Kat Von D

Ár:   $25   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2014. október 26.

Ár:   $25
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Trixi

Korcsoport: >54
2020. március 1.

Nekem a 2020-as kiadású pirosító Honeysuckle fantázianevű darabja van meg, amelynek a kompaktja már nem így néz ki, hanem kerek formájú, és olyan, mint egy vízen úszó rózsa (tavirózsa) 3D-s rózsaszirmokkal. Igazából a dizájnba szerettem bele, mert amúgy nem követem a kisasszony karrierjét, és nem ismerem a márkát. A tok egyébként elég strapabírónak tűnik, jól záródik, mégis könnyen nyitható. Azért egy tükör nem ártott volna bele, bár nyilván rontott volna a dizájnon, de valami trükköt, mondjuk az aljában elhelyezve, ki lehetett volna találni szerintem. Végre egy szép és igényes matt pirosító ebben a mai szétcsillogom magam flitteres/glitteres/fényes módiban. A pirosító nagyon jól pigmentált (egy ecsetvonásos), majdhogynem korrektor szinten működik a fedése (konkrétan elfedi a piros eret az arcomon), kellemesen selymes, mikrofinomságú, hibátlanul terülő, és nagyon tartós. A színválaszték talán lehetne bővebb, egyelőre 6 színből választhattam ki ezt az egyetlen, számomra hordhatónak ítélt színt. Ha lenne még valamilyen visszafogott, talán barnásabb szín, biztos vásárolnék még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. március 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate