Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macsiszka, Módosítva: 2014. április 4.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolás

Vicus

2016. szeptember 20.

Jó balzsam volt, furcsa illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Jó balzsam volt, furcsa illattal.

Claudiaa

2013. július 31.

Nekem se jött be, selymesebb tőle a hajam egy kicsivel, de volt már ennél jobb is. A Latte tényleg jó / jobb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 31.

lylah

2013. július 15.

Eddig a Latte nevezetű hajpakolást használtam, csak január óta, gondoltam újítok. Egyik legnagyobb tévedésem volt, hogy ezt megvettem. Az illata nagyon jó, de számomra használhatatlan. Rosszabb tőle a hajam, mintha nem használtam volna, száraz, szálkás és mintha szénaboglya lenne. A Latte-nak a nyomába se ér.
Az illata miatt adok 1 csillagot, de amúgy teljes pénzkidobás az egész.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Az illata miatt adok 1 csillagot, de amúgy teljes pénzkidobás az egész.

muffinmonsuta

2013. május 9.

Az illata nem rossz, ez is csak annyiban segített,hogy hajmosás után selymesebb lett tőle a hajam,de semmi másra nem jó. Többet szerintem nem veszek belőle.:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

mozartkuglof

2013. április 2.

Eléri végül is a hatását, simább lesz a hajvégem, tehát nem rossz termék, ilyen áron meg pláne.A bajom vele viszont, hogy nagyon folyékony,ha felkenem a hajamra, gyorsan lecsöpög; a másik pedig, hogy elvileg 30 percre fent kéne hagyni a használati útmutató szerint. Annyit egy rendes, intenzív hajpakolásra kellene hagyni, egy hétköznapi hajmosás után senkinek nincs erre ideje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

fdorottya

2012. december 16.

Az összes kallos terméktől rettegek már... BORZALMAS EGYTŐL EGYIG MIND! Allergia és vakarózás csak az egyik mellékhatása...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

fss

2012. november 12.

Imádom az illatát, kicsit sok kell belőle, és amikor már alig van a tégelybe, nehezen lehet kiszedni...ettől függetlenül árához képest elég jó, viszont néha összegubancolódott a hajam, annak ellenére, hogy 10 percig fent hagytam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 12.

Beni1234

2012. július 20.

Nem rossz, és nagyon olcsó is. Árához képest megéri. Nekem nem lett fényes a hajam, de sokkal drágábban is vettem már gyengébb hajápolót, szóval egy próbát megért. Illata semleges, elviselhető. Nekem iszonyú sokat kellett felkenni, így hamar elfogyott (mondjuk nem bántam...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 20.

bea0926

2012. július 5.

Jó kis pakolás. Kb 10 percig hagytam a hajamon és annyi elég is volt. Selymes, fényes lett tőle a hajam. Az összetevők nem túl szépek (de ezért kárpótol a hatása és az ára) és emiatt nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

Clinique

2012. június 19.

Lágy lesz tőle a haj, egy hátránya, hogy sokáig kell a hajon tartani...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

Lágy lesz tőle a haj, egy hátránya, hogy sokáig kell a hajon tartani...

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Lactic Acid, Glycerin, PCA
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Glycolic Acid

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

PCA h