KVD Beauty

Ár:   $19   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,55 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 6.

Ár:   $19
Kiszerelés:   0,55 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Folyékony szemhéjtus

• Innovatív ecsete a könnyű, precíz alkalmazást tesz lehetővé
  • Erősen pigmentált, vízálló formula
  • Egész nap a helyén marad

Ár: 4500Ft+pk , Eladó: Bridget12
Állapot: vadonatúj, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: fizetés utalással, postán maradóval küldöm

Eszter a panda

2021. május 18.

A legjobb tus, amit valaha használtam! Szuper vonalat lehet vele húzni, gyönyörű fekete a színe, nagyon tartós és nagyon sokáig elég. Nekem nem szárad be. Alá mindig teszek primert (a MAC szemhéjprimerét szeretem a legjobban), úgy verhetetlen a tartóssága. Már többször is újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

oOHeidaOo

2021. március 15.

Néha elmászik, a nyári, izzadós napokon. Mindenképp kell primer, és fixálni. Fejjel lefelé kell tárolni, hogy ne legyen száraz a hegye és akkor az eget is meg fogja festeni. Nagyon precízen lehet vele dolgozni. Kicsit fényes a finishe.
Nem rossz termék, könnyű magaddal hordani, de a géleket jobban kedvelem, abból is a matt finishűt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 15.

zsofi12

2021. február 17.

Nagyon szép fekete színe van és nagyon precízen lehet vele dolgozni. Sajnos a tartóssága miatt le kellett vonnom egy csillagot, mert nekem nem csak hogy nem vízálló, de ha véletlenül hozzáértem a szemem széléhez, teljesen elkenődött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

Isabell

2020. március 23.

Egy kicsit csalódás nekem ez a termék.. Az ára elég magas (20 $ volt talán) viszont a minősége közel sem olyan jó. Nap felénél sokszor megkopik, nem valami tartós. Ami mellette szól, hogy könnyű vele szép tusvonalat rajzolni, jó a kialakítása, bár hiába az, ha nap végére elmászik és nem tart úgy ahogy kellene. Elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

pottpanni

2020. március 15.

Nekem sem jött be, bár nagy reményeket fűztem hozzá. Szép fekete, könnyű kezelni, de rejtett szemhéjamon nem működik, teljesen felkenődik a szemöldököm alá :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 15.

Mancsusz

2020. február 4.

Ha valakinek rejtett a szemhéja, mint nekem, akkor mindennapi használatra nem ajánlanám (csak a folyékony tusokat ajánlanám). Nem lesz hosszútávon tartós. Egyszer próbáltam, nem is meleg időben, direkt nem javítottam, borzalmasan nézett estére. A teljes tusvonal átmászott a szemöldököm alá. Mivel a mozgó szemhéjam összeér a fenti területtel, ráadásul az emberek nagy részénél eléggé olajosodik, így mindig használok primert és fixálom púderrel/felviszem a szemhéjpúdert rá. Na, hát ezen fogni sem akar, tiszta vonalat még az életben nem lehet húzni vele. Felszedi a port, akkor még annyira sem fog. A kézfejemen szoktam ledörzsölni róla, úgy újra jön a szín belőle, de nem sokáig. Kifejezetten fényes, az sem tetszik. A sok negatív mellett viszont valami pozitív is legyen: kreatív sminkekhez, vázoláshoz, grafikus tusvonalak alapjaként nagyon jól használható, mert precíz (csak sajnos a száraz, púderes alapot utálja). Hétköznapi használatra semmiképp nem választanám, kreatív használatra viszont megfelel, így 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

LimeNora

2019. november 23.

Lehet túl nagy volt a felhajtás körülötte, és ezért többre számítottam...de őszintén szólva nekem kicsit csalódás ez a liner. A fekete elég intenzív és tartós is...viszont használtam már Essence linert, amivel könnyebb volt dolgozni, mint ezzel.
Egyébként rendben van a termék, és egyszerű a használata...csak szerintem ár-érték arányban olcsóbb márkákkal is elérhető ugyanaz a hatás. Ja, és nekem nagyon gyorsan kifogyott ( héti 4-5 alkalommal használtam)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

BloodoftheLamb

2019. október 16.

Hát, felültem a hypenak és megvettem (inkább vettem volna még egy rúzst helyette).
Dolgozni tényleg nagyon könnyű az ecsetével, tetszik hogy rugalmas, de itt vége is a jó pontoknak. Egy rétegben semmi köze nincs a feketéhez, de a második réteg felvitelekor az ecset lehúzza az elsőt, egy szenvedés, pedig 15 évem volt begyakorolni a tökéletes tusvonalat.
Tartósnak se mondható, pár óra és elkezd szétfolyni. Kívancsisagból teszteltem a Nyx Epic Ink linerrel, este húztam egy-egy vonalat velük a kezemre, ez reggelre teljesen elmászott, a Nyx viszont még a reggeli zuhanyt is túlélte. Szóval vannak a piacon sokkal jobbak is jóval olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

unveszta

2019. október 14.

Imádom! Megéri rá beruházni.Egész nap a helyén marad, viszont a nap végén könnyen lejön. Teljesen fekete, nincs kékes/szürkés beütése. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

Hannah11

2019. szeptember 1.

Nekem eddig egy szemhéjtus sem maradt a helyén 1 óránál több ideig,egyszerūen mind lekopott vagy elfolyt.DE EZ..meg se moccan.Gyönyörū fekete a színe és iszonyat könnyū vele formázni.
Tényleg mintha sminktetoválást csinálnék. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Tényleg mintha sminktetoválást csinálnék. :D

Hidratálók: Butylene Glycol