Karl Lagerfeld

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. május 3.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

A Lip Lights különleges hatású szájfény gazdag hidratáló és természetes volumen növelő összetevőkben, valamint fényvisszaverő gyöngyöket tartalmaz.

SMH

2020. március 11.

Jaj hát annyira mókás a csomagolása, hogy muszáj volt megvennem 😃
Maga a szájfény nagyon szép, nem túl ragacsos, kellemes málnás illatú. A csomagolás a leddel pedig mindent visz. 4£-ért vettem, annyit mindenképp megért, ha még találok a többi színt is megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Jaj hát annyira mókás a csomagolása, hogy muszáj volt megvennem 😃

deluna

2019. november 24.

Több termeken is van Karl smink sorozatból.. nagyon kellemesen lelágyítja az ajkakat .. nem szárit, önmagában és rúzsra is gyönyörű hatást lehet elérni. Szerintem nagyon praktikus a tükör és a kis fény. Sajnos a kivitelezése nem egy színházi táskába illik.. bár én imádom az extrém megjelenését.. inkább parti tasiba való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 24.

Cusika30

2019. május 5.

Én még ilyen extrém szájfénnyel nem találkoztam 😍Világít meg tükőr is van rajta.Nagyon szép színe van.Rúzzsal együtt érvényesül.Kettő szín is megvan.Rumba ès Eiffel Tour.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.