Kallos

Ár:   355 Ft, 915 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   275 ml, 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: esztikhlm, Módosítva: 2021. január 27.

Ár:   355 Ft, 915 Ft
Kiszerelés:   275 ml, 1000 ml
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A méz természetes hajkondicionáló hatóanyag, hajerősítő és hidratáló tulajdonságokkal, tökéletesen revitalizálja a száraz, fénytelen és fakó hajat. Segít megtartani a haj nedvességét és ragyogását, miközben mélyen regenerálja a sérült hajvégeket. Erősíti a haj hagymákat, ezáltal hozzájárul a megfelelő hajnövekedéshez, és láthatóan egészségessé teszi a hajat.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

bianap

2021. április 14.

Ez az első Kallos termék, amit használok. Heti kétszer szoktam felkenni a hajamra és általában rajtahagyom egy órát. A hajam sokkal szebb, fényesebb és puhább lett tőle. Nagyon tetszik a mézes illata, másnap még lehet érezni egy kicsit, de később már nem igazán. Eddig teljesen meg vagyok vele elégedve az ára is remek. Ha elfogy a mostani samponom és balzsamom mindenképpen ki fogok próbálni más Kallos termékeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

kaposztamester

2020. november 23.

Tipikus kallos pakolás . Hozza a pihe puhaságot . Még mindig a füge a legtartósabb illatú , de ez is teszi a dolgát . Emellett még olcsó is .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

Panni21

2019. szeptember 5.

Nem tudnék különbséget tenni hatásban közte és a keratinos változat közt, imádom mindkettőt. Ami miatt viszont ennek adnám az első helyet az általam eddig próbált Kallos pakolások (Hair Pro-Tox, Keratin, Honey) közül, az az illata. Elképesztően finom.
Nem kimondottan méz, de egyértelműen van benne valami. Édes, parfümös, tinikorom kedvenc parfümjére emlékeztet (Mexx Very Wild). Sajnos nem tartja meg a hajam mosás után.
Természetes szőke, vékonyszálú, száraz, sérülékeny hajam van. Egy éve használok Kallos hajpakolásokat, néha próbálkoztam ugyan más márkákkal, de csak ritkán találtam olyat, ami hasonlóan jó hatással volt a hajamra, úgyhogy nem kísérletezek tovább, vettem egy nagy kiszerelést ebből a mézesből, és kitartok mellette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Demonika

2019. március 25.

Elfogyott a hajpakolásom, így hirtelen SOS kellett valami mert, a száraz, szőkített, igénybevett hajam igényli a pakolások nyújtotta pluszt. Amikor beszaladtam a fodrászkellékesbe, úgy voltam vele, hogy egynek jó lesz. Nem csodaszer, legalább is az én hajamra nem az, de lehet olyan valaki számára, aki nem okoz ennyi kihívást a hajának, és a fodrászának, meg tökéletese megfelel majd. Kicsit olyan gél szerű állaga van, ami először meglepett, de igazából sokkal jobban bejön, mint a krémes társai, az illata mű, igaz, viszont nekem tetszik. A hatása pedig 300ft-ért egyáltalán nem rossz, én teljes hajhosszra (és mivel a leírás azt mondja, jó hatással van a fejbőrre, ezért arra is) szoktam használni hajmosás előtt. Rajtam hagyom pár órát, majd samponnal kimosom, esetenként balzsam helyett is ezt használom, ha úgy tartja kedvem.
A hajam érezhetően puhább, csillogóbb lett tőle, és a fejbőrbe is könnyen beszívódik, némi plusz táplálás nyújtva a hajhagymáknak. Talán még a hajszerkezetemen is javított egy picit, de e fizzy hatással ez sem tudott mit kezdeni.
Tényleg aki nem olyan elvetemült a hajával, mint én annak ennyi pénzért akár "csodaszer" is lehet, nekem viszont csak egy pozitív meglepetés, hogy a márka igen is javult az évek során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

Hidratálók: Honey, Propylene Glycol