Sensai

Ár:   22 000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 7.

Ár:   22 000 Ft
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Sensai Silky Purifying Peeling Powder 0,5 g-os minta
Ár: 500 Ft/db + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost

Hotflashy

2020. június 1.

Jó cucc, de nem csodaszer és ennyi pénzért nem éri meg szerintem. Vannak jóval olcsóbban ugyanilyen hatású peelingek. Szerencsére kaptam, de én ennyiért nem venném meg, a rossz ár/érték miatt a 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 1.

Cristan

2018. március 12.

Igazi csodaszer. Hihetetlen puha, selymes lesz a bőr tőle. Nem szárít, nem irritálja az érzékeny bőrt sem.
Soha nem próbálnék mást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

Soha nem próbálnék mást.

FooZoGo

2017. december 26.

Nem értem miért ilyen drága, hatása nem jobb, nem több, mint a társainak, semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

panelli

2017. augusztus 22.

Csak azért került a kezembe, mert a màsik kedvenc Sensai-arctisztítóm épp nem volt kapható az adott üzletben. A kedves eladó hölgy biztosított róla, hogy nem fogok csalódni. Hàt, még enyhén fogalmazott...kiadós, kombinàlt bőrrel csodàt tevő készítmény. Dràga, de ha azt nézem, mennyi pénzt dobtam ki olcsóbb krémekre, amik aztàn nem, vagy alig hatottak,mindenképpen megéri. Sokàig elég, praktikus a por alak is. Abszolút újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 22.

lupurt

2017. augusztus 7.

Nagyon jó a hatása, nem szárítja az amúgy is nagyon vízhiányos bőröm. Nem olcsó, de nagyon nagyon kevés kell belőle így sokáig elég egy doboz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

mate

2017. március 24.

Regota kineztem magamnak ezt a termeket,csak sokaltam az arat erte. Azt meg most is sokallom,de be kell latnom,hogy nagyon jo termek ez!
Mindenkepp egyedi a por allaga,amit par csepp vizzel kell osszekeverni. Feltem,hogy ez idoigenyes es nem tul kenyelmes,de pillanatok alatt meglehet csinalni. Az arcon szet kell masszirozni ezt a szappanos kremet,en szaradasig fent hagyom es lemosom. Hihetetlen sima utana a bor!!!!!
Aki mitesszeres borrel kuzd,annak aldas! Aki teheti,probalja ki!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

Aki mitesszeres borrel kuzd,annak aldas! Aki teheti,probalja ki!

SzZs1981

2017. január 17.

Nagyon szerettem volna ha nem ENNYIRE jó :)
Még semmi hasonló hatásúval nem találkoztam. Én kedvtől/évszaktól függően vízzel vagy egy kis krémes lemosóval+vízzel keverem össze finom habbá, átmasszírozom vele a bőrömet, és hagyom megszáradni (amíg picit húzódni kezd a bőröm).
Amint lemosom (simán langyos vízzel vagy meleg vizes lemosó kendővel) minden pórus felpuhult, finom mozdulatra is könnyen kitisztítható vagy már a lemosó kendővel való masszírozás során ki is tisztult.
Ha egy-egy pötty makacsabb, a kis mitteszer eltávolító eszközzel (TBS) könnyen és gyorsan meg lehet tőle szabadulni.
Érdemes utána szépen lelkiismeretesen hidratálni :) de kívánni is fogja a bőr.
Nagyon nagyon ajánlom, számomra fantasztikus felfedezés! 💕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Nagyon szerettem volna ha nem ENNYIRE jó :)
Érdemes utána szépen lelkiismeretesen hidratálni :) de kívánni is fogja a bőr.
Nagyon nagyon ajánlom, számomra fantasztikus felfedezés! 💕

juditkaa70

2016. január 10.

Kedves andrea.horvath79 teljesen igazad van a termékkel kapcsolatosan. Most a héten vásároltam be a Kanebo Sensai Arc-és testápoló kozmetikumaiból. Most a héten próbáltam ki,teljes arc generál,fantasztikus peeling! Aki megengedheti magának,vegye meg mindenképp!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 10.

andrea.horvath79

2011. október 15.

Ez a por állagú peeling a legjobb, amit valaha is használtam ! Kevés port öntesz a tenyeredbe , vízzel egyíted és a gyengéd hab megtisztítja a bőrödet , csodálatos selymessèget hagyva maga utàn :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 15.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Lactic Acid, Butylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Quillaja Saponaria (Soapbark) Bark Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Forrás: ITT

Kaolin 0 0

A proteázok fehérjebontó enzimek. A kozmetikumokban keratinoldó, exfoliáló hatásúak, ezáltal alkalmasak pl. korpás szeboreás bőrök tisztítás előtti felpuhítására.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Zöld)