Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Dinorbia, Módosítva: 2012. július 27.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Fekete áfonya kivonat tartalmának köszönhetően kiválóan alkalmas a festett haj ápolására, megvédi a hajszálakat a fakulástól. Használatával a festett hajszín tartósabb, ragyogóbb lesz. Újjáépíti és hidratálja a roncsolt hajszálak szerkezetét.

Kiszerelés: 275ml/800ml

pinkprincess112

2018. február 23.

Ez az egyik legszörnyűbb hajpakolás amit valaha vettem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Ez az egyik legszörnyűbb hajpakolás amit valaha vettem

gulbulbogar

2017. november 3.

300-400ft körül vettem, selymes lett tőle a hajam, védi a színét, de nagyon gubancos maradt a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Syub

2017. szeptember 10.

undoritó marcipán szaga van és sok kell belőle és a hajammal sem tett csodát de 1 próbának jó volt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

kikiri22

2016. június 5.

eszmeletlen illata van, hatasos puha hajat varazsol:)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

eszmeletlen illata van, hatasos puha hajat varazsol:)))

Keszter25

2015. november 26.

Szerintem szuper! Olcsó és nagyon jó. Puha és lágy lesz tőle a hajam. Az illatát is szeretem. Mindenképpen megéri megvenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 26.

zsosa

2015. április 30.

Az illata nem igazán jött be, a párom imádta. Nagyon jó lett tőle a hajam, de sajnos sokat kellett a hajamra kenni, pedig nem extra hosszú. Ha egy kicsit hígabb lenne, és nem fogyna ilyen gyorsan biztos, hogy újra venném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

Yubiri

2015. március 20.

Amit elvártam tőle, azt nyújtotta. Számomra kellemes az illata, könnyen ki tudtam fésülni a hajam, puha volt tőle, és selymes. Sokszor a hajam tövét is átmasszíroztam vele hajmosáskor, nagyon kellemes volt és az extrán zsírosodó hajamon sem rontott, sőt... talán egy picit tovább bírta a hajam a következő hajmosásig. Messze nem csodaszer, talán a Serical Frutta jobb is hatásában (illatra szinte ugyanaz). Annak a nagy bödön csomagolása nem tetszik, hogy nem masszívan zár a teteje, ennek viszont a kis dobozkáját is eltettem későbbre tárolónak. Nekem megérte az árát, de legközelebb mást veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

Lory

2015. január 4.

Szeretem ezt a pakolást,csak egy picit múlja alul a Latte testvérét,ami nekem az első számú kedvencem.Ez is nagyon jó,kevés hatóidő is elég,szép fényes,könnyen kezelhető hajat kapunk.Viszont a color hatását nem igazán látom,nem tapasztalok nagy színvédést tőle(sem).Előnye hogy szilikon mentes és az elérhető ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 4.

infinite01@freemail.hu

2014. december 29.

semmilyen szempontból nem használt ez a termék.
nem jó az illata, nem lesz tőle olyan puha a hajam mint pl a kallos latte vagy placenta pakolástól. A hajszínem sem maradt tartósabb mint más termékektől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

semmilyen szempontból nem használt ez a termék.

nius

2014. december 28.

Számomra minden szempontból 0.
Nem is vesztegetnék rá több szót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

Számomra minden szempontból 0.
Nem is vesztegetnék rá több szót.

Hidratálók: Propylene Glycol