Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Természetes anyagokban gazdag, úgy, mint a jojoba olaj az extra kondicionálásért és hidralizált búza, kukorica és szójaprotein, amely megvéd és újraépít.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eszty.3

2014. május 30.

nem ér semmit, zsírosodik tőle a hajam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

nem ér semmit, zsírosodik tőle a hajam

sziszoka

2014. március 24.

Ez az egyetlen balzsam,ami kiszárította a hajam és fésülhetetlen lett tőle.Borzalom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 24.

Judittttt

2013. augusztus 16.

Fúha de kapja szegény az ívet. Én vagy 3 éve vettem egy flakonnal, még mnidig van, pedig jellemző rám hogy nem spórolok a termékekkel, ha a hajamról van szó. Majdnem a derekamig érő természetesen nagyon erősen hullámos hajam van. Ez a balzsam a felkent mennyiségtől függően máshogyan viselkedik a hajamon. Ha a leírásnak megfelelően minden 'hajrétegre' kennék, egyenes lenne de elnehezedne és fura lenne a tapintása. De ha csak egy-két borsószemnyit használok az egész hajamra, a hajam végére szárítás előtt? Észre se veszem, nem nehezedik el a hajam viszont hidratálja és ha kivasalom, tovább marad egyenes. Nem nélkülözhetetlen termék, de hatalmas mennyiség ahhoz képest hogy miylen kevés elég belőle, és hidratál, és igenis egy olyan göndörnek, mint én, hogy a legkisdebb párától is visszaugrik a hajam, nagyon nagy segít séget tud nyújtani, ha hajlakkal nem szívesen fújkálom a hajam. Lehet nélküle élni, csodát nem csinál, de ápol, könnyen fésülhető a haj, csak a mennyiséggel kell óvatosan bánni. Ár (300 ft körül vettem még anno én) - mennyiség - érték miatt adok neki ötöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

samtelen

2013. augusztus 2.

Balzsam hatása kábé zéró, a használata után csak még kócosabb a hajam. Nem került sokba, de az a kb 3-400 forint is abszolút pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

incifinci28

2013. július 17.

nekem nem vált be, mint, ahogy más kallos termékek sem.már inkább kerülöm a kallos cuccokat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Vivianka

2013. július 17.

Annyit ér, amennyit elkérnek érte. Évekkel ezelőtt vettem, mindent elkövettem, hogy egyenes hajam legyen, de sajnos csakis a zsíros tapintást okozta..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Lolita

2013. július 12.

Tiszta nosztalgia, évekkel ezelőtt volt ilyenem. Nagyon szerettem volna, ha működik, de ez sajnos nem így lett. Nem egyenesítette a hajam, ehelyett annyira elnehezítette, hogy alig volt tartása, de még csak nem is ápolta a hajam. Maximum a felét használtam el, aztán valahogy eltűnt... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

fridaylover

2013. február 26.

Elég régóta megvan, annyira nem szerettem meg, pedig általában jónak tartom a kallos cuccokat. Ahogy a korábbi hozzászóló is jelezte, furcsa tapintású lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

sephora

2013. február 25.

A hajam ugyan egyenes, de nem az a szög egyenes típus. Száradáskor lazábbá, picit hullámosabbá válik.
Ez a Kallos termék hajvasaló használata nélkül is 'egyenesít', de ezt a haj elnehezítésével éri el. Érdekes textúrájúvá válik tőle a haj, kicsit mintha ragadósabb is lenne amíg meg nem szárad, de nem vészes. Hajvasalással kombinálva jobb eredmény érhető el, de a haj furcsa tapintatúvá, tömörré, merevvé válik tőle.
Én inkább időnként hajdúsítónak használom, ad egy kis plusz volument a hajnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 25.

Én inkább időnként hajdúsítónak használom, ad egy kis plusz volument a hajnak.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.