Kat Von D

Ár:   $19   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,55 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 6.

Ár:   $19
Kiszerelés:   0,55 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Folyékony szemhéjtus

• Innovatív ecsete a könnyű, precíz alkalmazást tesz lehetővé
  • Erősen pigmentált, vízálló formula
  • Egész nap a helyén marad

Isabell

2020. március 23.

Egy kicsit csalódás nekem ez a termék.. Az ára elég magas (20 $ volt talán) viszont a minősége közel sem olyan jó. Nap felénél sokszor megkopik, nem valami tartós. Ami mellette szól, hogy könnyű vele szép tusvonalat rajzolni, jó a kialakítása, bár hiába az, ha nap végére elmászik és nem tart úgy ahogy kellene. Elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

pottpanni

2020. március 15.

Nekem sem jött be, bár nagy reményeket fűztem hozzá. Szép fekete, könnyű kezelni, de rejtett szemhéjamon nem működik, teljesen felkenődik a szemöldököm alá :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 15.

Mancsusz

2020. február 4.

Ha valakinek rejtett a szemhéja, mint nekem, akkor mindennapi használatra nem ajánlanám (csak a folyékony tusokat ajánlanám). Nem lesz hosszútávon tartós. Egyszer próbáltam, nem is meleg időben, direkt nem javítottam, borzalmasan nézett estére. A teljes tusvonal átmászott a szemöldököm alá. Mivel a mozgó szemhéjam összeér a fenti területtel, ráadásul az emberek nagy részénél eléggé olajosodik, így mindig használok primert és fixálom púderrel/felviszem a szemhéjpúdert rá. Na, hát ezen fogni sem akar, tiszta vonalat még az életben nem lehet húzni vele. Felszedi a port, akkor még annyira sem fog. A kézfejemen szoktam ledörzsölni róla, úgy újra jön a szín belőle, de nem sokáig. Kifejezetten fényes, az sem tetszik. A sok negatív mellett viszont valami pozitív is legyen: kreatív sminkekhez, vázoláshoz, grafikus tusvonalak alapjaként nagyon jól használható, mert precíz (csak sajnos a száraz, púderes alapot utálja). Hétköznapi használatra semmiképp nem választanám, kreatív használatra viszont megfelel, így 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

LimeNora

2019. november 23.

Lehet túl nagy volt a felhajtás körülötte, és ezért többre számítottam...de őszintén szólva nekem kicsit csalódás ez a liner. A fekete elég intenzív és tartós is...viszont használtam már Essence linert, amivel könnyebb volt dolgozni, mint ezzel.
Egyébként rendben van a termék, és egyszerű a használata...csak szerintem ár-érték arányban olcsóbb márkákkal is elérhető ugyanaz a hatás. Ja, és nekem nagyon gyorsan kifogyott ( héti 4-5 alkalommal használtam)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

BloodoftheLamb

2019. október 16.

Hát, felültem a hypenak és megvettem (inkább vettem volna még egy rúzst helyette).
Dolgozni tényleg nagyon könnyű az ecsetével, tetszik hogy rugalmas, de itt vége is a jó pontoknak. Egy rétegben semmi köze nincs a feketéhez, de a második réteg felvitelekor az ecset lehúzza az elsőt, egy szenvedés, pedig 15 évem volt begyakorolni a tökéletes tusvonalat.
Tartósnak se mondható, pár óra és elkezd szétfolyni. Kívancsisagból teszteltem a Nyx Epic Ink linerrel, este húztam egy-egy vonalat velük a kezemre, ez reggelre teljesen elmászott, a Nyx viszont még a reggeli zuhanyt is túlélte. Szóval vannak a piacon sokkal jobbak is jóval olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

unveszta

2019. október 14.

Imádom! Megéri rá beruházni.Egész nap a helyén marad, viszont a nap végén könnyen lejön. Teljesen fekete, nincs kékes/szürkés beütése. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

Hannah11

2019. szeptember 1.

Nekem eddig egy szemhéjtus sem maradt a helyén 1 óránál több ideig,egyszerūen mind lekopott vagy elfolyt.DE EZ..meg se moccan.Gyönyörū fekete a színe és iszonyat könnyū vele formázni.
Tényleg mintha sminktetoválást csinálnék. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Tényleg mintha sminktetoválást csinálnék. :D

sixunderground

2019. augusztus 24.

Eletem legjobb szemhejtusa, total biztosan orok szerelem marad. Eveken at hasznaltam astor vizallo szemhejtust, de annak a hegye sokszor elkopott, joval azelott, hogy a festek kifogyott volna, raadasul sokszor le is ejtettem. Itt ez nem fordul elo, mert az ecset es a festek " egyben van ". Nagyon-nagyon tartos, nem halvanyul el, nem folyik le a helyerol, az egyetlen bajom vele, hogy minden hasznalatkor meg kell torolnom az ecsetet tiszta zsepivel kulonben belemegy a szemhejpuder / primer / stb es sajnos kepes eldugulni. Emiatt levonok 1 csillagot, de egyebkent lassan fogy, a helyen marad, szep fekete szine van es konnyu dolgozni vele - pedig mindig gyuloltem a tustollakat, de ezzel nagyon konnzu banni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Grumpi

2019. június 5.

Hát ez a tus egy szívás!Ha a DM-ben vettem volna egy ezresert ok,de a Sephorában nagyon sokért.Abszolút nem tartós!3-4 óra és kopik,mászik a helyéről.Nem vízálló!!Ilyen tusvonalat millió termékkel lehet húzni,semmivel sem feketébb mint más tus!Ezért a pénzért egy minőségi terméket vártam nem egy tucat vacakot!A Tony Moly tust pár dolcsiért le sem tudom robbantani,az szó szerint Tattoo!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

LadyPinkSugar

2019. április 27.

Ha lehetne, akkor 0 csillagot adnék rá. Kettőt vettem belőle - egyet barátnőmnek, egyet magamnak. Alig jön belőle festék, inkább szürke , mint sem fekete nyomot hagy. Hol kevesebb, hol több anyag jön belőle. Aki profi a tushasználatban , az valószínűleg el tudja használni ,de szerintem én maradok a liquid liner használatánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Hidratálók: Butylene Glycol