Kallos

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miramiruska, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Speciális haj botox formulája - Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval - tökéletesen beépül a haj teljes szerkezetébe, egyedülálló módon erősíti meg a gyenge, vékonyszálú, száraz és töredezett hajszálakat. Panthenol, Kókuszolaj és Olívaolaj tartalma mélyen regenerál és táplál. Használatával a haj egészséges, fényes és selymes lesz.

Kiszerelés: 500 ml

agi.greendaygirl

2020. június 23.

majdhogynem semmit nem csinál a hajammal :/ pedig összetétel alapján többet vártam. Minimálisan puhít, szárítás után semmi nem érződik a hatásából

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Gigike

2020. január 10.

Naah ez aztán a finomság :)
Mennyei illata van, a hajam is szereti és mondanom se kell hogy sosem fogy el!! A Keratinossal használtam együtt, de most így elgondolkodva, inkább ezt fogom most csak újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Naah ez aztán a finomság :)

nemeth.anita

2019. szeptember 19.

Nekem sajnos kevés, a hajam szőkítőporral van szőkítve, elég sokat lett gyötörve és átfestve. Balzsamként és pakolásként tehát nem vált be. Szerintem kevésbé károsított hajon jól teljesíthet, illetve az illata mennyei, diszkrét tisztaságillat. Most hajfestés közbeni hajvédelemre kenem el, így el tud fogyni úgy, hogy pozitív hatását is érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Luckuska

2017. november 10.

Számomra csalódás ez a termék. A fodrászkellékes ajánlotta mondván, hogy akik már vásárolták, odáig vannak a hatásáért, így megvettem én is. Alapvetően a garnier miraculous hajolaját használom, és maradok is annál, mivel ennek a krémnek nem igazán érzem az ápolóhatását. Nem teszi könnyebbé (könnyűvé) a hajam kifésülését, s nem is teszi puhábbá, kezelhetőbbé a hajam. Nehéz egyenletesen eloszlatni, s könnyen összetapad tőle a hajam, és nehezül. Nincs olyan szép tartása és esése a hajamnak mosás után, ha ezt a krémet használom, hiába teszek igazán kis mennyiséget a rá. Nem szivesen nyúlok után, s nem is hiszem, hogy elfogom használni vala is ezt a tégelyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Dominika28

2017. június 16.

Éppen ma fogyott el és vettem meg a cseresznyés társát. Sokáig kitart ápol hajamat puháva teszi és jobban kitudom fésülni ,bár illátát nagyon nem érzem ,de csak ajánlanni tudom ,mint azokat a Kallos termékeket ,amiket most prébáltam ki! Nagyon szépen teszi a dolgát! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

KorolevaPetra

2016. október 4.

Egyetértek az előttem véleményezővel, a világ egyik legjobb terméke (főleg, ha samponnak a Kallos keratinos samponját használom). Ez a két termék hihetetlen csodát művel. Erős szálú a hajam, mellé még extra hosszú is szóval épp kezdett elegem lenni mindenből de ahogy rendszeresen használtam ezt a terméket (+ mellé a sampont) érezhetően erősödött a hajam, jobban mondva nem csak erős szálú és hosszú lett mint eddig, hanem megtelt élettel, selymesebb, fényesebb, puhább lett szóval örök kedvenc, folyamatos használat alatt áll :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 4.

Agi104

2016. szeptember 26.

Szerintem a világ legjobb terméke.
Több, mint 10 éve feketére festem a hajam, ezáltal vékonyszálú, töredezik és gyenge, hullik.
A fejbőrömmel nem érintkezik a pakolással de igyekszem minél magasabbra tenni, így az egész hajam erős, egèszséges, puha és illatos tőle. Minden hajmosás utàn használom.
Csak ajánlani tudom, nagyon jó termèk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Szerintem a világ legjobb terméke.
Csak ajánlani tudom, nagyon jó termèk.

viireich

2016. május 9.

Meglepődve látom a sok lepontozást.. Szerintem nagyon jó hajpakolás, az illata remek, ár-érték arányban a legjobb és szépen teszi a dolgát! Körülbelül már 2-3 alkalommal vásároltam újra, és ezután is újra fogom vásárolni! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Akara

2015. november 23.

Szuper, sikerült a haj nagy részét megmenteni vele (nyilván eltört szálakat ez sem tud összeforrasztani). Ott használom, ahol még festett (növesztem le a szöszit). A festetlen részen csak natúrsampont használok. Eleinte az ampullákkal együtt használtam, de 10 hetes kúra után az ampullákat elhagytam. Így már nem is zsírosodik annyira a hajam.
Az állaga, kenhetősége eddig überel minden általam használt terméket. Ráadásul nevetségesen olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

vfejes

2015. augusztus 30.

Sokan lepontozták és én értettem, miért? A baratnőmtől kaptam ilyet, a medencénél, mikor nem tudtam kifésülni sem a gyerek, sem a saját hajam. Szerintem csodás. Hogy miért is pontozhatták le a többiek? Az van ráírva, hogy nem kell kimosni... :) Nekem alapból száraz nagyon a hajam, bőröm. Nincs az a cucc, ami sok neki. Szeretem és nem kerül egy vagyonba sem. Szupi. Oh. Rossz helyre írtam. Nekem a pro-tox van meg, a doboza megtévesztésig hasonlít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin, Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol