Kaviczky

Ár:   12 030 Ft és 34 650 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettyboop, Módosítva: 2014. július 16.

Ár:   12 030 Ft és 34 650 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 50 ml
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A cosmeceutical új fogalom a szépségápolásban, mely a kozmetika előre lépése a gyógyászat irányába. Olyan luxus kategóriájú készítmények, melyek kismolekulájú, sejtszinten ható, aktív növényi összetevők bőrbe juttatásával fejtik ki hatásukat.

Tartósítószer és szinezék mentes natúr (természetes) kozmetikum.

Adri77

2019. november 19.

Sziasztok. 2012- től használom ezt a csodát. Az egyik kolleganőmtől kérdeztem , mitől ilyen gyönyörű a bőre, és elárulta a titkot, hogy ő csak Kaviczkyt használ. Rákerestem a neten és megrendeltem a lemosótejjel és tonikkal együtt. Miutan elkeztem használni, szemmel láthatólag egyre tömörebb, feszesebb , és élettel teltebb lett az arcom. Többen rá is kéedeztek, hogy botoxoltatok e. Azóta is ezeket a krémeket használom kiegészítve a szemkonturbalzsamjával, és a nappali fényvédőjével. Mindenkinek csak ajánlani tudom, mert valóban szépnek és fiatalabbnak érzem magam általa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

babuss

2019. június 19.

Először mintát kaptam belőle a kozmetikusomtól, de amint kipróbáltam, nem akartam többé nélküle ápolni a bőröm.
Nálam idősebb korosztálynak ajánlják, mert érett bőrre való, növényi botoxot tartalmaz, de én így 40 felé elég érettnek érzem magam hozzá, akkor is használom, már most, hogy megelőzzem a bajt. Tökéletesen simul a bőrömre, nagyon hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, pedig elég tartalmas krém. Inkább az őszi, téli, tavaszi időszakban ajánlom, most a kánikulában már valóban kicsit sok. De alig várom, hogy újra tudjam használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

A Hévizi-tó vize. A gyógytó vize kalcium- és magnéziumtartalmú, hidrogén-karbonátos, kénes, enyhe radontartalmú gyógyvíz. Biológiai aktivitása a szerves vegyületek jelenléte következtében jelentős. Ez utóbbi adja egyedi jellegét. A kozmetikumokban a Hévizi-tó vize a Kaviczky kozmetikumokban található.

Yamgyökér kivonata. Paula Begoun szerint semmilyen kutatás nem utal arra, hogy a yamgyökérnek lenne bármi hatása a bőrön alkalmazva.

NMF

Természetes hidratáló elem (Natural Moisterising Factor). Az NMF nem szabályos INCI név, nem egy konkrét összetevőt jelöl, hanem inkább egy összetevő csoportot, amibe több a bőr hidratálásában fontos szerepet játszó összetevő is beletartozik.

Ahogy a neve is utal rá a természetes hidratáló elemek olyan anyagok melyek a bőrben természetesen is megtalálhatóak, és fontos szerepet játszanak a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Az NMF-ek közé sorolják egyebek mellett az amino savakat, a ceramidokat, a cholestrolt, a hialuronsavat, a glicerint, a sodium PCA-t, az ureat, a foszfolipideket és a glycosaminoglycanokat.

A természetes hidratáló elemek a bőrben taláható lipidekkel együtt kulcs szerepet játszanak a bőr egészségességében, üdeségében és hidratáltságában és hasznos összetevői a kozmetikumoknak.

További információ az NMFekről a cosmeticscopon.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Nem szabványos INCI név. Jelentése: illóolaj. Az illóolajok tömény, lipofil (zsírban oldódó) és általában vízzel nem keveredő (hidrofób) folyadékok, amelyek illékony vegyületeket tartalmaznak, és növényekből vonják ki őket. Az illóolajokat gyakran használják aromaterápiában vagy kozmetikumok illatosítására. Sok illóolaj antioxidáns vagy épp antimikrobális hatással van a bőrre, viszont egyúttal sok esetben rendkívül gazdagok bőrérzékenyítő hatású összetevőkben is, melyek irritálhatják, károsíthatják bőrt.