Juvia's Place

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Metty, az összetevőket feltöltötte: jnicole, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   $20
Lelőhely:   online külföldről

9 színt tartalmazó szemhéjpúder-paletta. A Juvia's Place első teljesen matt palettája.

Ár: 6000 Ft , Eladó: szaboletta
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Tatabánya, fizetés: fizetés banki utalással, szállítás postával vagy Foxposttal

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ngsrr

2019. november 20.

beautybayen rendeltem, olyan sötét mattokat kerestem (fekete, sotetbarnak, kozepbarnak) amelyek tenyleg nagyon sotetek, sokszor tapasztaltam, hogy nem eleg hangsulyosak a sotet szinek, sajnos a legtobb palettam olyan... 5 szin miatt esett ra a valasztasom, az elso sor 3 szine es az utolso sor elso 2 szine miatt. az arnyalatok tokeletesek! iszonyuan jol pigmentalt, a fekete tenyleg fekete, satirozas utan sem hat szurkenek. a szinek konnyen eldolgozhatoak, egy kicsit vigyazni kell a mennyiséggel, meg kell hozzá pár kisebb-precizebb ecset, de az eredmény fantasztikus! arrol nem is beszelve, hogy egy ilyen kb 10x10 centis kis valamit vartam, de olyan hatalmas (a pan-ek is hatalmasak) hogy egy eletre eleg lesz. a kozepso sor elso szine jol mukodik pirositokent, gyakorlatilsg akkorak benne a pan-ek, mint a revolution pirosito palettamban. 24€ volt az ara ingyen szallitassal, egy het alatt ideert, szerintem nagyon megeri! elso palettanak mondjuk nem ajanlanam, kell melle egy basic neutral paletta, en egy morphe es egy milani palettaval karoltve hasznalom. mostansag gondolkodtam egy abh palettan, de gyakorlatilag semmi szukseg ra, ez is van olyan pigmentalt, es sokkal mindennapibbak, kihasznalhatobbak ezek a szinek, mint barmelyik abh-nak! az azert bosszant, hogy amerikabol rendelve 12$ lett volna, de a szallitassal es a vammal egyutt igy jartam vegul is jobban. durva, hogy amerikaban minden mennyivel olcsobb...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

tonic

2019. október 28.

Nagyon szép matt paletta. Minőségével elégedett vagyok, a színeket majd kitapasztalom. Csakis a hivatalos oldalról,hogy ne hamisítvány legyen,szokott lenni akció.
Lehetne olyan,amiben én állítom össze a színeket..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 28.

Lehetne olyan,amiben én állítom össze a színeket..:)

jnicole

2019. március 5.

Hivatalos oldaláról rendeltem akciósan, 1 hét alatt hibátlanul ideért. Ez az első palettám a márkától, de nem az utolsó az biztos.
Bámulatosak a szinek élőben is . Hiperpigementált, jól építhető,jól eldolgozható. Elég az ecsetet csak hozzáérinteni a szinekhez, annyira durván fog. Tökéletes színösszállítás volt számomra, kedvenceim egy palettában. Daura árnyalatot használom pirosítónak is , Kufuru árnyalatot pedig szemöldökömre , Yodit árnyalatot pedig nyáron majd kipróbálom bronzosítóként is. Ha lehetne 100 csillagra értékelném de most csak 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.