magamnak a Ricci Ricci-t, köszönöm a tippet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

elfi777

2016. február 11.

Mint egy retró, 80-as évekbeli locsolóparfüm, a jobbik fajtából. A kit dobozban is a viola, tubarózsa, pacsuli van feltüntetve hozzá, mint fő illatok, és valóban, ezek fojtogató elegye. Brrr. Nem rossz, csak épp nekem ez tucat, átlagos, a holdfényhez meg köze sincs. Most bevallom, nagyot csalódtam, a képek és a leírás alapján sokkal többet vártam a cégtől ilyen név alatt. Hiába a meseszép üveg, ez egy szimpla húsvéti illat, és slussz.
Ha újdonság, akkor az Oil Fiction sokkal-sokkal egyedibb, izgalmasabb. Egymás után illatolva-használva föld és ég a különbség, ez meg sem közelíti azt. Csalódás.. Az árát nem éri meg, és csodálnám, ha sikerülne ebből sokat eladniuk.
Közepes, mert végül is nem vállalhatatlan, csak túl virág, túl húsvét-szag, és a brutalitása sokat enyhül idővel, később sokkal kellemesebb, de ez akkor is kevés, nem is illik a JHG-k közé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 11.

Katica13-D

2016. február 4.

Éjszaka, tél, egy szabálytalan szépségű Nő tiszta feketében, laza elegancia, titokzatosság, új szerelem, mámor, jazz, pezsgő... Ezek jutnak eszembe róla elsőként. Imádom őt, szerelem volt első szippantásra. Na igen, a bergamott... Mellesleg kísértetiesen emlékeztet a Ricci Ricci-re. Ennek ellenére (vagy éppen ezért) imádom a Moon Dance-t.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 4.

Nessy

2014. december 16.

Gyönyörű, minőségi, pacsulis-tubarózsás álom. Nagyon nőcis, nagyon komolykodó, de megmarad a jó ízlés határain belül. Nem véletlen a neve, inkább estére tudom elképzelni, egy igazán csinos ruha kiegészítőjeként. Ennek ellenére nem mondanám extrémnek, sem eget rengetőnek, az Oil Fiction sokkal érdekesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Geraniol, Coumarin, Limonene, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Farnesol, Citral, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Cinnamal
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.