Juvia's Place

Ár:   $16   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   0,34 oz   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: reka0122, Módosítva: 2020. január 14.

Ár:   $16
Kiszerelés:   0,34 oz
Lelőhely:   online külföldről

Teljes fedésű természetes finishű alapozó. Bőrérzetet kelt a használatával. Shea vajjal és olaj kontroll anyagokkal készült, hogy hosszan megtarthassa a bőr természetes ragyogását.

Parabén, ftalát, szulfát és glutén mentes

30 árnyalatban kapható

macooka

2020. szeptember 5.

Sajnos azt kell mondjam, hogy ennek a használata egy borzalmas élmény volt. Amennyire vártam, hogy végre megérkezzen, akkorát csalódtam benne. Már a színe sem volt az igazi, sokkal sárgásabb volt, mint amit szerettem volna, a weboldalon rózsaszínesebbnek tűnt, de ez még a kisebb probléma. A nagyobb az, hogy felapplikálás után konkrétan úgy nézett ki a fejem, mintha hámlana, pikkelyesedne, a legrosszabb az orrom környékén volt, de sajnos az arcom többi része sem nézett ki túl fényesen. Próbáltam primer nélkül és primerrel is, talán még rosszabb volt, ha használtam, mintha nem. Egyszóval borzalmas csalódás volt :( A márka másik, folyékony alapozója viszont szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate