Karl Lagerfeld

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. augusztus 12.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve : 1978

Illatcsalád: Keleties-fás

Fej : bergamott, citrom, zöld tónusok, aldehidek, tea, zsálya
Szív : írisz, dohány, rózsa, cédrus, jázmin, pacsuli, szantálfa
Alap : pézsma, moha, tonkabab, vanília, ámbra

simpleman

Korcsoport: >54
2019. szeptember 25.

Először ez sem tetszett. ... Nagyon jó illat volt már elsőre is, egyből, ahogy kifújtam ... egy kicsit feltűnő illat volt.
Vasárnapi illatnak tartom, leginkább vasárnap használom - az a Napnak a napja - ... kell hozzá az egó, de nekem megvan, mert én oroszlán vagyok. :)
Tartóssága teljesen megfelelő szerintem. Még egyszer mondom, nagyon kellemes illat. ... A párom ezért sincs egyébként oda. Az egyszerűbb, férfiasabb illatok tetszenek neki (rajtam). Az én szememben elég mester-illat, ezért megy az öt csillag. Egy ilyen öregembernek jó, mint én. :)

Frissítés:
Egyre jobban kedvelem
ezt a királyi illatot...
és látom mögötte az embereket:
aki tervezte, meg aki adta hozzá a nevet.
Isten éltessen, Ronn Winnegrad
és Karl Lagerfeld!

Kiknek való illat?
Nap-jegyűeknek.

Kik rendelkeznek Énnel,
kik rendelkeznek belső fénnyel.

Ott van a flaskában a művészet,
ha el bírod hordani, fogd és vedd!

A színe is csodálatos a folyadéknak,
sok, mai parfümnek semmilyen színe van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Frissítés:
Egyre jobban kedvelem
ezt a királyi illatot...
és látom mögötte az embereket:
aki tervezte, meg aki adta hozzá a nevet.
Isten éltessen, Ronn Winnegrad
és Karl Lagerfeld!

Kiknek való illat?
Nap-jegyűeknek.

Kik rendelkeznek Énnel,
kik rendelkeznek belső fénnyel.

Ott van a flaskában a művészet,
ha el bírod hordani, fogd és vedd!

A színe is csodálatos a folyadéknak,
sok, mai parfümnek semmilyen színe van.

karakumsivatag

2019. augusztus 14.

Én nőként 4 pontot adok, mert ez szerintem női illat. Rochas Femme, vagy Shalimar. Nekem nagyon tetszik, de férfin nem tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

vetro

2018. november 16.

Fémes aldehides nehéz kezdés ami nagyon retro.
Majd narancsos dohány,vaníliával és pézsmával.
A leszáradás egész barátságos meleg fásság, de összességében nem jó kaland volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

Fémes aldehides nehéz kezdés ami nagyon retro.
Majd narancsos dohány,vaníliával és pézsmával.

Pampilla

2015. október 15.

Egyet kell értsek az előttem szólókkal,bár ez egy elég megosztó illat,vagy nagyon szereti valaki,vagy ki nem állhatja. Én imádom és abszolút unisexnek tartom,viselem is rendszeresen,és örülök ha megérzem egy 50+ -os úriemberen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 15.

bal26

2015. május 23.

ahogy a neve is mutatja: egy igazi KLASSZIKUS!!! Egyértelműen vintage-feeling. Ha csak magára fújja az ember ezt a retró illatot, mintha időutazáson venne részt: visszarepül a hetvenes - nyolcvanas évek New York-i vagy londoni bohém diszkó világába, ahol bármi megtörténhet. Szerintem ilyen parfümöt viselhetett John Travolta a Szombat esti lázban... ;) :) Dohányfüstös, nehézkes, narancsos, aldehides illata ellenére ez az igazi macsó parfüm valahogy mégis játékos, különleges, különc. De figyelem!, nem való mindenkinek! Vásárlás előtt a tesztelés erősen ajánlott! Csak bátor, magabiztos férfiaknak ajánlott (de szerintem nők is viselhetik, erősen uniszex jellegű). Brutál erős, hosszantartó! Ott a helye a Parfüm Legendák képzeletbeli polcán. Sajnos a legutóbbi Lagerfeld parfümök meg sem közelítik ezt a minőséget... Ha pontozni kellene, akkor a Lagerfeld Classic: 10 / 10 !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 23.

azursatellite

2013. november 3.

Akciósan jutottam hozzá, nagy dilemmát okozott, mert nem volt teszter, de megvettem, nem volt drága... és milyen jól tettem. :)
A barátom használja (természetesen;) és nagyon tetszik neki is, nekem is. Azelőtt (előttem) szerintem le sem vett volna a polcról ilyen típusú illatokat, de mivel én is elég sűrűn fújom ezt a régebbi, erős, határozott vonalat így valahogy megszokta, megszerette. Szerintem nagyon jól áll neki, így 30-hoz közel és kifejezetten szexi. Egész napon át tartós, estére kifejezetten csábító illattá alakul. Hűvös, hideg időben jön el az ő ideje, akkor a legszebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Joe38

2013. augusztus 1.

Az az igazság ,hogy régóta meg akartam már venni ezt a parfümöt,mert sok jót olvastam róla és gyűjtöm is a klasszikus illatokat.Most akciós volt a Rsmnn-ban,meg a kupon is, úgyhogy elég baráti áron jutottam hozzá és örülök ,hogy a gyűjteményem része lett.Viszont most nem szeretnék az írásommal senkit sem befolyásolni,hogy ismeretlenül megvegye, illetve lebeszélni sem szeretnék senkit sem róla!Én ezt parfümöt próba nélkül senkinek sem ajánlanám,mert iszonyú hatóerővel bír és a kisugárzása is olyan ,hogy nagyon szűk rétegen tudnám csak elképzelni.............Nekem most kimondottan olyan érzésem van,hogy ezt a parfümöt inkább az idősebb korú és bölcsebb ítélőképességű férfiaknak szánták!
Ui:Ez csak személyes vélemény!És elképzelhető ,hogy ez újabb kiadása a 78'-as Lagerfeld Classic parfümnek és nem vagyok biztos benne ,hogy konkrétan erről az illatról olvastam a Frag-on a "jó" kritikákat!Ez most nálam 2*(1 az üvegnek,1 a márkának)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)