Kallos

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bigsista, az összetevőket feltöltötte: kriszti0514, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hidratáló, regeneráló hatású hajbalzsam. Ápolja a száraz, törékeny hajszálakat. Használatával a haj selymes tapintású, fényes, könnyen kifésülhető és erős lesz. 200ml

nikolett

2018. augusztus 7.

Puhit, szelidit - viszonylag. Az en hullamos, szalkas hajammal egesz jol viselkedik. En 200 Ft-ert vettem. Semmi extra, de nem mondhatom, hogy tobbet vartam. Nalam sem ujravevos, de az emberi ara miatt a marka mas termekeit is ki fogom probalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

meske12

2017. szeptember 5.

A szőkített, száraz hajamra tökéletes! Az ára is nagyon jó a mennyiséghez képest, úgyhogy megtartom. :) Tényleg könnyebben kifésülhetőbb a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

szandra0125

2017. január 27.

Egy 100Ft-os boltban láttam meg, adtam neki egy esélyt, hátha az alacsony ára ellenére hatásos kis szer lesz, mint ahogy jó néhány Kallos balzsam. Sajnos csalódnom kellett! Az állaga elég sűrű, az én hosszú hajamra az egész tubus elment 1 hajmosáskor. Rajta hagytam 10 percet, végülis tette a dolgát, de nem voltam elájulva. Természetesen azóta eszembe sem jutott újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

MsKors

2017. január 22.

A samponja iszonyat szárítását nem ellensúlyozta, azzal együtt vándorolt tova.
Katasztrófa...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

A samponja iszonyat szárítását nem ellensúlyozta, azzal együtt vándorolt tova.
Katasztrófa...

chililamp

2016. november 9.

Én 100 Ft-osban vettem, tetszett a tubusos megoldás, kisebb helyet foglal, bár nehezebb elhasználni a végét. Egyébként átlagos, nem ront tovább a helyzeten, és egész jól kijött az alapból száraz hajammal. Végül nem vettem újra, de ha hirtelen kell valami, akkor tudom ajánlani. Jó az illata, és az állaga is, nekem bejött. Persze, van nála jobb, de egyszer elmegy, ha nincs kéznél más. Nem utolsó sorban pedig olcsó ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Vivszii987

2016. szeptember 7.

Atlag hajon aminek nincs kifejezetten nagy problemaja lehet hogy hasznos de az en hajamon nem. Ezt egyedul nem tudom hasznalni csak ha meg kenek fel masikat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Arya

2016. augusztus 14.

Nyaralásra vettem, kellett egy olcsó és kis kiszerelésű balzsam. A samponnal együtt használtam, két hétig mindennap és biztosan újra fogom venni. Szőkére festett, száraz hajam van, tengerben úsztam, ami általában eléggé kikészíti a hajamat, ez a balzsam viszont selymessé és puhává varázsolta a nap végére :) Nem használtam mellette semmilyen más hajpakolást. Jobb, mint a L'Oreal tükörfény sampon, amit eddig használtam az ára pedig nagyon olcsó, 250 forintért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Klettika

2016. február 25.

Egy nagy nulla... Olcsó húsnak híg a leve... Egyszer használtam.. Úgy nézett ki a hajam, hogy egy szelet kenyeret meglehetett volna kenni a hajamon lévő zsírral...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 25.

kamkam

2015. december 11.

Elmegy, de nem fogom megvenni újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Elmegy, de nem fogom megvenni újra.

pannababo

2015. január 28.

Olcsó jó és magyar , az egyik kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 28.

Olcsó jó és magyar , az egyik kedvencem

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.