Kallos

Ár:   955 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: wasp, Módosítva: 2020. január 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Hajmosás előtti intenzív ápoló hajpakolás, gazdag avokádóolajjal, megfiatalítja és táplálja a sérült hajat, puhává, fényessé és erőssé varázsolja. Az aktív hatóanyagoknak és tápláló természetes olajoknak köszönhetően, ez az intenzív regeneráló hajpakolás megvédi haját a környezeti stressztől, mélyen hidratál és csökkenti a haj töredezésének kockázatát.

Parabénmentes, gluténmentes és vegán, állatokon nem tesztelve.

Irudi

2020. február 19.

Az itteni jó vélemények alapján vettem, és egyáltalán nem bánom!
Jó sűrű az állaga, az illata engem a babákéra emlékeztet :)
Felkenem, fent hagyom kb. 10 percig, és utána samponnal mosom le, amikor egyébként is megmosom a hajamat.
Utána semmi másra (balzsam, olaj, gubancoldó) nincs szükségem.
Nagyon örülök neki, hogy megvettem, remélem, a hajam nem fog "hozzászokni", és a használata ellenére is kiszáradni.
Ár-érték arányban nagyon megéri, hatalmas mennyiség.
Ajánlom!

Update: továbbra is szeretem, de magában nem elég...
Amikor csak ezt használtam, sajnos a hajvégeim töredezettek lettek, úgyhogy átálltam arra, hogy hajmosás előtt fent hagyom ezt kb. 10 percig, a hajmosás végén pedig balzsam.
Ettől függetlenül még mindig tetszik, de a márka más termékeivel is szemezek. Lehet, h legközelebb kipróbálok azok közül egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Az itteni jó vélemények alapján vettem, és egyáltalán nem bánom!
Jó sűrű az állaga, az illata engem a babákéra emlékeztet :)
Utána semmi másra (balzsam, olaj, gubancoldó) nincs szükségem.
Ár-érték arányban nagyon megéri, hatalmas mennyiség.
Ajánlom!

Update: továbbra is szeretem, de magában nem elég...

mazsola

2019. december 8.

A sok jó vélemény alapján megvettem, de már bánom, mert nem tudom, mit csináljak 1 liternyi cuccal, ami konkrétan SEMMIT nem csinál a hajammal :( Próbáltam 10 percig, 20 percig, 40 percig, 1,5 órán át, teljesen mindegy volt, az égvilágon semmit nem használt. Szálkás, száraz maradt a hajam a közepétől a végéig, pontosan ahová felkentem. Több más Kallos terméket is vettem, pénzkidobás volt egytől egyik. Soha többé nem veszek Kallos - t!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

Orsyka9205

2019. október 18.

Kb fél éve használom. Nálam a legjobb. Szoktam hozzá tenni egy kis kókuszolajat is. Több ideig hagyom fent. Utána jól lemosom és a hajam sokkal puhább. Az ára is nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

wasp

2019. július 26.

Kíváncsiságból vettem meg, úgy gondoltam, hogy egy ezresért ez a hatalmas doboz megéri a próbát. Festettszőke, vékonyszálú, erősen hulló, ritkás hajam van. Igazából a brutális szárazságra és töredezettségre kerestem megoldást. Nagyon kellemes, citrusos illata van, a mennyiséggel nem spórolok, mikor felviszem, csak a hajtöveket hagyom ki. Az a tapasztalatom, hogy a fejemről meredező (baba)hajakat teljesen elsimította, a hajam puha lett tőle és nem nehezül el, mint azt tapasztaltam már egyéb más kimosható pakolásokkal kapcsolatban. Szerintem ez jó ár-érték arányú, gazdaságos termék, nyilván nem lesz tőle dús, egészséges hajkoronám, de egészségesebbnek néz ki és ez engem már vigasztal. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 26.

Panni21

2019. július 21.

Kíváncsi voltam, miben más egy hajmosás előtti pakolás, ezért rendeltem meg. Bőségesen felvittem a hajam teljes hosszára (a töveket kihagyva), majd zuhanysapi, és 30 percet hagytam hatni. Már öblítés közben éreztem, hogy hihetetlenül selymes a hajam, szárítás után pedig nagyon puha, könnyed és fényes lett. Az illata visszafogott, kicsit citrusos, sőt, engem enyhén kaporra is emlékeztet, magára a növény illatára, de lehet, csak nekem vannak érdekes asszociációim.
Lerövidíti a hajmosás idejét, mivel nem kell 5-20 percet (pakolás típusa szerint változó) még a kádban töltenem, hanem elég egy gyors balzsamozás (enélkül nem mertem használni, főleg mivel a samponom szilikonmentes), és kész is vagyok.

Update:
Messze az egyik legjobb hajpakolásnak tartom, nem tudom, hogy tudtam élni nélküle eddig.
Tipikus vékonyszálú hajam van, azaz kifejezetten sok szál, de kb 10 szál együtt tesz ki egyetlen normál vastagságú hajszálat, így olyan, mintha alig lenne.
Ezzel a hajpakolással tapasztalom először úgy igazán, hogy van tömege, esése a hajamnak, hihetetlen boldoggá tesz, hogy végre az én hajam is "normális" kicsit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Update:

HardCandy092

2019. július 15.

Nagyon jó. A kedvencem a kallos pakolások közül. Nagyon hatásos, iszonyú puha lesz tőle a hajam. Ha nagyon extrát szeretnék, adok hozzá egy kis kókuszolajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

Rudelf

2019. július 10.

Az avokádó samponnal együtt használom, szerintem az eddigi legjobb, leghatásosabb pakolás, amit valaha használtam. Puha, fényes, élettel teli lesz tőle a hajam, könnyen kimosható, és a töredezett hajszálak a negyedére csökkentek. Imádom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

gaalkitti92

2019. március 24.

Leírás szerint használom, vettem sampont is hozzá, és az én töredezett száraz hajam két napig vagy három szép fényes és puha, nem kócolódik, az illata is kellemes, 2hete használom remélem tartja később is a hatását :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.