Kate Somerville

Ár:   $50 és $65   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   külföld (USA Sephora)   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lulley93, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Ár:   $50 és $65
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   külföld (USA Sephora)
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratál és segít a bőr természetes lipidrétegének javításában. Azonnal felszívódik és szép, egészséges ragyogást ad.

lulley93

2020. július 21.

De cuki ez a regi velemenyem. :D
Mar nem a kedvencem, de mondjuk a top 5-ben meg mindig benne van. Szinte folyos, annyira konnyed allagu, de megis nagyon jol hidratal. Barmilyen bortipusra ajanlom, foleg nappali kremnek. A benne levo varazsmogyoro a legerzekenyebb bornek esetleg tud irritaciot okozni.

Csak 7.5 ml-es mintám van belőle, de mióta megjött (CB Goodie Bag), azóta csak ezt használom. Isteni krém, már amikor régebben olvasgattam róla, akkor éreztem, hogy ez tökéletes lenne nekem. Nagyon jó összetevők, kifogástalan csomagolás, még jobb hatás. Könnyed állagú krém, ezért nem kell sok, könnyű elkenni. Viszont amint elkentem, sűrűbbé válik az arcomon, érzem, hogy erősen hidratál, de egyáltalán nem hagy vastag rétegen az arcomon, szellőzik alatta, nem fojtja a bőrömet. Smink alá is tökéletes (sőt, mivel nincs benne szilikon, ezért nem fog összeveszni semmilyen szilikonos primerrel vagy alapozóval), tehát nappali és esti hidratálónak is jó, fényvédő alá is tökéletes. Jelentem, megtaláltam az igazit. Az ára sem érdekel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

De cuki ez a regi velemenyem. :D

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Lactose, Milk Protein, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Tejfehérje. A különböző fehérjéket a kozmetikumokban elsősorban emollient és vízmegkötő, hidratáló tulajdonságaik miatt használják. Az utóbbi idők kutatásai arra is mutatnak, hogy a tejfehérje hatásos anit-aging összetevő lehet, mely segít a károsodott, idősödő bőr megújulásában, a bőr fehérjéjinek (kollagán, elasztin) egészséges állapotban tartásában. Más kutatások pedig arra utalnak, hogy a tejfehérje hatásos lehet gyulladás csökkentésre, pattanások kezelésére a benne lévő lactoferrin révén.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.