Katy Perry

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 990 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Fejjegyek: szilva, bergamot, erdei gyümölcs,

Szívjegyek: jázmin, frangipani, kakastaréj,

Alapjegyek: praliné, pacsuli, szintetikus pézsma.

Ár: 4 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Kapható 15, 30, és 50 ml-es kiszerelésben is.
EroBatto

2019. április 8.

Nagyon szeretem már többször is újravettem (habár szigorúan csak netről, drogériákban kicsit sokallom az ár mennyiség arányt) Az illata az a virágos édeskés illat ami illik hozzám, szinte hibátlan. Nagyon szeretem, hogy tartós, nagyon izzadós vagyok és azt hittem majd eltűnik vagy bebüdösödik de nem. Én magam az illatát fél óra után nem érzem, de mások elmondása szerint egész nap érezhető. Mivel már egy éve folyamatosan ezt használom, úgy érzem ideje váltani, mivel nagyon hozzászoktam. És azért én is szeretném érezni az illatát. Viszont egy kis kihagyás után mindenképp visszatérek. Az üvege nem praktikus de gyönyörű az már biztos <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

lilike222

2019. március 14.

Ez volt a 3. parfüm, amit megvettem Katytől. Ő az egyetlen, akinek az összes parfümjét szeretem. Talán ez az egyik legerőteljesebb, tapaszalat alapján a legtöbb ember figyelmét felkeltő illata. Látványos az üvege is. Lehetne tartósabb, de így is 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Siculus

2019. március 11.

A natural spray verzióját évekig használtam, ezt is megakartam venni, mert hát mégis csak igényesebb és jobb "élmény" egy szép üvegből reggelente befújni magad, de nekem ez sok, tömény, tolakodó és fejfájós. Az üvege nagyon tetszik, az illat is finom, ha valaki bírja és árban is jó(Notinon most 4500f ft a 100 ml!, ami verhetetlen). Sajnálom, hogy nekem ez nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

kiscsillag1990

2019. március 9.

Jó pár éve az egyik kedvenc parfümöm. Lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Jó pár éve az egyik kedvenc parfümöm. Lehetne tartósabb.

renata89

2019. március 8.

Kellemes illata van, rajtam tartós. Az üveg nem túl praktikus.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Kellemes illata van, rajtam tartós. Az üveg nem túl praktikus.

kothencz001

2019. február 12.

Én imádom ezt a parfümöt, sokan meg szoktak dícsérni milyen jó az illatom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Én imádom ezt a parfümöt, sokan meg szoktak dícsérni milyen jó az illatom :D

szptimea

2019. január 26.

Azért adok 3-ast, mert nekem ez a parfüm olyan semmilyen. Kaptam, de nem nagyon jut eszembe fújni belőle. Édes is, de nem is, nem tudom hova tenni :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Kitti0803

2019. január 26.

Teljesen vakon vettem véleményezések alapján. Az illatában nem csalódtam, de a tartóssága rajtam nagyon rövid ideig tart. Az illata édes, de nem az az émelyítő. Kellemes, nem tolakodó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Beya93

2019. január 8.

Itteni vélemények alapján kerestem meg és szimatoltam meg. Szerelem volt első szaglásra! Tömény édes, amit imádok, de mégsem az a műanyag cukor szagú. Van benne valami kis bujaság és bújósság is egyszerre, nagyon tetszik. Éppen emiatt elég csalódott vagyok hogy rajtam nem túl tartós ahhoz képest hogy edp...nap felénél már konkrétan semmit nem érzek belőle :( és a hatósugara is nagyon picike. Nem várom hogy 10 méterről mindenki érezze hogy jövök, de igenis legyen jelen, legyen érezhető. Szóval napközben kell(ene) frissítés, viszont amilyen szép, olyan macerás is az üvege, ráadásul a 100ml-eset kaptam ajándékba, így egy óriási hegyes gyémántot nem szívesen dobok be csak úgy a táskámba :D Egyébként engem is zavar kicsit hogy csak fektetve lehet letenni, óvatosan bánok vele nehogy elguruljon.A tartóssága miatt -1*. Még sokára fog elfogyni valószínűleg, de a tartóssága miatt nem biztos hogy újraveszem...kicsivel drágábban kapni olyat ami reggeltől estig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Chapshe423

2018. november 5.

Számomra ez téli illat mert nagyon édes,talán kicsit túlzottan is.
A megjelenése az nagyon ott van,imádom!
Elég tartós parfüm,sokáig éreztem magamon és a ruhákon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Számomra ez téli illat mert nagyon édes,talán kicsit túlzottan is.
A megjelenése az nagyon ott van,imádom!
Elég tartós parfüm,sokáig éreztem magamon és a ruhákon is.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)