Kallos

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Speciális tápláló formulája biotinnal, mélyen táplálja és dúsítja a vékonyszálú, gyenge, fénytelen hajat. Gátolja a hajtöredezést, egészségesebbé, erősebbé, dúsabbá és ragyogóbbá varázsolja a hajszálakat. Aktiválja a hajhagyma anyagcsere-folyamatait, hozzájárul az egészséges hajnövekedéshez, védi a hajat az idő előtti őszüléstől.

Miruska

2020. augusztus 10.

Már több kallos hajpakolást is kipróbáltam, s mindegyik jó. Kell bőven tenni a hajra, rajtahagyni kicsit, s kizárt, hogy nem lesz pozitív eredmény. Van amelyik picit jobb a másiknál, de ár-érték arányban verhetetlenek. Aki vonakodik a kallos termékektől, annak azt javaslom próbálja ki, mert nagy valószínűséggel pozitívan csalódni fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

NikolettEke

2019. március 28.

egyet kell értsek az előző véleményezőkkel, nalam is bevalt, sokkal fényesebb es jobb állagú lett tőle a hajam
arban egész kedvező

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

arban egész kedvező

Inezke

2018. augusztus 26.

Egyik legjobb Kallosos hajpakolás. Kb. 10 percig szoktam a hajamon hagyni hajmosás után és nagyon puha, jó illatú tőle a hajam. Emellett nem zsírosítja, bár én szigorúan csak a hajhosszra használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Orchid

2018. május 20.

Szerintem nagyon kellemes illata van (a fügéshez képest pláne). A hatásával is elégedett voltam, nem zsírosodott tőle a hajam, de szép fényessé tette. Olcsó és sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Yubiri

2018. február 23.

Vékonyszálú a hajam, mintha tényleg dúsítana, (egyébként L'oreal festett hajra való samponnal együtt használom), az illata viszont nekem nem tetszik. Kis kiszerelést vettem és szeretem ezt a fehér tetős, átlátszó tégelyt - ha kifogyott - eltenni az apró dolgaimnak. A kis kiszerelése 275 ml és kb. 335 Ft.
A használati utasítása hajmosás után ajánlja, törölközőszáraz hajra és 5 perc hatóidő után le kell mosni.
Én már hajmosás előtt is használtam (kb. 30 percig) hajpakolásként, úgy is jó.
Az illata miatt 3 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Én már hajmosás előtt is használtam (kb. 30 percig) hajpakolásként, úgy is jó.
Az illata miatt 3 csillag

Csirip74

2017. november 29.

1 literes kiszerelést vettem 700,-Ft-ért. Nagyon jól táplál, jó az illata, kellemes meglepetést okozott. A sampont is megveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 29.

Barbizero

2017. október 4.

Jól teszi a dolgát, puhává és bársonyossá, könnyen fésülhetővé teszi a hajat viszont nekem az illata nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Dia888

2017. március 13.

Ma vettem meg egy boltban az 1l-es kiszerelést. Még nem próbáltam de a leírtak miatt vettem meg. Bizakodó vagyok mert a kallos termékekkel eddig nagyon meg voltam elégedve :) Nagyon száraz ,és töredezett a hajam így remélem ettől a terméktől javúlni fog a hajam szerkezete. Kis idő múlva jövök majd updettel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Sugicka

2017. január 14.

Nem csodaszer, de azért teszi a dolgát. Imádom az illatát, segít a kifésülésben.
Viszont rengeteg kell belőle, nehéz eloszlatni és nehéz kimosni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

Viszont rengeteg kell belőle, nehéz eloszlatni és nehéz kimosni...

Fannila

2016. október 18.

Meg senki nem velemenyezte, na akkor en leszek az elso... Regen a tejes valtozatot hasznaltam, az egy csoda volt. Nekem ugy funkcional, mint egy balzsam. Teljesen jo, de olyan irto pihe-puha nem lesz tole a hajam. Kis tegelyt vettem, de szerintem nem veszem ujra. Maradni fogok a tejes verzional.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 18.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Biotin