Karl Lagerfeld

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ssyakaky, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 1.

Kiszerelés:   50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Fejjegyek: nashi körte, yuzu

Szívjegyek: barack virág, jázmin tea

Alapjegyek: pézsma, fás jegyek

Qwerty

2020. január 24.

Bájos, üde kis illat. Citrusos-gyümölcsös nagyon kellemes, de semmi eredeti nyitány után virágosabb lesz, édes szerencsére nem. Egy ponton határozottan a Salvador Dali Sea and Sun-t éreztem benne. A fás leszáradás sajnos elmaradt. Nem volt késztetésem rögtön megvenni, de határozottan jó az emberbarát kategóriában.

Update. Csak nem bírtam otthagyni...hülye leárazás. Nem bántam meg, jó kis illat ez a "legyen rajtam valami, de semmi megrázóra nem vágyom" napokon. Egyedül a yuzus részt viselem kicsit nehezebben, nem bántó, csak az annyira nem tetszik. Teljes áron nem érte volna meg, de leárazva a komfortillataim választékának bővítésére tökéletes volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 24.

Theodora

2020. január 22.

Ez a work perfume számomra, ebben megyek ügyfelekhez. Megvan benne minden, ami kell egy ilyen szituációba: nem túl tolakodó, tiszta, friss illat, összeségében elegáns, de laza.
Nem lehet vele melléfogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Nem lehet vele melléfogni.

Györgyusz

2019. november 8.

Az úgy volt, hogy egyik nap elindultam a szokásos drogériás körútra... A cerruti 1881-ért mentem, de felnéztem a legfelső polcra és megláttam őt!
Egyből utána olvastam, hogy tartósságát tekintve mire számíthatok így a vélemények és az illatösszetétel alapján elhoztam!

Merész voltam! Ilyet még sosem csináltam! :)

Megvártam a reggelt és ezzel az illattal magamon indultam dolgozni. Hát őszinte leszek, minden mozdulatomnál éreztem magam körül ezt a kellemes "kedves, otthon, jobb kedvem lesz tőle" illatot. Számomra ez a karakter nagyon hordható a mindennapokban! Tartósnak is tartós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Merész voltam! Ilyet még sosem csináltam! :)

adrica

2019. április 26.

Karl bácsiról igazából nem tudtam sokat, csak a meghökkentő fehér copfja, markáns napszemüvege és skatulyából kihúzott öltönyei illetve zsabói jutottak mindig az eszembe. Tőlem nagyon távol állt az ő merev docenssége. Mindig azt hittem, hogy mehökkentő, polgárpukkasztó, de tévedtem! Ő modern eleganciát képviseli. Rossmanos látogatásom során találtam rá, na te milyen vagy alapon. Számomra a kezdeti frissesség mellett egy nagyon megnyugtató gyógynövényes, már-már kamillás jegyeket juttatott eszembe. Letisztultság, nyugodtság, de mind emellett frissesség jellemezte. Innen kezdődött az én vadászat tusám. Sikerült végül. Úgy alakult, hogy Húsvétra Nyuszika (Párom személyében) hozta ajándékba. Nagyon élvezem! Igazi irodabarát! Tavasz köszöntő, de jó társ lesz nyáron is! Elegáns, de a laza eleganciát súgja. Jó ez minden ruhához, nem kell hozzá túlzottan felöltözni, mint egy Chanell-hez. De tudjátok, van az a stílus, aki egy farfmerban is elegáns és nem a szakadtság jellemzi, na ez pont annak a stílusnak a kiegészítője lehet. Kis kosztümhöz, irodába, de este egy elegáns programra is tökéletes! Tényleg minden hova! A hétvégi laza városi kiránduláshoz, vagy bármilyen szabadidős tevékenységhez, mert nem uralkodik viselője felett, csak csendesen meg-meg lebben, hogy ő végül is itt van, mint egy lágy zene a háttérben amitől jókedvű, üde, friss leszel. Egyszerűen ő egy kellemes viselet! Nem nélkülözhetetlen darab, de nagyon örülök, hogy összeismerkedtem vele. Hangulatában, hogy valami sejtése legyen annak aki nem ismeri, talán a Burberry család jut az eszembe: Brit Sheer, Body, talán még a The Beat, de az már túl szappanos, csak hangulatában. Tartóssága nem az erőssége, ez annyit jelent, hogy a reggeli felfújást kb. dél tájékán megismétlem. Az ára kicsit borsos, szerintem túl van árazva, de a Burberry sem olcsó. 4-5 csillag az ő érdeme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Dobika

2018. december 11.

Sikerült fél áron lecsapnom rá , már régóta vágytam erre a parfümre. Igazi kis kellemes, lágy, hétköznapi illat. Semmi mély, semmi nehézkes nincs benne. Az elején citrusos aztán szépen változik. Nekem nem túl tartós sajnos, ezért -1 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 11.

Lonc

2018. szeptember 5.

Véletlenszerűen vettem le a polcról ezt a parfümöt megszagolni, nagyon ráértem, de alig várom, hogy visszamenjek és megvegyem. Borzasztó finnyás vagyok illatok terén, évekig keresek egy-egy új illatot és ez pont az a kellemes, finom, selymes illat, amit szeretek, azzal a pici plusszal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 5.

magyaredina

2017. november 20.

Nem vagyok egy Lagerfeldes, de ez tetszik.
Kellemes teás, lágy, barackos illat (nem édes). Nyugodtságot, bizalmat áraszt. Rajtam tartós.
Az üvege nekem kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Nem vagyok egy Lagerfeldes, de ez tetszik.
Az üvege nekem kevés.

ssyakaky

2017. november 14.

édesanyámnak vettem karácsonyi ajándéknak, aki lagerfeld mániás, de egyszerűen nem bírtam ki, hogy ne szagoljam meg, mert sajnos az r-betűs drogériában nem volt belőle teszter. nekem nagyon tetszik az üvege, letisztult, visszafogott barackszínű, jó ránézni, már ezzel megvett kilóra. az illat maga visszafogott, gyümölcsös, ami inkább a félig érett és teás, de egyáltalán nem fanyar. ne várjunk tőle nagy csodát, hétköznapra való, de van benne valami ami elegánssá teszi. rajtam leginkább a "jázmin tea" jön ki a jegyek közül (ami a kedvenc italom egyébként). ez egy szép, tiszta illat, kifújáskor egészen citrusos, de ahogy telik az idő, úgy bontakozik ki ez a barackos jázminos finomság. nekem nagyon tetszik, remélem édesanyámnak is fog. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.