Kat Von D

Ár:   $19   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,55 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 6.

Ár:   $19
Kiszerelés:   0,55 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Folyékony szemhéjtus

• Innovatív ecsete a könnyű, precíz alkalmazást tesz lehetővé
  • Erősen pigmentált, vízálló formula
  • Egész nap a helyén marad

LimeNora

2019. november 23.

Lehet túl nagy volt a felhajtás körülötte, és ezért többre számítottam...de őszintén szólva nekem kicsit csalódás ez a liner. A fekete elég intenzív és tartós is...viszont használtam már Essence linert, amivel könnyebb volt dolgozni, mint ezzel.
Egyébként rendben van a termék, és egyszerű a használata...csak szerintem ár-érték arányban olcsóbb márkákkal is elérhető ugyanaz a hatás. Ja, és nekem nagyon gyorsan kifogyott ( héti 4-5 alkalommal használtam)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

BloodoftheLamb

2019. október 16.

Hát, felültem a hypenak és megvettem (inkább vettem volna még egy rúzst helyette).
Dolgozni tényleg nagyon könnyű az ecsetével, tetszik hogy rugalmas, de itt vége is a jó pontoknak. Egy rétegben semmi köze nincs a feketéhez, de a második réteg felvitelekor az ecset lehúzza az elsőt, egy szenvedés, pedig 15 évem volt begyakorolni a tökéletes tusvonalat.
Tartósnak se mondható, pár óra és elkezd szétfolyni. Kívancsisagból teszteltem a Nyx Epic Ink linerrel, este húztam egy-egy vonalat velük a kezemre, ez reggelre teljesen elmászott, a Nyx viszont még a reggeli zuhanyt is túlélte. Szóval vannak a piacon sokkal jobbak is jóval olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

unveszta

2019. október 14.

Imádom! Megéri rá beruházni.Egész nap a helyén marad, viszont a nap végén könnyen lejön. Teljesen fekete, nincs kékes/szürkés beütése. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

Hannah11

2019. szeptember 1.

Nekem eddig egy szemhéjtus sem maradt a helyén 1 óránál több ideig,egyszerūen mind lekopott vagy elfolyt.DE EZ..meg se moccan.Gyönyörū fekete a színe és iszonyat könnyū vele formázni.
Tényleg mintha sminktetoválást csinálnék. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Tényleg mintha sminktetoválást csinálnék. :D

sixunderground

2019. augusztus 24.

Eletem legjobb szemhejtusa, total biztosan orok szerelem marad. Eveken at hasznaltam astor vizallo szemhejtust, de annak a hegye sokszor elkopott, joval azelott, hogy a festek kifogyott volna, raadasul sokszor le is ejtettem. Itt ez nem fordul elo, mert az ecset es a festek " egyben van ". Nagyon-nagyon tartos, nem halvanyul el, nem folyik le a helyerol, az egyetlen bajom vele, hogy minden hasznalatkor meg kell torolnom az ecsetet tiszta zsepivel kulonben belemegy a szemhejpuder / primer / stb es sajnos kepes eldugulni. Emiatt levonok 1 csillagot, de egyebkent lassan fogy, a helyen marad, szep fekete szine van es konnyu dolgozni vele - pedig mindig gyuloltem a tustollakat, de ezzel nagyon konnzu banni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Grumpi

2019. június 5.

Hát ez a tus egy szívás!Ha a DM-ben vettem volna egy ezresert ok,de a Sephorában nagyon sokért.Abszolút nem tartós!3-4 óra és kopik,mászik a helyéről.Nem vízálló!!Ilyen tusvonalat millió termékkel lehet húzni,semmivel sem feketébb mint más tus!Ezért a pénzért egy minőségi terméket vártam nem egy tucat vacakot!A Tony Moly tust pár dolcsiért le sem tudom robbantani,az szó szerint Tattoo!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

LadyPinkSugar

2019. április 27.

Ha lehetne, akkor 0 csillagot adnék rá. Kettőt vettem belőle - egyet barátnőmnek, egyet magamnak. Alig jön belőle festék, inkább szürke , mint sem fekete nyomot hagy. Hol kevesebb, hol több anyag jön belőle. Aki profi a tushasználatban , az valószínűleg el tudja használni ,de szerintem én maradok a liquid liner használatánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Kingchow

2019. április 16.

Nagyon szeretem ezt a tust. Már évek óta meg szerettem volna vásárolni, de csak most sikerült, egy pillanatra sem bántam meg! Nagyon precíz, és vékony vonalat tudok vele húzni. A feje nagyon praktikus, csak eleinte szokatlan volt, de egy pár használat után hozzá lehet szokni. Az ára borsos, de szerintem megéri rá beruházni. Ugyan azt írja, hogy vízálló, de sajnos egyszer sikerült lekönnyeznem, ezenkívül azonban egész nap lerobbanthatatlanul a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

anita.szaraz

2019. január 14.

Bementem a Sephora-ba, kértem az eladónőt, hogy adjon valami tényleg szuper vízálló tust. Hálás vagyok neki, mert nekem ez tényleg tökéletes. Olyan vonalat rajzolok vele amilyet csak akarok, és a legfontosabb, hogy felkenem korán reggel és este a tus ugyanúgy van, ahogy felkentem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

joplin

2018. december 22.

nagyon megkedveltem, könnyű vele dolgozni, és vékony vonalat húzni, de sajnos se nem olyan tartós, se nem olyan pigmentált, mint amire számítottam. én mindennap használtam, így kb 4 hónapig tartott ki. az ára miatt 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 22.

Hidratálók: Butylene Glycol