Katy Perry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Fejjegyek: szilva, áfonya,

Szívjegyek: jázmin, frézia, frangipani,

Alapjegyek: pacsuli, karamella, kasmírfa, praliné.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

ZemanTimi

2019. július 16.

Szerintem az egyik legjobban összerakott parfümje az énekesnőnek.Nagyon kellemes.Leginkább tavasszal érdemes használni.Sajnos nem túl tartós.De jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

lilike222

2019. március 14.

Karácsonykor rendeltem már nem kapható Katy Perry parfümöket. Nagy rajongója vagyok és ő az egyetlen, akinek az összes parfümjét szeretem. Ez is ment a gyűjteménybe és jelenleg ezt használom, imádom a tavaszias friss illatát, az üvege pedig nagyon látványos. Kicsit lehetne tartósabb, de így is bőven 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

pomme

2016. október 28.

Egy itteni kedves lány (és tökéletes eladó :))) ), Timmon jóvoltából jutottam hozzá. Ez a parfüm is az "éppen mikor milyen kedve van" (nem nekem, neki...) kategóriába esik egyelőre nálam, de alapvetően szeretem. Azért választottam ezt, és nem az eredeti Killer Queent, mert a Fragrantica szerint ez alig pacsulis az anyaillathoz képest. Rajtam sajnos nagyon nem működik a pacsuli nagyobb/közepes mennyiségben, mindent elnyom és öregasszonyos lesz az illat. Először amikor kipróbáltam, hát persze, hogy előrefurakodott a pacsuli, meg is fájdult tőle a fejem rendesen, pedig én aztán nem vagyok egy fejfájós típus.
Nem adtam fel, és másodjára mintha nem is ugyanaz a parfüm lett volna, erdeigyümis csokis-vaníliás "mindenkiszeretnifogja" illat lett rajtam, nulla pacsulival, sokkal frissebb kiadásban. Először őszi-téli illatnak mondtam volna, második tesztelésre pedig tavaszinak. Pedig ugyanaz a nap volt és szerintem a csoki-vanília kombó minden, csak nem tavaszi illat :D Szeretnék rájönni, hogy ez mitől van, ha valakinek hasonló hatalmas problémája van, szóljon :DD Egyelőre egy "nem rossz" 4 csillagot kap, mert Taylor Swift Wonderstruck Enchaned-jével tökéletesen kiegészítik egymást, magában még próbálgatom.

Update: le lett szavazva, feltettem eladni/cserére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 28.

Update: le lett szavazva, feltettem eladni/cserére.

Mirabella95

2016. március 22.

Nemrég rendeltem parfümöket, többek közt ebből is egy mintát.
Eljutottam a szagolgatás stádiumába, de valahogy nem nyerte el a tetszésem.
Számomra nem túl különleges parfüm, karamellás pacsuli néhány virággal karöltve.
Édesnek édes, de sok hasonló jellegű illat létezik vélemények szerint.
Tartósságáról nyilatkozni nem tudok, hiszen nem használtam a parfümöt.
Nem venném meg, annyira azért nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Nemrég rendeltem parfümöket, többek közt ebből is egy mintát.
Eljutottam a szagolgatás stádiumába, de valahogy nem nyerte el a tetszésem.
Édesnek édes, de sok hasonló jellegű illat létezik vélemények szerint.
Tartósságáról nyilatkozni nem tudok, hiszen nem használtam a parfümöt.
Nem venném meg, annyira azért nem jó.

kicsirita

2016. március 19.

Tavasszal találkoztunk.

Nagyon fűszeres, nagyon gourmand, de majd télen teszek még egy próbát.
Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert odáig nem jutottam el, hogy fölfújjam a nyakamra.

Télen folyt. köv :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.

Tavasszal találkoztunk.

Nagyon fűszeres, nagyon gourmand, de majd télen teszek még egy próbát.

Télen folyt. köv :)

Szlilla19

2016. március 14.

Kellemes tavaszi illat, de nem tartós, és az én orrom pedig nem is bírja sokáig, így ezzel nincs probléma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

Cintia04

2015. november 18.

Nagyon tetszik az illata amolyan hétköznapi kis hidegekre való kis finomság csak sajnos szomorú vagyok, hogy a tartóssága meg csapnivaló, kifújom pár perc és semmi. Lehet csak hozzá szokik az orrom nem tudom de emiatt sajnos nem tudom élvezni sokáig az illatát pedig sokkal lágyabb mint a piros tesócskája ami picit nekem erős és ez amolyan kis vizes, friss de mégis édeskés de nem vattacukor legalább is én nem érzem annak. Csak a tartóssága az ami bosszant. Amúgy az üvege is szép meg ami benne van az is. Sokszor sajnos csak az üvegéből szagolom mert feleslegesnek tartom magamra fújni de attól még szeretem az illatát. Kap 3 csillagot az üveg és a kis illata miatt mínusz 2-t a tartóssága miatt.:)

Kicsit ismét😊 szereztem egy kis tapasztalatot vele hátha másnak is segít. Ruhára fújtam egész jól megmarad benne sokáig az illat plusz bekentem a bőröm egy kis színtelen, szagtalan testápolóval meglepően de így picivel tartósabb és végre a pár percnél azért többet érzem. 4-5 órát kibír ruhán meg még többet. Ettől függetlenül marad a 3 csillag mert sajnos egy edp-hez képest sok vele a macera.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Mackobunda

2015. november 14.

Nagyon finom illata van, de rajtam egyáltalán nem tartós....csak olyan fújkálós parfüm volt, nem csoda, hogy igen hamar el is fogyott. Kifújtam és 3-4 perc múlva semmi...nem szeretem, ha "hozzászokik" az orrom az éppen felfújt parfümhöz. Inkább az erősebb illatokat kedvelem, ez olyan gyengusz volt. Az üvegcse tetszik. Annyira próbálkozok a KPerry-s parfümökkel, de egyik se akar rajtam maradni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

senskin

2015. augusztus 3.

Hát, ez sem jobb az elődjénél. Olyan semmilyen. Az üvegért adok csak pontot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Hát, ez sem jobb az elődjénél. Olyan semmilyen. Az üvegért adok csak pontot. :)

ZsoZsi35

2015. július 3.

Teszteres mivoltához jutottam hozzá, jó nagy (100ml) kiszerelésben. Előtte nem ismertem az illatot. Első impulzusom vele kapcsolatban: könnyed, nyárias, gyümölcsös. Tartósságáról nem igen tudok nyilatkozni, az tény, hogy hajon illetve ruhán tovább érzem az illatát, mint bőrön. Egy nyári illatnak megfelel. Én konkrétan nem vásároltam volna meg, de így, hogy kaptam, biztos elfogom használni (jó sokáig ki fog tartani. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 3.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.