Karl Lagerfeld

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ssyakaky, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 1.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Fejillat: málna levél, ribizli, narancs

Szívillat: ibolya, szeder virága, narancsvirág, gyöngyvirág

Alapillat: szantálfa, pézsma, borostyán, vanília

Ár: 4000 Ft +posta költség , Eladó: buzavirag
Állapot: Kb. 1 hétig használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Utalás után postázom. Debrecenben személyes átvétel.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

vanillacaramella.sweet

2022. június 19.

Kellemes gyümölcsös-virágos illat, nem kiemelkedő semmiben,de nem rossz,viszont egyszerű, hétköznapokra jó, édeskés. Tartóssága 3-4 óra,kicsi szillàzs. Van egyfajta üdesége, nyàron is fújható, 4 évszakos.
3.5*-t adnék, így 4-et kell jelöljek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 19.

3.5*-t adnék, így 4-et kell jelöljek.

Barus

2021. május 14.

Kedves, hétköznapi illat, nagyon tetszene, de kifújás után 1 órával már el is felejtem, hogy van rajtam valami. Nagyon sajnálom, de számomra “avonos eau de toilette” kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Kisvacak

2021. április 9.

Szerintem ez egy hála istennek nem nagyon ismert és használt parfüm, nem jön szembe. Nagyon szeretem, a virágos-gyümölcsösség mellett a szeder/málnalevél illatától számomra nagyon érdekes, zöldes illat is egyben. Egész jól tart, 6-7 órán át.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

rosa.love

2020. december 9.

Olcsó kölni szaga van. Ez volt az elso benyomasom. Pedig nagyon tetszett az uvege, meg a neve, keszen alltam megvenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 9.

ssyakaky

2019. szeptember 25.

első illatolásra eléggé tetszett, meg is vettem akciósan. télen használtam egy darabig, de valami zavart benne. finom édeskés málnás-szantálos illat lett rajtam, de mindig éreztem benne egy kis szintetikusságot. emiatt lepasszoltam édesanyámnak, aki elég nagy lagerfeld rajongó, hátha bejön neki ő is. jelentem bejött, annyira hogy a második üveget fogyasztja éppen. ebből is látszik, mennyire nem mindegy a bőrkémia, rajta semmi szintetikus szantált nem érezni, csak az édes-puha gyümis virágokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Audry1

2019. szeptember 16.

Amióta megszaglásztam, ő az új kedvencem! Hiába van mellette halom parfümöm, mégis ehhez nyúlok vissza! Sajnos az ára és az illat tartóssága nincsen egyensúlyban, de ennek ellenére nálam nagy kedvenc! 5 csillagot adnék, de mivel reálisnak kell maradnom a tartósságát illetően, csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

TVeda

2019. február 13.

Ajándékba kaptam, nagyon szeretem. Édes, gyümölcsös illat, egyetlen hibája, hogy nem tart sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)