Kallos

Ár:   820 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toteme3, Módosítva: 2015. január 23.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Szemkrémek

Luxuskivitelű, intenzív feszesítő, bőrkisimító, tápláló szemránckrém.

Válogatott aktív hatóanyagaival – mint a kollagén komplex, hialuronsav, Omega-6 komplex, argánolaj, kókuszolaj, avokádó olaj, shea vaj, levendula kivonat, körömvirág kivonat, rózsakivonat és E-vitamin – gyengéden ápolja a szem körüli érzékeny bőrterületet.

junglequeen

2019. március 7.

Hidratálásra működik, de a ráncokkal nem hiszem, hogy bármit kezdene (erre meg a sima nappali krém is tökéletes).
Erre a célra inkább a The Ordinary termékeit használom, azok jobban beváltak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Erre a célra inkább a The Ordinary termékeit használom, azok jobban beváltak.

annushka88

2016. március 23.

Csipi a szemem (((((:
Ez annyira nevetseges, a szemkrem ne csipje , meg amugyse csipje semmi...
Sosem szivodik fel rajtam, pedig jo szaraz repedezesre hajlamos borom van, viszont kipirositja. Alapozot eselytelen felvinnem ra, igenytelenul pergeti magarol lefele...
Muszaj tirpak stilusban nyilatkoznom rola, bosszant, hogy sokadmagaval egyutt ilyen semmirekello termekek leteznek
Az illata viszont nagyon nagyon jo, anyuka illat, parfum se kell hozza, csikot huz rendesen
kezkremnek hasznalom egy ideje, arra nagyon jo

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

Csipi a szemem (((((:
Ez annyira nevetseges, a szemkrem ne csipje , meg amugyse csipje semmi...
kezkremnek hasznalom egy ideje, arra nagyon jo

rreennii21

2016. február 8.

Nem régóta használom ezt a krémet de egyenlőre jónak tartom. Őszintén szólva az árából ítélve nem vártam tőle sokat de kellemesen csalódtam. Nagyon tetszik a pumpás adagoló, mert utálok a krémekben nyúlkálni.. Egy pici pumpálásnyit használok, ez elég mindkét szememre. Hamar beszívódik, hidratált, friss érzést hagy maga után. Számomra az illata is kellemes, pedig nem szeretem a rózsa illatú krémeket, de egyébként nem is érzem sokáig. Könnyű textúrájából és az eddig tapasztaltakból ítélve szerintem a ráncokat nem fogja igazán csökkenteni és inkább nevezném szemkörnyékápolónak mint szemránckrémnek de ha változást tapasztalok ezen a téren jelezni fogom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

NellielTu

2015. november 24.

Jól hidratál, puha bőrt varázsol, de nem vettem észre, hogy csökkentek volna a ráncaim, ezért levonok egy csillagot :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

monika1966

2015. augusztus 22.

Pár napja használom a krémet . Jól hidratál , nem bántja a szemem , de az illata kicsit sok nekem ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

eveartstar

2015. április 5.

Vettem egy ilyet. Nagyon sok tapasztalatom még nincs vele, de kezdésnek leírom azt a kis keveset.
Én nem szeretem a seavajas készítményeket, egyrészt az illatuk miatt, másrészt a beszívódás miatt. A felszívódása kb. 5-10 perc, bár én előtte letonikoztam az arcom. Némi finom csúszós réteg maradhat. Száraz szemkörnyéki bőr jó táplálója lehet. Viszont az igen csak faramuci, hogy ez a szemránckrém egyetlen összetevőben különbözik az éjszakai krémtől, méghozzá ebben rózsavirág kivonat van, amabban meg orchidea kivonat. Hát most mit mondjak?! 50ml-es szemránckrém óriási adagnak számít.
Egy ideig félretettem, most visszatértem hozzá, mert az egyik krémemtől kipattogok. Ezt az arccsontomig kenem fel, ahol az érzékeny terület van, nem is baj, ha közben a szemem körüli bőrt is hidratálja.
Viszont az illata...nekem sok és tömény. Rendbe, ha gyorsan felszívódik, de az illata sajnos sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 5.

toteme3

2015. január 30.

Nagyon jó kis krémnek bizonyult így kb. egy hónapnyi használat után. Azt nem tudom, csökkentette-e a ráncokat a szemem körül vagy sem, mivel nem is igazán foglalkozom a dologgal, de ha véletlenül a szemembe került egy kicsi, az nem irritálta különösebben, illetve jól hidratálja, megnyugtatja a szem körüli bőrt. Az összetevők listájával teljesen elégedett vagyok, az illata pedig nagyon visszafogott - nekem nem is tűnt fel különösebben, hogy van. Minden szempontból csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5, Palmitoyl Dipeptide-5 Diaminobutyroyl Hydroxythreonine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

TAUT- egy szintetikus tripeptid, melyet SYN®-HYCAN néven is forgalmaznak. Kimutatták róla, hogy fokozza a bőrben a hialuronsav termelését, továbbá serkenti a dekorin és lumikán nevű fehérjék képződését, amelyek erősebbé teszik a kollagénrostokat, ezáltal is feszesítve a bőrt.

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.