Kallos

Ár:   1000   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nemesanita, az összetevőket feltöltötte: Szandus, Módosítva: 2012. február 23.

Ár:   1000
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Kiszerelés: 1000 ml

Ingrido

2019. április 2.

Jaj! Még nem véleményeztem?! Nem tudok nem elfogult lenni. Gyerekkorom egyik nagy újdonsága volt. Anyukán kedveskedett vele nekem. Az illata mesés! Egyszer felnőttként is vettem, és akkor, festett hajon már nem működött úgy, mint anno. Oh! Nagyon nagy becsben tartottam, egész szertartást építettem a használata köré. Azt képzeltem, olyan szép vagyok, mint a nők a reklámokban, amikor ezt használtam. Sokszor hagytam a levegőn száradni a hajam, hogy benne maradjon a mézes illat, amit az osztálytársaim is megdicsértek. Nem tudok objektív lenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

Sziporka88

2019. január 30.

Gyermekkorom kedvence. Akkor azt éreztem, hogy ennél nincs jobb. ☺️ Az illata nagyon finom, a haj puha lesz tőle, de nem a legjobb hajápoló termék, de az ára kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Meloni

2018. december 9.

Még kiskoromban (10 évvel ezelőtt) használtam és akkor nagyon pihepuha es selymesen csillogós lett tőle a hajaman, úgyhogy úgy döntöttem, megint kipróbálom. Sajnos semmi hasonlót nem tapasztaltam a régi hatásával összehasonlítva. Nagyon sokat kellett elhasználnom belőle, mert eleg folyós állagú es nem marad meg a hajon, nem lett megint csillogós és selymes a hajam tőle. Sajnálom, hogy csalódnom kellett😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

heniko90

2018. november 16.

Semmit nem ért! Száraz hajamon semmit nem segített. Az illata is eléggé mű! Még jó hogy legalább olcsó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

mayernoemi

2017. augusztus 31.

Csak ezt használom. Könnyen fésülhető tőle a hajam,jó illata van,könnyen használható. Talán annyi a gond vele ,hogy már nagyon kevés helyen lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Nancika

2016. június 21.

Jónak jó, de nem voltam tőle elájulva. Nem mondom, hogy sokat segített a hajamon, de nem is rontott az állapotán. Balzsamnak jó egyszeri próbára, de többre számomra nem volt alkalmas. Újra sajnos nem fogom venni, pedig vártam a nagy "mézes csodát".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

betty23

2016. június 16.

Már évek óta szilikonmentes termékeket használok, ám most úgy alakult, hogy a szokásos balzsamomat nem tudtam beszerezni. Bár nem emeli ki kifejezetten a csomagolás, hogy szilikonmentes, de nagyon megörültem neki. Még nagyon régen használtam ezt a terméket, de akkoriban nem igen vált be, ám most meg vagyok vele elégedve. A hosszú, dús, göndör/hullámos, száraz hajam van, tehát szükség van az ápolásra, de a hajam nincs festve már 4 éve, tehát lehet ennek is köszönhető, hogy ennyire bevált. Puha tapintású, fényes a frizurám, ilyen jó termék 700 Ft-os (0,5 l) áron tökéletes vétel volt. Kifejezetten tetszik, hogy a méz az összetevő listán a harmadik. Bár az adalékok és alkohol annyira nem szimpi, de naturális termékeknél is előfordul bőven ilyesmi, meg tartósítani is kell valahogy, tehát nem panaszkodok. A drogériás, agyonreklámozott márkákat bőven veri. Az illata plusz 1 csillagot megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Cicuu

2016. április 14.

Kb mintha vizet kennék a hajamra,nem ápolta a hajamat egyáltalán.Az illata miatt +1 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 14.

Nikk89

2015. december 19.

Ez nagyon jó kis balzsam. Tényleg fényes, és puha lesz tőle a hajam. Az illata nem a legkellemesebb, nekem olyan kölni szagú, de ez a legkevesebb, ha már végre évek után egy balzsam hatásos, és tényleg azt teszi, ami elvárható tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

szitakoto15

2015. november 16.

Már kb. 1 éve ezt használom, és nagyon szeretem :) Puha és fényes lesz tőle a hajam, és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Hidratálók: Honey, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2