Karl Lagerfeld

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   0,13 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gulyaska, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 29.

Kiszerelés:   0,13 g
Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

"A Luxe Highlight & Glow highlighter ragyogóvá teszi a bőrt és strobing hatást biztosít. A szuperfinom, selymes púder gyöngyház fényű pigmenteket tartalmaz, amelyek visszaverik a fény, és felerősítik a bőr természetes ragyogását."

3 árnyalatban kapható

Sziporka88

2019. május 22.

Még csak pár hete vettem, így ismerkedő fázisban vagyunk. :) Nagyon szép és tartós, eddig elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

vyllam

2019. április 24.

Sokáig gondolkoztam rajta, hogy megvegyem-e. Vegül egy akció során megvettem Opal árnyalatban, és nem bántam meg. Nem olyan intenzív mint egy Jeffree highlighter, de ez számomra nem is baj. Mert hétköznapra, munkahelyre inkább a természetesebb hatást szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.