Kallos

Ár:   450 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   350 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macsianya, Módosítva: 2011. november 9.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Mézkivonatot tartalmazó regeneráló és kondícionáló hajbalzsam száraz, töredezett hajra. Használatával a haj fényes és könnyen kezelhető lesz, véd a hajszárításkor fellépő hőkárosodástól.

Kiszerelés: 500 ml

Jucuus

2019. január 4.

Puha lesz tőle a hajam, az illata isteni!
Száraz hajra nagyon jó, olcsó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Puha lesz tőle a hajam, az illata isteni!
Száraz hajra nagyon jó, olcsó termék.

Kitsyke

2017. augusztus 17.

Kb 3x újra vettem ezt a terméket... Illatát imádom... Lemosom, jó puha lesz tőle a hajam, és illata is tartós, érződik másnapra is. Amalfi mellett ez az egyik ami bevált, újra fogom venni, vagy lehet más kallos balzsamot nézek Amalfi mellé, ami már nem nagyon használ... Árához képest megérdemli az 5*-ot nálam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

someone95

2017. március 17.

Én ezt 2x vettem meg eddig. Illatát nagyon szeretem, és nem roncsolja a hajat... nem rossz! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

chililamp

2016. november 10.

Érdekes olvasni, hogy mennyire nem szimpi az illata, kezdek aggódni magam miatt, nekem tetszett :D Egyébként maga a balzsam nálam semmi különleges hatást nem ért el - eleinte. De nem adtam fel, és ha már kifizettem, gondoltam elhasználom: megérte.
Egy idő után azt vettem észre, hogy szép puha és fényes a hajam, még a hajvégeim is!

Megéri a pénzét, nem kell belőle sok. Talán kicsit nehéz eloszlatni, de egyébként jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Tunderviragos

2016. március 31.

Tegnap vásároltam, mert nagyon ki van szaradva a hajam vége és ez nagyon jól ápolta a hajam. A vegei puhak és szaradas utan is azt erzem nincs kiszaradva a hajam vege. Sokkal jobban segit a hajamon, mint az összes többi jobb minőségű hajbalzsam. Eddig 5-ös, remélem így marad.

Update: meg mindig nagyon szuper ez a balzsam es 2esevel veszem, mar a fodraszom es az összes baratnöm kiprobalta es mindenkinek bevalt, nem neheziti el a hajat es szepen hidratalja, ajanlom mindenkinek, floren csalansampon utan szuper. Megeri a penzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 31.

Kori

2016. március 19.

Hát ez a SZAG (illat?) valami irtózatos, a mézhez semmi köze. Ha rajtam múlik, soha nem használtam volna, de olyan helyzetbe/helyre kerültem, ahol huzamosabb ideig tartózkodtam, és az egyetlen kisbolt 2 fajta balzsamot kínált, amit nem voltam hajlandó használni, így magam után küldettem egyet. Annak, aki vette, véletlenszerűen esett erre a választása. Megláttam, Kallos, gondoltam nem lehet ez olyan rossz. Na de az a szag... Sokáig ezért nem akartam használni, aztán valahogy rávettem magam,és nem bántam meg. Nagyon gazdag, krémes balzsam, és ezt a hajon is érezhető felvitelkor. Nem tűnt el a hajamban, mint egy két drágább társa, amelyek hajlamosak a hajra kerülés után állagot változtatni és vízszerűvé válni. Öblítés és szárítás után puha és fényes lett tőle a hajam. Az "illat" pedig elillant. Az állandó balzsamomat nem cserélném le rá, de jó alternatíva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

gzsofi94

2016. január 24.

Fura szaga van, de nem mondanám irritállónak de nem is annyira jó, tűrhető inkább. Nem nagyon hidratál inkább olyan átlagos... Vannak ennél sokkal jobb KALLOS hajbalzsamok. Nem venném újra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

fdorci

2015. december 8.

Az "illata" valami borzasztóan erős ,de szerencsére nálam kimosás után nem is lehetett érezni, mint balzsam semmi extrát nem csinált az én hajammal de kárt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 8.

Ophelia

2015. október 31.

Tőlem aztán lehetne akármilyen hatása, növeszthetne nekem vadiúj hajat is, de ez a szag elviselhetetlen, konkrétan égett gumi és hajléktalanszag tökéletes egyvelege... Szerintem a legrosszabb szagú termék, amit valaha próbáltam, egyelőre kételkedem benne, hogy képes leszek-e még egyszer használni.
Végtelen jóindulatom, és a balzsam hatása jeleként adok neki 2 csillagot, de fertelem, nem tudom, mi lesz a sorsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

Fedora26

2015. április 23.

Nagyon megfelelő. Ár-érték arányban szerintem verhetetlen. Az illata kicsit erős, mikor kinyomjuk a tubusból, de öblítés után nem érezni. Nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Honey