Kallos

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2012. február 25.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Hidratáló, mélyregeneráló hatású hajpakolás. A hajszálak azonnal újjászületnek, a haj selymes tapintású, fényes, könnynen kifésülhető és erős lesz.

nagygreta212

Korcsoport: < 18
2019. május 19.

Imádom! Nem gondoltam volna, hogy ennyi pénzért ilyen szuper hajpakolást lehet kapni.. Tetszik, hogy könnyen fel lehet vinni a hajra az állaga miatt. Kb 5 percet hagyom a hajamon minden hajmosás során. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 19.

Alida93

2018. október 19.

Ár érték arányban én nagyon jónak gondolom, az illata nagyon kellemes.
Nekem kimondottan jól szokott működni, amikor bejön a hideg, és szárazabb a hajam. Általában pár percig masszírozom a nedves hajamat vele, és utána hagyom rajta állni minimum 10 percet. Nekem nagyon puha, selymes és fényes lesz a hajam tőle, már évek óta használom.
Csak azért nem 5 csillag, mert azért összetételét nézve van tőle jobb is, tudom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Ár érték arányban én nagyon jónak gondolom, az illata nagyon kellemes.

nikolett

2018. augusztus 7.

Nem tul hatasos... de meg probalkozok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Nem tul hatasos... de meg probalkozok vele.

Szandika12

2018. február 1.

Egyelőre semmit se csinált a hajammal, pedig csak a végekre kentem hogy ne zsirosítson. 300-ért vettem, de szerintem ennyit se ér meg :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

bogyoesbaboca

2017. november 15.

Fodrasz kellekesnel vettem nagyon dicsertek huu nagyon jo olcso is megeri.hat az ara tenyleg jo de kb annyit is er egy nagy darabon semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

majlingerb

2017. október 27.

Szintén kb 200 forintért vásároltam, gondoltam dok neki egy esélyt. Nem kellett volna, nekem semmit nem használt. Alig vártam, hogy kifogyjon. A végén már egy másik hajpakolással együtt használtam. Talán kezdő pakolásnak jó lenne, de a tini kor végén, napi hajformázás mellett nem ér semmit. Két csillagot az ára és illata miatt kap csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Kori

2017. október 26.

190 Ft-ért jutottam hozzá és azt kell mondjam nagyon megérte. Én balzsamként használom, és annak teljesen megfelel. A hajamat puhává és könnyen fésülhetővé teszi, az illata is kellemes és tartós. A jól bevált balzsamom ugyan nem cserélném le rá, de vettem már többször ennyiért fele ilyen jó balzsamot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

zsosa

2017. augusztus 13.

Pont ez van itthon :) Nem egy csoda szer, de az árát bőven megéri. Fönt 500ft-os ára van feltüntetve, én 200-300 között szoktam látni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Chrissy

2017. február 8.

Fodrászkellékesnél botlottam bele, szemet szúrt a dizájnos csomagolás, az olcsó ár és gondoltam kap egy esélyt. Pont annyit kapott: egyet és nem többet. Semmire sem jó. Nem csinált semmit. Hosszú, szőkített hajam van. Vékony szálú, de sok. A végek szárazak, hajlamosak gubancolódni. Balzsam nélkül esélyem nincs kifésülni a hajam, ezért mindig használok balzsamot és nem is keveset. Ettől pont nem lett jobb a hajam, se selymes, se puha, se fényes nem lett, de még kifésülni is csak super size adag kifésülőspray-vel tudtam. Utálok kidobni dolgokat, de ezt úgy kivágtam a kukába, mint a szél. Mindig megfogadom, hogy ahányszor kinézek valami jó áron kínált és/vagy akciós nem túl márkás hajápolót inkább bedobom az árát egy perselybe és megvárom, ameddig összejön egy minőségi termékre való, aminek legalább van értelme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

Vizililiom

2017. január 7.

Én nem hajpakolásként használtam, hanem balzsamként, sampon lemosása után felkentem, pár percig hagytam hatni, majd lemostam. Viszont nagyon kellett ügyelni arra, hogy csak a hajam legvégére kerüljön, mert iszonyat hamar zsírosodott tőle a hajam. Így elhasználgattam, de nem venném meg újra, pedig több Kallos hajpakolást is próbáltam már, amik nagyon beváltak. Ez csak olyan "közepes".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.