Katy Perry

Ár:   8399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: mspotts, Módosítva: 2018. október 29.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

"A Katy Perry INDI parfümcsalád új tagja, a VISIBLE méltó és sugárzó ünneplése a lehengerlő, egyedülálló személyiségeknek. Egy kívül-belül gyönyörű parfüm, amiben a szexi, friss pézsmás-virágos aromák keverednek a melengető fás illatjegyekkel, garantáltan kiemelik viselőjét a tömegből."

Fejjegyek: rózsabors, szilva, vanília

Szívjegyek: kókusz, gardénia, tonkabab

Alapjegyek: pacsuli, szantálfa, pézsma

3000 Ft Katy Perry's Indi Visible EDP
Ár: 3000 Ft bontatlan, celofános csomagolás , Eladó: aszilvia
Állapot: Új, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel elsősorban Gödöllőn, de lehetőség van Budapesten az Örs vezér téren előre egyeztetett időpontban. Előreutalás esetén postázom is szívesen. Foxpost automatába, postán átvehető csomagként vagy MPL-el házhoz szállítással.
Katy Perry's Indi Visible EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

isabelle007

2021. október 16.

Jöttem megvédeni.Rajtam fűszeres-krémes kókusz,elég jó tartóssággal.Minden évszakban hordható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 16.

zsocinger

2021. szeptember 3.

Sajnos, én sem a kókuszt, sem a vaníliát nem érzem, pedig pont ezek miatt vettem meg vakon. Használok kókuszos és vaníliás parfümöt is, különböző árkategóriákban, de nekem ez csak egy gagyi cukorkaillat, semmi több.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

AvonCica

2021. április 8.

5 ml fújósom van belőle, és azt kell mondjam, nagy a kísértés, hogy még egyek egy nagy kiszerelést. Isteni édes szinte sütis kókusz illat, imádom a tonkát és a gourmand parfümöket úgy általában, ráadásul mivel leáldozóban van, nagyon olcsón hozzá lehet jutni. DE! Egy AVON testpermet is többet tud ennél, pedig azok azért nem a tartósságukról híresek. Annyira lágy, hogy szinte nincs. Biztos vagyok benne, hogy ha kellően "megfürdök" az illatfelhőben, akkor tovább érződik, de nagyon hamar bőrközeli lesz. Tesókája, a sima Indi megvan már, és jól mutatnának együtt, meg tényleg tetszik az illat is, de nem tudom, akarok-e még egy olyan illatra áldozni, amit óránként újra kell fújni.
Kár, hogy túlzottan tetszik az illat is, az üveg designja és a lötyi színe is ...💙🥥🥃

U.i.: nem vagyok az énekesnő rajongója, sőt, a pop zene sem az én műfajom, szóval mindentől független a véleményem. Így még többet nyom a latba! 😂 Azt az egy csillagot tényleg csak a tartósság miatt vonom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Pamela13

2021. január 6.

Kellemesen édeskés-fűszeres illat. Legjobban a kókusz érződik ki belőle, aki szereti a kókuszos illatokat az imádni fogja. Sajnos a tartóssága nem túl jó, főleg bőrre fújva, a ruhámon és a hajamra kerülve tovább érződik. Összességében és árát tekintve nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Encsi21212

2020. január 29.

Az illatát imádom, a legjobb illat amit az utóbbi években használtam. Sajnos a tartóssága pedig a legrosszabb amivel eddig találkoztam. Az illat 5 csillag lenne, de a tartóssága 0. Ezért nem is veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 29.

Melcsi8

2019. december 27.

Nekem tetszik az illara. Lazább, nőiesebb mint az Indi. Kicsit gyümölcsös. Sajnos nem olyan iszonyat tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

lacrymosa88

2019. augusztus 25.

Sikerült az egyik Rossmannban megillatolnom, a csuklómra fújtam. Édesebb, mint a testvére, kókuszosnak kókuszos, de zavaróan púderesre sikerült. A sima Indi nyomába sem érhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

vanillacaramella.sweet

2019. március 4.

Első kifújąsra egy nagyon selymes-tonkababos, puha, krémes kókuszos vaníliåt êreztem kis pikąnssăggal (rózsabors), őszinte leszek, meg is lepett, pozitív csalódås összessêgêben! :)
Aztăn egyre melegebb, simulóbb, puha, szantälos, csipetnyit pêzsmäs, de tovăbbra is êdes, vaníliås-kókuszos lett.
NEM műkókuszos es nem művanília!
Viszonylag tartós, a parfüm színe illik hozzá, az üveg maga, nem az ên stílusom, de az illat meglepetêsemre nagyon nagyon tetszik.

Tengerpart, kókusz, vanília, selymessèg!

Viszont az årät sokallom (30ml ~8e Ft).
(Frag.-än rumot is írnak a fejjegyben. Szerintem is van benne icipici.) 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

NEM műkókuszos es nem művanília!

Tengerpart, kókusz, vanília, selymessèg!

Viszont az årät sokallom (30ml ~8e Ft).
(Frag.-än rumot is írnak a fejjegyben. Szerintem is van benne icipici.) 5*!

Ennie86

2018. október 15.

A sima Indi után úgy gondoltam, hogy őt is letesztelem. Hasonlít tényleg az anya illatra, de van benne valami vaníliás, édeskés beütés. Kellemes illat, de nekem a sima Indi jobban bejön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

klau810614

2018. október 14.

Nagyon-nagyon hasonlít az anya illatra ,kókuszos finomság ,viszont ebben érzek valami enyhe Angeles beütést ,de tényleg csak finoman és így isteni finom !:)Tartósságra nem lehet panasz ,ma délelőtt fújtam és még most is a csuklómon illatozik így 11 óra elteltével.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.