Sensai

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariannasz, az összetevőket feltöltötte: stiles, Módosítva: 2018. december 7.

Ár:   12 900 Ft
Lelőhely:   Douglas, online

Mélyhidratáló folyékony alapozó

• 55% víztartalommal a bőrnek egy finom nedvesség réteget ad
  • Egész napos hidratálást biztosít
  • Egészséges ragyogást ad a bőrfelületen
  • SPF 15-el védi a bőrt a káros UV sugarak ellen
  • Szatén selymes és hibátlan végeredményt ad

SuzyPeach

2018. február 8.

Egyik legjobb alapozó amit eddig vettem. Néha megjelenik pár száraz folt az arcomon, ezért olyat kerestem ami jól fed, de a foltokat mégsem emeli ki a foltokat, és ez átment a teszten. Könnyű állaga van és közepesen erős a fedése, ami nekem pont elég mivel nem nagyon vannak bőrhibáim (bár ha kijön egy pattanás azt már annyira nem fedi le jól). Természetesnek hat az arcon, észre sem venni, hogy alapozót viselek. Nekem nagyon bevált :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

lupurt

2017. augusztus 7.

Nem túl vastagon fedő, szép természetes végeredményt ad. A rendkívül vízhányos mindenre rosszul reagáló bőröm is szép lett tőle. Ezt és a Velvet Finish változatát is használtam, mindekettővel elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

mate

2017. március 24.

Nekem a Lasting Velvet verzioja van meg,ami sajnos nincs feltoltve. Viszont azert is irom le a velemenyem mert egy nagyon jo alapozo!!!
Gyonyoruen,konnyen eldolgozhato. Nagyon termeszetes,nem maszkszeru,nem ul bele a polusokba,rancokba. Kozepes fedesu (de epitheto) ,a pigmentfoltokra,pattanasokra plusz korrektor v.kopuder szukseges.
Nagy a szinvalasztek,szep,termeszetes szinek vannak.
En mindig azzal kuzdkodom,hogy hamar kifenyesedik az arcom es olajossa,zsirossa valik. Ez az alapozo meglepoen sokaig birja!
Aki megteheti,probalja ki. Nekem jobban bevalt,mint dragabb tarsai (Armani,Guerlain,Chanel).
A Sensai termekek ugyan nem olcsok,de nagyon jok,akarmit probaltam,meg nem csalodtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

Nagy a szinvalasztek,szep,termeszetes szinek vannak.

bea0425

2017. január 4.

Nagyon világos, rózsaszínes árnyalatú a bőröm, ezért nehezen találok ideális alapozót. De ez az alapozó színben tökéletes! :) az állaga is nagyon könnyű, nem okoz pattanásokat, nem szárítja a bőrömet. A fedése enyhe, ezért a MAC Fix Fluiddal felváltva használom. Hétköznapokra inkább ezt, ha jobb fedésre van szükség akkor pedig a Fix Fluidot (amit szintén szeretek, de mégsem passzol úgy árnyalatban mint ez).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

GeorginaH

2016. március 13.

Nem sikerült az első találkozásunk...Pár hónapja vettem,amikor is kifejezetten száraz bőrre kerestem alapozót. Elsőre szép az összkép,de a száraz részeket kidobta..Azóta próbálkoztam más termékekkel is/Lancome,Bobbi/ DE!!! visszatértem hozzá. Kipihent,friss arcbőr,tökéletes fedéssel ami nap végéig kitart.Összebarátkoztunk,megszerettem.. Nyáron beszerzek sötétebb árnyalatot is belőle: -)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

Juliette88

2015. január 20.

Hosszas, a tökéletes alapozó utáni kutatás -és rengeteg mellényúlás - után találtam rá erre az alapozóra. Azóta már többször is újravettem, mert azt hiszem, hogy számomra ez AZ alapozó, és bár azért a kísérletezésről továbbra sem mondok le -hiszen ki tudja milyen kincseket rejtetnek még a drogériák polcai :-), ez állandó szereplője lesz a készletemnek. A fedése egyébként elég enyhe, de nem is ezért szeretem, hanem azért a friss és üde bőrképért, amit ad, és azért mert teljesen láthatalanul beleolvad a bőrbe amellett, hogy sokat javít az összképen, és nekem még tartós is. Ha valaki viszont matt hatásra és erős fedésre vágyik, annak szerintem nem fog bejönni...az áráról inkább nem beszélnék, mert tényleg nagyon durva, de sajnos az én tapasztalataim alapján alacsonyabb árkategóriában ilyen természetes és üde kinézetet adó alapozók nem nagyon vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Maltitol, Glycerin, Hydrolyzed Silk

Squalane eo 1 0

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.