Sensai

Ár:   17 490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vicacica, Módosítva: 2018. június 20.

Ár:   17 490 Ft
Lelőhely:   Douglas, online
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Ragyogást fokozó pigmenteket tartalmazó ultra-finom alapozó, mely hidratálja a bőrt és üdévé varázsolja. A hatás szinte teljesen natúr és mindig tökéletesen fénylő lesz. 15-ös fényvédő faktorral.

8 árnyalatban kapható

Kamea

2021. február 16.

2021. 02. 16. update: A kezdeti lelkesedésem egy idő után aztán alábbhagyott. A finish-e még mindig szép, az eldolgozással gyűlik meg a bajom. Nagyon vizes állagú, ennek ellenére az arcon túl hamar „megköt”, így igencsak iparkodnom kell az eldolgozással. Előfordul, hogy emiatt a sietség miatt nem is lesz tökéletes a végeredmény.
Illetve egyáltalán nem mindegy a mennyiség, amit az arcunkra teszünk. Sőt. Ez az egyik alappillér. Azonban a tubusból való adagolás is nehézkessé vált számomra, mivel a nyomópumpás termékekhez vagyok már szokva.
Ugrik hát egy pont. Sajnos.

2020. 10. 30. Már több alapozó/BB/CC krém kapcsán is leírtam, hogy olyan a hatásuk az arcomon, mintha nem is lenne rajtam semmi, aztán pedig mégis. De amikor mindezeket leírtam, még nem ismertem ezt a csodát, ami a mai napon is az arcomon van, és olyan, mintha valóban nem lenne rajtam semmi.
Csupán másfél éve használok napi rendszerességgel könnyű fedésű alapozókat, illetve BB-CC krémeket, és szerencsére csak a bőröm egységesítése a cél, hogy szebb legyen az összkép. Továbbá - így nem sokkal 50 fölött - úgy gondolom, hogy az én koromban az ápoltsághoz már az is hozzátartozik, hogy legyen az arcomon szín, fény és árnyék.

A krém fekete lakkutánzatú műanyag flakonban van, rajta arany felirat. Elegáns darab. A kupakot lecsavarva egy szűkítőcsöves adagolón át lehet finoman porciózni kifelé a terméket a flakonból. Ha rajtam múlt volna, én nyomópumpával oldottam volna meg mindezt, és ez az egyetlen, amit negatívumként tudok felhozni ellene. Ha viszont majd fogytán lesz az alapozó, az üveget a fejetetejére fordítva kinyerhető lesz belőle szinte minden cseppje.
A light-medium arcszínemhez a Neutral Beige árnyalatot választottam. Mivel a színe is teljes mértékben idomul az arcszínhez, így az online színválasztással se lehetett nagyon mellényúlni. A szín tökéletes lett.
Egy rendkívül vizes állagú termékről van szó, amit minden használat előtt jó alaposan össze kell rázni. Vizes állagú, ennek ellenére a flakonból kinyerve mégse folyik szerteszét. Egy egész keveset szoktam kinyomni a kézfejemre (többször is, ha kell) és innen pöttyözöm rá egyenletesen elosztva az arcomra, majd oszlatom, tapogatom fel az arcbőrömre az ujjaimmal. Mert igen, - @Terkabarka jól írja - ezt a csodaszert nem szabad pazarolni se ecsetre, se pedig szivacsra.
(A kéz melegének pedig amúgy is van egy jótékony hatása az arcbőr és az alapozó egybeolvadásában. Ha ecsettel, vagy szivaccsal viszek fel bármilyen alapozót, abban az esetben is azzal szoktam befejezni, hogy a két tenyeremmel végigmelengetem az arcomat.)
A végeredmény pedig „csak” egy rendkívül természetes hatású arcbőr. Se nem matt, se nem fényes.
Csatlakozom az előttem szólóhoz, nekem se volt még olyan alapozóm, ami ne ült volna meg a pórusok tetején, még ha ötszörös nagyítótükörben is volt csak látható. Nem tudom, hogy a Sensai hogyan csinálja, de ebből semmi nem látható az arcomon, ha nagyító alatt vizsgálom, akkor se. A maszkon nem hagy foltot, nem ül bele a ráncokba, nem emel ki semmi hátrányosat az arcomon, csak elfed és egységesít. Egy egész napos kellemes és természetes viseletet biztosít.
Igen, az ára tényleg vaskos. De egy izmos leárazást kihasználva és azzal a mindennapos elégedettségérzéssel, ami a tükörből mosolyog vissza ránk, csitul a fájdalmunk és megnyugszik a lelkünk. Másrészről számomra ez a 30 ml egy sok hónapra elegendő, kiadós mennyiség.

2020. október havi nagy felfedezés. Másfél évembe és jó sok pénzembe került ez a kutatómunka és most egyelőre úgy érzem, megállapodtam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 16.

Ugrik hát egy pont. Sajnos.

Terkabarka

2019. december 14.

Enyhe fedésű alapozó, nem is ígér mást.
Felesleges pazarolni a terméket azzal, hogy ecsettel vagy szivaccsal vigyük fel, tökéletesen felvihető kézzel is, szép lesz a végeredmény.
Tényleg nagyon enyhe a fedése, de építhető és a végeredmény egy láthatatlan, bőrfényű, bőrrel teljesen egybeolvadó alap.
Pórusokba nem ül be (nekem a DW light is beleül, meg ezen kívül minden folyékony alapozó), tartós, nem szárít, nagyon jó kis termék, csak az ára ne lenne ilyen magas

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 14.

Enyhe fedésű alapozó, nem is ígér mást.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 28.

Nagyon jó alapozó azoknak, akik nyárra keresnek egy "mintha semmi nem lenne rajtunk", bőrtökéletesítő terméket. Persze más évszakban is használható, ha inkább a BB krémhez hasonló termékeket preferáljuk.
Hasonló, mint az EL DW Light, ami már nem kapható - ill. a DW utód is hozza ezt a hatást. Még a Chanel hasonló konzisztenciájú alapozójához tudnám hasonlítani.
Én minden folyékony alapozót - bármilyen is a fedése - minden évszakban enyhén, púderrel fixálok, így se nem fényes, se nem matt lesz az eredmény. De szerintem fixálás nélkül sem csillog.
Csodálom, és értetlenkedem is, hogy nem született róla még vélemény.
Az ára egyedül, ami roppant barátságtalan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 28.

Csodálom, és értetlenkedem is, hogy nem született róla még vélemény.
Az ára egyedül, ami roppant barátságtalan.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Acetyl Glucosamine, Butylene Glycol, Hydrolyzed Silk

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag