Serical

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: felicitas, az összetevőket feltöltötte: makacs.imola, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A hajpakoló krém gyümölcsök és növények kivonatát tartalmazza. Használatától a haj lágyabbá és könnyen formálhatóvá válik.

Kiszerelés: 1000 ml

Tuci

2019. március 28.

UDATE-UPDATE: Nyilván elmismásolták a témát, "a korábbi hajkezelések befolyásolhatták a haj színmegtartó képességét, blabla" ...
De tény ami tény, nekem ez az egy termék okozott színváltozást a hajamban, szóval régebben szőkített hajkoronán csak óvatosan.

UPDATE: Írtam panaszlevelet a forgalmazónak (Kallos), azt ígérték, utánanéznek a gyártóval, mi lehet, ha érkezik válasz, azt is írom. :)

Tényleg nagyon finom illatú, és puha, és fényes lesz tőle a hajam. NADE: hajpakolásként, kb 30 percet fenn hagyva a festett sötét barnás-vöröses hajam helyenként kiszívta rezesre, ez nem is tudom hogyan történhetett. (2 éve szőkítve volt egyszer a hajam, de a hajpakolás NE szedje le a hajfestéket, nem az a dolga :( ) Tekintve, hogy nem kevés pénzt költök arra, hogy olyan színű legyen, amilyen, ez nem tett annyira boldoggá. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

emese98

2018. október 2.

Remek ár-érték arány. Olcsó, SOK és jó. Én felkenem a száraz (picit nedves) hajamra, fél órát hagyom rajta és utána folytatom egy alapos hajmosással, majd balzsam és hajszárítás. Szép fényes lesz tőle a hajam, és az illatát is mellesleg imádom. Ha egyszer valaha elfogy, szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

Makk Zsuzsó

2018. június 1.

Pompásak ezek a Serical bödönös hajbalzsamok. A Lattéból jónéhányat elhasználtam, közben sok más márkát kipróbáltam, de mindig visszatérek hozzá. Illat tekintetében egy kis változatosságra vágytam, csak ezért nem a világoskéket vettem. Tökéletesen elégedett vagyok vele, ugyanazt a hatást produkálja, mint a Latte: puhít, hidratál, megkönnyíti a kifésülést, kellemes tapintású, fényes lesz tőle a hajam. Ár/érték arányban ez a legjobb balzsam /pakolás az országban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

redcat66

2018. május 31.

Imádtam!
Sok, jó, olcsón, finom illattal.
Egyértelműen újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

Imádtam!
Sok, jó, olcsón, finom illattal.
Egyértelműen újravevős.

Sadrus

2018. április 24.

Imádom az illatát! Pakolaskent is nagyon jó,és az ára is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Imádom az illatát! Pakolaskent is nagyon jó,és az ára is!

Anettbp

Korcsoport: >54
2018. március 16.

Évek óta használom ezt a pakolást, ezzel sikerült a teljesen tönkretett hajamból szuper erős és szép hajat csinálnom. Kezdetben nem csak 30 percig hagytam fenn, hanem nejlonba biugyoláltam a fejemet, majd törölközőbe csavartam és hajszárítóval melegítettem. Ezután mostam csak le. Mindenkinek ajánlom ezt a pakolás, ezzel a módszerrel, akinek csúnya, töredezett a haja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 16.

req

2017. október 9.

Fodrászom ajánlotta, mert eszeveszettül gubancolódik a hajam a tarkómnál, és néha szégyen, nem szégyen, de már csak az olló segített. De ez a balzsam, olyan szépen kisimította a hajam, tartást adott neki, hogy csak pislogtam. Nem is zsírosodik, a hajam illata is nagyon jó, kis tutti fruttis.
Abszolút best ez a termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Abszolút best ez a termék!

Ragdoll

2017. augusztus 24.

Finom illatú, kiadós és nagyon jó pakolás ez! Talán még jobb is mint a tejes! Most nyáron próbáltam ki először és úgy tűnik nem kell elmennem fodrászhoz vágatni, nem kezdte ki sem a napsütés, sem a klóros víz. Jó ápoló hatása van és finom barack illata lesz még sokáig a hajamnak amikor ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Sarah21

2017. augusztus 3.

A fodrászom is ezt használta a hajamon, tőle loptam az ötletet. Csak a hajam hosszára használom, pár percig rajtahagyom, addig az ujjaimmal kifésülöm majd lemosom, nem nehezíti el, könnyen fésülhető utána. A fésülhetőség miatt vettem, hogy ne törjem jobban a hajam, a festés elég tortúra neki már így is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Evelyn31

2017. március 31.

Évekig használtam,ezt a hajpakolást,és Imádtam!!!Az eredmény:selymes,puha illatos hajkorona!! :) Minden tudott,amit elvártam tőle.Fodrász ismerősöm ajánlotta...és mennyire igaza volt...bár mostanában nem használtam de most szeretném újra venni mert csak pozitív emlékeim vannak róla...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, PCA
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Glycolic Acid