Katy Perry

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 19.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2017

Illatcsalád: virágos-fás-pézsmás

Fejjegyek: fehér tea, szilva, bergamott

Szívjegyek: ciklámen, gyöngyvirág, fehér cédrus kivonat

Alapjegyek: borostyán, tonkabab, pézsma

Katy Perry's Indi EDP teszter
Ár: 6.500 Ft , Eladó: pecsike
Állapot: 100/96 ml teszter, Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: Személyes átvétel lakcímen, a XIII.kerületben, vagy utalást követően küldöm is.

veci

2023. április 23.

Továbbra is keresem a Santal Blanc olcsóbb alternatíváját, de sajnos be kell látnom, hogy az az illat tényleg egyedi, és rá kell szánnom a pénzt, ha szeretném pontosan azt az életérzést.
Ennek a tesztelésnek a szellemében elhasználtam ebből egy 5ml fújóst. Még ha nem is Santal Blanc-szerű, kifújva tetszett nagyon az illat, de mégis nehezen használtam el egy olyan indokból, amivel szerintem mások nehezen azonosulnak: az üveg fújóját szagolva mindig egy olyan algás halszag csapott meg, hogy reggelenként elment a kedvem attól, hogy ezzel induljak el otthonról. Ez szerintem az én poszt-covidos orrom ajándéka, remélem egyszer elmúlik.
Szerintem tartós illat, mert egy-egy pulcsin megcsapott mindig az illata, amikor pakoltam be a mosógépet napokkal később, de ez az a fajta tipikus pézsmás szantál, amit a viselője sosem érez, csak az aki mellette áll. Egy élménynek jó volt, de szerintem nem veszek belőle egy egész üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 23.

thatscrazy

2021. október 3.

Ajándékba kaptam, de talán a valaha tőlem legtávolabb álló parfümöm volt. (Tudom, tudom, ne vegye meg akinek nem tetszik)
Nagyon alkoholos, nem az a tipikus illit, de nekem kissé "öreglányos". Akinek tetszik, tetszik, hajrá, legalább sokáig fennmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 3.

Burgundy.Dahlia

2021. május 11.

Eleinte nagyon nem tetszett, túl masszív, fás- fehérvirágos, mondhatni "öreges" illatnak tartottam, aztán pár évvel később megint megszagoltam, és megtetszett. Nem nagyon vannak fás, pézsmás illataim, inkább az édes, gyümölcsös, akár gourmand vonalon mozgok, de ez az illat tartósságát és az illatát tekintve simán ér annyit, mint egy drágább kategóriájú, hasonló illatjegyekkel bíró parfüm.
Talán pont azért, mert ritkán viselek hasonlót, a környezetem dicsérni szokta rajtam, és nehezen hiszik el, hogy pár ezer ft- os tételről van szó. Amúgy nem "safe buy", érdemes tesztelni előtte, mert elég erős, és fűszeres.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

Majicsek

2021. április 16.

Egy próbát megért de tovább ajándékoztam. Kislány illat számomra, komolytalannak éreztem magamon. Egyébként kellemes..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 16.

kisko

2020. május 21.

Nálam működik! Nem tipikus drogériás parfüm, rajtam nem édes, hanem puha meleg fás, és nagyon tartós, valamint én magam is érzem napközben magamon (ez sokszor megbukik), akár ha csak 1-2 fújást is. Nem túl bonyolult, rajtam eléggé lineáris, pézsma dominál főleg a végén, de kiérzem a kókuszosságot és a teát. Nem egy top kreálmány azért, de semmiképpen sem gagyi. Valamiért azt mondanám, hogy ha valaki szereti az EL Bronze Goddess vonalat, tegyen egy próbát vele. Ilyen áron akár csak rohangálós, otthonra való illatnak is ajánlom, nekem minden évszakban működik, szívesen viselem, komfort illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 21.

Tilianita

2020. március 4.

Jaj nagy szerelem ez a parfüm! Még nem vásároltam meg, de megfogom. Van egy különleges aromája ami az orromba marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

esszter01

2019. december 30.

Nekem ez a tavaly telem illata. Utálom a kókuszt bármilyen formában, és csak itthon, miután megvettem, jöttem rá, hogy a kókuszra emlékeztet... De van benne valami borsos-fűszeres-hintőporos jegy, ami miatt olyan tisztának, hidegnek (és kicsit távolságtartónak) érzem magam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Kusika

Korcsoport: >54
2019. november 16.

Leárazva jutottam hozzá a DM.ben,nem az a tipikus celebillat,ami vattacukros illatfelhőbe
vonja az embert.Kifújáskor intenzív alkoholos nyitány után rajtam egy fehérteás pézsmás illattá
szelídült .Viselhető hétköznapokon,irodában.Inkább őszi illat,tartóssága kb 2 óra után nem érzem
magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 16.

magamon.

blackrose

2019. november 6.

Szemèly szerint nem találkoztam mèg ilyen illattal, ezèrt számomra elèg új. Nem èrzek ki belőle semmi virágot, csak lágy krèmes illatot. Sokan írták előttem hogy kókuszt èreznek benne, haloványan engem is emlèkeztet rá. Nem bánt senkit, főleg egy fújással de ennèl több már tènyleg taszító lehet. Kifejezetten bőrközeli illat, tartóssága az árához kèpest nem túl erős ès soknak tartom 30 ml-èrt, legalább lett volna cserèbe egy jó kis tartós parfüm.A dízájn nekem tetszik,szokatlan. Celebparfüm lètère nem rossz alkotás. Akik kifejezetten odavannak az èdes, de nem hivalkodó illatokèrt azok számára ez egy jó választás. Megállja a helyèt hètköznapokon ès alkalmakon is.
Update : Eltelt némi idő és nagyon megszerettem. Kifejezett érzem már benne a kókuszt, és jobban tetszik mint az összes többi parfümöm jelenleg. Rajtam kellemes marad, mások is mondták már hogy finom illatom van ha ezt viselem.Hiába, a bőr kémiája mindent eldönt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

SugarB

2019. október 17.

Én valamiért szerelmes vagyok ebbe az illatba, pedig a többi KP parfüm nem tetszik...de ez...én imádom. Nem extra tartós tény és való, de engem valamire nagyon emlékeztet az illata és nem tudok rájönni...:D Minden évben ezt kapom öcsémtől karácsonyra és a 100 ml majdnem egy évig kitart rendszeres fújkálással. Aki az édes meleg, mégis picit fanyar illatokat szereti, annak tetszeni fog. JA és az üvege!! Nagyon tetszik ez a letisztult, masszív üvegcse. Kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.