Kallos

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   6 × 10 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: elizabett85, Módosítva: 2016. január 15.

Kiszerelés:   6 × 10 ml
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Speciális hatóanyagokban gazdag formulája egyedülálló módon táplálja és regenerálja a hajhagymákat, erősíti a hajgyökereket. Javítja a mikro-keringést, fokozza a sejt anyagcserét ez által biztosítja a haj minőségének javulását. Serkenti a hajnövekedést, csökkenti a hajhullást és növeli a haj sűrűségét. Használatával a haj erősebbé és egészségesebbé válik a gyökerektől egészen a hajvégekig. Nemtől függetlenül hat.

emmatoth

2019. augusztus 29.

Volt egy rosszul sikerült szőkítési kísérletem otthon, ami után majd egy évig póthajat is hordtam hiúságból, mert a szép, hosszú hajamat úgy sikerült elégetnem. Miután idén nyáron elköszöntem a póthajtól, szembesültem vele, hogy a hajam még mindig csak váll alá ér egy ici-picikét. Így a gyorsítsuk fel a hajnövekedésünket posztok alatt találtam rá erre az ampullára. Lelkes voltam, azonnal egy 10 darabos csomagot vettem. Úgy terveztem, hogy mindennap használni fogok egy ampullát, mert ugye két hét alatt akartam fenékig érő hajat:) De ez csak terv maradt. A tapasztalataim az első hónap után: esélyem se volt napi szinten használni az ampullákat, mert olyan szinten bezsírosodott a hajtövem és a fejbőröm tőle, hogy hiába dörzsöltem 10 percig a fejbőrömet a felvitel után, reggelre olyan volt a fejem, mintha egy nyákos csiga mászott volna végig a fejemen. Emellett kicsit bénáztam míg rájöttem, hogy kell kinyitni az ampullát. Annak viszont örültem, hogy nem üvegből készül (tudom, a műanyag se jó, de legalább a kezem nincs összevagdosva) és visszazárhatóak az ampullák. Bár első alkalommal a kukából kellett visszaszednem a kupakot. Kellett egy kis idő ahhoz is, hogy rájöjjek, úgy tudok minden cseppet kiszedni belőle, ha az alját úgy nyomogatom, mint egy golyóstoll tetejét, mert így kis adagokban kijön a cucc az ampullából:) Ez picit türelem játék. Szóval a csiganyákos tapasztalatok után most úgy használom az ampullákat, hogy a hajmosó napok előtti este viszem fel, akkor már úgyis mindegy a hajtöveimnek és másnap reggel hajmosással kezdem a napot. Így heti két alkalommal tudom használni és most fogy el az első dobozom. Hivatalosan nem nőtt a hajam semmivel sem többet mint átlagban szokott egy hónap alatt, viszont a hajhullást tényleg megállította még heti két használattal is.Ár/érték arányba így ok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

bsz

2019. március 10.

Ősszel és tavasszal extrém módon szokott hullani a hajam,ezért kúraszerűen szoktam alkalmazni. A hajhullásom minimalizálja, az illata csodás és tartós. Én egy ampulla tartalmát át szoktam önteni egy szórófejes mini flakonba, úgy nagyon könnyű eloszlatni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

DragonMom

2018. október 31.

Brutális hajhullás, (fésülködés/marok) kezdtem el.
Jelenleg kb 20 napja használom, durván szökitett, hajhosszabbitott hajra.
FANTASZTIKUS.
Hidratálja, erösiti a hajszálaimat. Egy hét után látható, apró babahajak, a szökitett hajnál jól látható intenzivebb növekedés.
Csodás illatú haj nonstop, egész család minden puszinál: de jó illatú a hajad ;)
Egyetlen hátrány (az én esetemben), gyors hajtő zsirosodás (régebben heti 1x mostam hajat, most 3naponta muszáj)
IMÁDOM. Újraveszem ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 31.

Brutális hajhullás, (fésülködés/marok) kezdtem el.
Jelenleg kb 20 napja használom, durván szökitett, hajhosszabbitott hajra.
FANTASZTIKUS.
IMÁDOM. Újraveszem ;)

eliffe002

2018. június 4.

Hajnövekedésen nekem nem segitett viszont a hajhullás ellen kiváló, egy használat után a hajszálaim meg se mernek mozdulni. Elég havi 2x használnom hajmosás után vagy akár szárazon is és másnap már egy hajszálam se hullik ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Lory

2018. május 2.

Hajhullás ellen vettem még az ősszel 1 ampullát.Mivel a hajhagymákra hat,csak a fejbőrre igyekeztem felapplikálni ,ezért 1 kezelésre fél ampullát használtam el.Féltem is hogy kevés lesz hatásban de nem így lett.Már 1 használat után jelentősen csökkentette a hajhullást és a második kezelésre(az ampulla másik fele) már teljesen el is mulasztotta!Főleg ősszel nálam visszatérő probléma a hajhullás,általában magától is megszűnik de igyekszem ellene tenni.Ha idén is vissza fog térni ez a probléma,biztos hogy ezután a készítmény után nyúlok,mert ennyire bevált és hatásos volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

pinkprincess112

2018. február 23.

nem használt semmit, kiömlött az egész, és minden tökre ragacsos lett tőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

nem használt semmit, kiömlött az egész, és minden tökre ragacsos lett tőle

belila

2017. szeptember 22.

Csökkentette ugyan a hajhullásomat, de leginkább azt tudnám kiemelni, hogy kevésbé zsírosodott tőle a hajam, ritkábban kellett mosni, ami miatt megérdemel 3 csillagot, mert azt hittem már sosem lesz olyan, hogy 3 nap teljen el két hajmosásom között.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Timcsi23

2017. szeptember 13.

Nekem semmi extra.... Nem szűnt meg a hajhullás, nem serkentette a hajnövekedést. Talán kevésbé zsírosodott tőle. És...így ennyi is. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

catyst

2017. augusztus 15.

Nagyon jo kis termek! Amiota hasznalom jonnek a baba hajak, en sokaig festettem a hajam szerintem ez elegge rendbe hozza ha valaki rendszeresen hasznalja. Csak ajanlani tudom:) 5⭐

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 15.

ottiliarita

2017. április 8.

Lehet h a hajhullas ellen segit,de hajnovesztes nem nagy eredmeny..semmi talan ..oda mar inkabb vitaminok ,soreleszto

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

Antioxidánsok: Apigenin
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1, Pisum Sativum Peptide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!