Karl Lagerfeld

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ssyakaky, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 23.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2019.

Fejjegyek: grapefruit, neroli

Szívjegyek: rózsaszín bors, orchidea, sambac jázmin

Alapjegyek: cédrus, tonkabab, pacsuli

Ár: 7000 , Eladó: Zsolikapecs
Állapot: Új bontatlan fóliás, Helyszín: Pécs, fizetés: Előteutalás után postán maradó,postapont.fox,személyes átvétel
Ár: 4000 Ft , Eladó: Fanni31
Állapot: a képen látható mennyiség (eredetileg 50 ml-es kiszerelés), Helyszín: Budapest, Vác, fizetés: Személyes átvétel: Nyugati pu., Árpád híd, Vác

lujzcsi

Korcsoport: >54
2021. június 10.

Tavaly szereztem be egyet, miután a Rossmannban befújtam vele magam és állandóan az orrom felé fújta a szellő ezt a finom illatot! Szerény kis parfüm, de imádni lehet! Rajtam tartós is, ha a ruhámra fújom, ott is, másnap érzem a fürdőszobában, mi ez a kellemesen, krémesen orchideás illat? A szennyesből küld üzenetet, lágyan, figyelmet felkeltetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. június 10.

nixnix

2020. december 16.

Nagyon finom, különleges, nem szokványos, de izgalmas illat. Még csak most ismerkedünk, nemrég vettem meg nagy kiszerelésben, remélem később is tetszeni fog. Egyetlen hátránya talán, hogy nem annyira tartós rajtam. Később a ruhámon sem érzem, más Lagerfeld illatnál nem tapasztaltam ilyet. Ezt leszámítva nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 16.

rosa.love

2020. december 9.

Elkepesztoen, negativ ertelemben meglepodtem, amikor ezt es piros tarsat megillatoltam. Sokat vartam, de egy rosszabb Avonos kolnivel vetekszik az illata szamomra. Ilyen nev, ilyen ar, es ilyen jelentektelen katyvasz...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 9.

TVeda

2020. november 10.

A FLEUR DE MURIER után muszáj volt megkóstolni még egy Lagerfeld illatot és nem is csalódtam. Míg az igaz édes-gyümölcsös, ez finom nagyasszonyos virág illat. Nem hétköznapokra való szerintem, e határozottan KELL kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 10.

PETRA820718

2020. január 22.

Féláron jutottam hozzá, a drogériában, így nem kérdés jött velem, sajnos tesztere nem volt.
Az alsó polcon árválkodott, ezt nem hagyhattam.
Nagyon szép külsőleg, egyedi üveg, egyedi külcsíny, dizájn, látszik, hogy jól megtervezett és nem a tini korosztálynak szánták.
A lényeg, egyedi, titokzatos, kicsit fülledt illat, ami tökéletes és nem mindennapi parfüm lehet egy 30 plusszos nőnek, aki magabiztos, eredeti, és nem a tucat szépségét képviseli.
Egyetlen egy bibi van, nekem nem elég hatósugárral rendelkezik, ilyen szinten tartósabb, erősebb illatot szeretnék, emiatt nem lesz kedvenc.
Pedig nagyon igaz rá, csak az a fránya tartóssága....
"Nem szeretem a szabványosított szépséget - különlegesség nélkül nincs szépség." (Karl Lagerfeld)- különleges az biztos, nem jön szembe, és nagyon nem az alsó polcra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

Az alsó polcon árválkodott, ezt nem hagyhattam.
Pedig nagyon igaz rá, csak az a fránya tartóssága....

Mildi

2020. január 21.

Karcos jázminillat. Nagyon különleges, nagyon egyedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 21.

Karcos jázminillat. Nagyon különleges, nagyon egyedi.

senskin

2019. november 26.

Mások az illatjegyek, de Organzára emlékeztet, a barackosat próbáltam és őt is. Végül az orchideásra esett a választásom. Első Lagerfeld illatom, szerintem a legjobb. Nagyon nem egyszerű, inkább nagyasszonyos illat. Olyan édesen krémes, szelíd és simuló. Meleg, varázslatos. Mint egy ölelés Tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)