Kat Von D

Ár:   $26   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolychan, az összetevőket feltöltötte: crazy724, Módosítva: 2019. január 2.

Ár:   $26
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Szuper-krémes, bőrbe olvadó, teljes fedésű korrektor, mely valódi 24 órás viseletet biztosít. Néhány vonással ragyogóvá varázsolja a szem alatti területet, elfedi a bőrhibákat, korrigálja az elszíneződéseket, semlegesíti a pirosságot stb. Pigmentekben gazdag formulája azonnal, egy rétegben fed, mégis könnyű és kényelmes a bőrön. Hydra-Boost Complex™-szel gazdagított az egész nap sima, hidratált és táplált bőrért.

21 árnyalatban kapható

adri251982

2019. január 2.

A szemem alá használom csak, ami minden szempontból problémás, tehát kicsit szárít - na jó, eléggé szárít, viszont nagyon látványosan fed, ezért megkapja az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

greta333

2018. július 7.

A színválaszték remek, végre találtam egy árnyalatot, ami majdnem tökéletesen passzol a bőrszínemhez és tónusomhoz. Light 7-es árnyalatot vettem meg Sephorában, világos és meleg tónusú szín. Szem alá nekem kicsit száraz, kiemeli a kisebb ráncocskákat. Bőrre jobban működik nekem, viszont T-zónában kicsit át tud fényesedni a nap végére. Púderrel fixálva tartós, nem oxidálódik, fedése elég magas. Igazából nem hiszem, hogy újra be fogom szerezni, mert szem alá sem szívesen használom és bőrhibákra is más típusú korrektort szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

Mancsusz

2018. március 19.

Tökéletes fedést biztosít. Hétköznapi használatra szerintem túl erősen fed (viszont ha valakinek szüksége van erre akkor nagyon tudom ajánlani), de eseményekre imádom, mindig ehhez nyúlok. Több óra múlva is olyan mintha csak akkor vittem volna fel. Ha van valami csúnyább bőrhibám van arra is szoktam használni, mert egész nap szépen fed és a nap végére sem kenődik el. A színskála elég széles, szóval bőven lehet válogatni. Szerintem nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

rocksolya

2018. január 19.

Krémmánián vettem egy nagyon világos fajtát, nekem pont jó a bőrömhöz. Nagyon bevált, szerintem nagyon jó termék, mint a legtöbb Kat termék. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Paannii

2017. július 25.

Én imádom ezt a korrektort, mert nagyon széles a szín és árnyalatválaszték, valamint hihetetlen fedést biztosít.
Aki a folyékonyabb, lágyabb korrektorokat szereti, annak nem ajánlom, de aki komoly fedést szeretne elérni akár a szeme alatt, akár bőrhibákon, annak ez tökéletes választás.
Nekem nagyon bejött, leginkább bőrhibákra, de eseményekre a szemem alá is használtam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Phytantriol, Betaine, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate

PVP 0 0

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Phytantriol h I al 2 2

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, aminek a hatása vetekszik a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő, a hialuronsav hatásával. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)