Kallos

Ár:   445 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2014. január 8.

Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann
Kategória:   Hajápolás

Gyümölcs és növényi hatóanyagokat tartalmazó hajpakoló krém. Használatával a haj selymessé, fényessé és könnyen kezelhetővé válik. Minden hajtípusra ajánlott.

sziluetta

2018. december 28.

Szépen ápolta a hajam, de én a répásat jobban szerettem valamiért. Utána a nagy dobozos algásra cseréltem, ami konkrétan azóta is kitart, és nem bánom, hogy lecseréltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Petrence

2017. június 16.

Ahhoz képest, hogy olcsó, nem rossz minőségű. Isteni illata van, egyszerűen szerelmes vagyok belé és hajszárítás után is érezni. Könnyen kezelhető lett a hajam utána, puha és fényes. Hosszútávon is jól használ, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Grumpi

2017. április 3.

Óvakodtam tőle és bevallom az ára miatt!Ilyen olcsó termékbe tuti nem kerülnek hasznos anyagok!Kellemesen csalódtam.Amellett,hogy pofátlanul olcsó,jó az illata,puhává és fényessé teszi a hajat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

Gingerian01

2016. november 2.

A második hajpakolásom a Kallostól. Szerintem veri a Latte-t, mind illatban, mind teljesítményben. Puhít, fényesít és nem nehezít el. Illata különleges, én nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Vivszii987

2016. szeptember 7.

Imadtam,nagyon jo az illata. Szep puha es fenyes lesz tole a haj,amit iger azt meg is valositja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Nancika

2016. június 20.

Az aussie termékei mellett ezeket szeretem a legjobban. Az egyetlen különbség az árban van, és abban, hogy ezek egy ici-picit lemaradnak az aussie mögött. De ennyi az összes különbség. Az illatát imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Fluoro

2015. november 26.

Hajtövekre kenem a napi hajmosás után, pont jól hidratálja, de nem nehezíti el a hajat. A bőrömnek is jót tesz, kevesebb a pattanás így - gondolom a gyümölcssavak miatt. Hajvégekre ütősebb dolog kell -Serical Latte (vagy placenta).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 26.

citronella

2015. november 18.

Erről is csak jót tudok mondani,mint bármelyik Kallos pakolásról,amit eddig használtam. Kellemesen puhává teszi a hajat,ha nem várom ki a hatóidőt,akkor sem. Az illata nekem nagyon tetszik. Nem zsírosítja,nem nehezíti el a hajat. Az ára pedig nevetséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

bugosgizi

2015. július 10.

Mikor elkezdtem festeni a hajam 1 éve akkor ruháztam be erre a kis olcsó gyümölcsös balzsamra hogy kapjon a hajam egy kis plusz ápolást. Nekem tulajdonképpen bejött. Nem ennyire halmozottan hátrányos hajra való mint az enyém de azért elhasználtam. Egész pontosan úgy hogy hozzá kevertem olajakat és egyéb természetes hajápolót amit én csináltam és úgy szépen és erőteljesen hatott.
Tudom ez annyira nem lényeges de nekem a tégely is nagyon bejött. Miután kiürült a szemcerkáimat tettem bele. Így minden szinten hasznosítva lett. :)
Viszont az összetétel miatt 1 pont levonás jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Viszont az összetétel miatt 1 pont levonás jár.

csemi

2015. július 10.

Én egy 100Ft-os boltban vettem , azt hiszem 365 Ft-ért csak,hogy legyen . De ha több órán keresztül a hajamon hagyom , akkor nagyon puha és könnyen kezelhetővé teszi a hajam. Szerintem megérdemli az 5 csillagot!!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Lactic Acid, Glycerin, PCA
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Glycolic Acid

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

PCA h

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Az Evernia Furfuracea (angolul: Treemoss Lichen) a csapadékos területek fenyőféléin megtelepdő zuzmó. Kivonata illatanyagként használatos a kozmetikai iparban. Hasonlóan az Evernia Prunastri kivonatához allergiás reakciót, fényérzékenységet okozhat az arra érzékenyekben. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

tölgyfazuzmó kivonata. Drogja (Lichen quercus) lichenol everniasav-metilészter tartalmú illóolajat, orcint és szénhidrátot tartalmaz. Klorofillmentes kivonatát szappankészítéshez, illatanyagként, illatrögzítéshez használják. Az EWG szerint az összetevő erősen allergizáló hatású, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.