Kate Moss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Merla, Módosítva: 2017. július 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád virágos-fás-pézsmás

Összetétel narancsvirág, rózsaszín bors, bazsarózsa, magnólia, gyöngvirág, rózsa, szantál, pacsuli, pézsma, vetiver, ámbra

Kate Moss Kate EDT fújósok
Ár: leírásban , Eladó: pomme
Állapot: leírásban, Helyszín: --, fizetés: sima (nem ajánlott) posta

berbo

2019. december 28.

Imádtam ezt az illatot, anno az első parfümeim egyike volt, legalább 2-3 üveggel elhasználtam. Azóta már sajnos nem lehet beszerezni, pedig ez nagyszerű parfüm volt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Eszter555

2019. március 20.

Nagyon egyedi illat, azóta sem találtam hozzá hasonlót. Féltve őrzök belőle pár ml-t, sajnálom hogy megszűnt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 20.

madseason

2018. június 8.

A valaha volt legkellemesebb illatom, sajnálom, hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

A valaha volt legkellemesebb illatom, sajnálom, hogy már nem kapható.

Grafitzsiraf

2018. február 28.

Anyukám kedvence, vígasztalhatatlan, hogy már nem lehet kapni, pedig kerestem égen-földön. Rajta nagyon jó, rajtam csak elég jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

muchacha91

2017. július 3.

A legjobb parfüm, amit valaha használtam. Amióta megjelent, azóta folyamatosan használom. Szerintem túl vagyok legalább 12-13 50 ml-s üvegen. Sosem felejtem el, mikor 2007-ben megjelent, és volt egy illatminta az egyik magazinban belőle...azonnal tudtam, hogy Ő az én illatom... Azonban sajnos már szinte beszerezhetetlen, az a pár darab, ami még lézeng a neten, azok pedig horror áron vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

pomme

2017. április 22.

Virágos és nőies, de határozott és rockos is egyszerre. Nagyon szerettem, kár, hogy már nem látni sehol.

Update: ma találtam az egyik boltban, nem volt olcsó, de azonnal jött velem. :D Nem emlékeztem, hogy ennyire erőteljes illata van, 2 fújás fürdés után is megmaradt, végig éreztem magamon, azt hiszem maradok az 1 fújásnál. 9 éve ez volt a kedvenc parfümöm, nosztalgiából vettem, de az egészet nem fogom elhasználni belátható időn belül, mert melegben ez kicsit sok. Estére még talán egy hónapig tudom bevetni, aztán valószínűleg túl meleg lesz hozzá. Ahhoz képest, hogy a legjobban a rózsa-bors-pacsuli háromszöget utálom parfümökben, ebben mindhárom van, és imádom. De ha ránézek az illatjegyekre fragranticán, húzom a számat ugyanilyen összeállításoknál :P A tanulság, hogy mindent tesztelni kell. :D Írták többen, hogy magabiztosnak érzik magukat tőle, én is így vagyok vele, nem tudom, miért. De beleszagolok, és azonnal kihúzom magam reflexből. Ha előtte egy egész tál popcorn felzabálásán gondolkoztam, tutira elvetem az ötletet. Valahogy nekem tartást ad minden értelemben :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

vanillacaramella.sweet

2017. február 23.

Évekkel ezelőtt, talán 2010-ben próbáltam, valamiért nem vettem meg, pedig tetszett. Sokáig bántam, majd sikerült 1 éve hozzájutnom, de sajnos nagyon nem én voltam.
Rajtam a bors, magnólia és a pacsuli-pézsma érződött ki, de a narancsvirág, rózsa és szantál nem igazán, legalábbis nem úgy, ahogy más illatokban.
Szép üvegcse, különleges, kifinomult, virágos-fás-pézsmás illat, édesség nélkül. Tartóssága 3-4 óra, szillázsa közepes, nem tolakodó. Fűszeressége nem erőteljes, inkább pikáns, enyhébb. Megváltam tőle. 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

balogh.andrea

2016. október 3.

Az a nagy helyzet, hogy Kate Moss-tól engem konkrétan az ideg ver. De komolyan. Rosszul vagyok, ha csak meglátom. Nyilván ez egy tök személyes vélemény, de nem tartom szép nőnek (hahh! mondjuk ki: egyenesen csúnyának tartom, na.), sőt, még a soványságát sem irigylem, mert az én meglátásom szerint az ő soványsága alaktalansággal párosul. Természetesen ebben a véleményben semmiféle modell-szakmai szempont nem játszik szerepet, mert egyáltalán nem értek ehhez (sajnos), ez csak az én kis laikus, kívülálló, magazin-nézegetős véleményem.

Na de nem is ez a lényeg, meg ez a fórum itt most nem Kate Moss vélt vagy valós erényeit hivatott méltatni, hanem sokkal inkább a fenti parfümét ill. parfümjéét. Amivel nekem jóóópár éve volt már szerencsém megismerkedni, és az illata azóta is az orromban maradt.
Emlékszem, az egyik első olyan illat volt, amire azt mondtam, hogy na, ez már igen. Dögös, csajos, különleges és egyedi – legalábbis számomra egyértelműen beazonosítható. Ha ezt viseltem, a fősuli (és persze a bulik) legellenállhatatlanabb, leglehengerlőbb, legmenőbb csajának éreztem magam. :D
Akkor 2 nagy üveggel is elhasználtam, aztán egyrészt kikopott a polcokról, másrészt meg annyi más parfüm bekerült a látókörömbe, hogy bizony el is feledkeztem róla.
Aztán pár hete rákerestem Kate Moss-ra itt KM-en (a Rimmel-rúzsa miatt), és persze ez is a találatok közt volt.. Megrohantak az emlékek, az élmények, az illat, a hangulat, az akkori énem, az akkori életem, és tudtam, hogy muszáj szereznem belőle újra. Persze a világon nem volt; neten akartam rendelni, de őszintén szólva nagyon drágálltam, míg végül sikerült elcsípnem egy 50 ml-es tesztert nevetséges áron. Azóta ezt fújom éjjel-nappal, nem bírok betelni vele. Nagyon jólesik a sok „nagy” név, a sok nagyvad és niche után egy kis lazaság – ami mégsem egy tinglitangli valamilyen kis lötyike, hanem tényleg egy nőies, szexis, dögös illat, ami ráadásul még egész nap tartós is. Nyilván már nem a bulikirálynői címre hajtok vele, de igenis ad egy bizonyos fokú magabiztosságot, és én nagyon jól érzem magam benne.

Nem is emlékszem, mikor örültem utoljára ennyire egy parfümnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 3.

Nem is emlékszem, mikor örültem utoljára ennyire egy parfümnek.

timsho

2016. szeptember 27.

Legjobb illat, nagyon szeretem, csak sajnos nem kapok sehol. Ha valaki tudja, hol lehet kapni vagy eladná jelezze!

Mikkamakka75 Tényleg van, meg is rendeltem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Mikkamakka75 Tényleg van, meg is rendeltem.

polkadotted

2016. augusztus 9.

Ha bárki látja valahol, szóljon...egy kínaiban láttam, de nem mertem megvenni:S Életem egyik kedvenc illata...friss, nőcis, de puha simulós mégis. Isteni. Bárcsak kapható lenne:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.