Kallos

Ár:   550 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gzsofi94, az összetevőket feltöltötte: kalmaniki, Módosítva: 2016. április 25.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Egyedülálló, speciális hatóanyagokban gazdag tápláló, regeneráló hajban maradó balzsam

Különleges formulája - Keratinnal, Kollagénnel, Hialuron savval, Kókuszolajjal, Argánolajjal, Olívaolajjal, Avokádó olajjal, Napraforgó olajjal, Lenmagolajjal, Makadámia olajjal, valamint B3, B5, B6, C és E vitaminnal, Pantenollal – intenzív ápolást nyújt a sérült, igénybevett, töredezett hajszálaknak. Kondicionál, véd, dúsít, könnyíti a kifésülést a haj elnehezítése nélkül. Használatával a haj selymesen lágy tapintású, könnyed és ragyogóan fényes lesz.

francais

2019. október 22.

Sajnos engem zsírosít, úgy vettem észre, hogy nem szívódik be a hajba, hanem inkább felületet képez rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

szabo123

2019. október 3.

Szeretem,de számomra az illata borzalmas. Főleg egy-két sampon után. De újra fogom venni,mert könnyen ki tudom segítségével fésülni a hajamat. Pihe-puha lesz és fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

nemeth.anita

2019. szeptember 19.

Hogyhogy nem írtam még véleményt? Az egyik legjobb ár-érték arányú termék, amit az elmúlt években vásároltam. Mindent elmond, hogy szinte csak pozitív értékelések vannak erről a termékről, végülis emiatt vettem meg. Szerencsére!
Nagy, gazdaságos, hasznos. Szoktam használni száraz és törülközőszáraz hajra is. Az illata rendben van, nem zsírosít, teszi a dolgát.
Az én hajam pár hónap használat után hozzászokott, ezért nem hozza a kezdeti WOW hatást, persze azért még szuper. Most tartok egy kis szünetet, hátha vissza tudunk térni a kezdeti állapothoz. De nem kérdés az 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Panni21

2019. június 28.

Az egyedüli szívfájdalmam, hogy nincs benne hővédelem, mert akkor tényleg egy tökéletes termék lenne, bár ennyiért már így is az. Kifésüléshez használom, mivel sokkal táplálóbb, mint a korábbi kifésülőspraym. Kellemes illata van, nem nehezíti el a hajat, szép egészséges kinézete lesz.
Sajnos elég sokat költök (a pénztárcámhoz mérve) arra, hogy haj legyen a fejemen, és ne szénaboglya, így nagyon lelkendezek, amikor találok valami hatékony terméket jó áron. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

tyutyu

2019. január 21.

Ez egyszerűen szuper!!!!

Korábban próbáltam Gliss kurt, háááát, gyorsan zsírosodott tőle a hajam. Annyit tudott hogy ki lehetett fésülni de ennyi.

Ettől tartása lesz az amúgy vékony szálú könnyen zsírosodó hajamnak, szuper illata van, nem zsírosít!!!! érezhetően puha lesz. szerintem zseniális. Na és persze olcsó, szerencsére! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

Ez egyszerűen szuper!!!!

random

2018. december 11.

őszintén, van olyan jó, mint bármelyik gliss kur, ráadásul az illata is jobban bejön. ja és feleannyiba kerül. de ennél figyelnem kell hogy tényleg csak a hajvégekre kerüljön, illetve hogy utána alaposan eloszlassam (kézzel, illetve ritka kefével), különben lelapul a hajam. de amúgy úgy tűnik, hogy nem zsírosít, akkor sem ha többet teszek, vagy véletlenül a tövekhez túl közel kerül, csak a vékonyszálú hajamnak olyankor nehéz. hozzáteszem, legtöbbször a hajam legvégére teszek még egy kevés isana haarmilch-et is (hogy elfogyjon végre), de anélkül is használtam már, ugyanolyan jó. ha a rózsaszín gliss kur spraynek 5 csillagot adtam, akkor ennek is azt adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

eliffe002

2018. június 4.

Nagyon hatásos töredezett hajra. Évek óta használom ezt és a többi balzsam darabot, szerintem a Kallos termékekre nagyobb figyelmet kéne forditani hiszen nagyon jo ár-érték arányban vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Bubika1990

2018. március 24.

Olcsó, hatékony, és az illata mesés. Tényleg szuper lenne parfümben is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

Olcsó, hatékony, és az illata mesés. Tényleg szuper lenne parfümben is :)

Moony

2018. február 28.

Nagyon sok hajam van, ámde vékonyszálú, ezért kicsit tartottam a hajban maradó balzsamoktól, hogy elnehezítenék, vagy hasonló. Ő az első ilyen "fújóm" amit kipróbáltam, spontán vettem fodrászkellékesbe, nevetséges áron. De ha 10x ennyibe kerülne is újravenném, egyszerűen imádom. Legtöbbször hajmosás után, törülközőszáraz hajra szoktam használni, majd megszárítom. Így fényes, hidratált, csillogó hajat kapok, egyáltalán nem nehezíti el azt. Száraz hajra is szoktam alkalmazni, a hatás így is ugyan ez, és mivel alapból göndör/hullámos a hajam, szép tincseket is csinál. Illata is isteni, nekem kicsit gyógynövényes, de abszolút nem tolakodó, összetevői is nagyon szépek. Nem is értem, miért nem népszerűbb ez a kis csodaszer. Én szívből ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

ssz

2018. február 11.

Egyszerűen imádom. Azóta vettem a barátnőmnek is és neki is nagyon bevált. Kellemes illat, ami meg is marad, gyönyörű fényes hajat eredményez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.