Kék-Lukács  Bőrfeszesítő Krém

Kék-Lukács

Kék-Lukács Bőrfeszesítő Krém

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marianna.fekete, Módosítva: 2012. március 4.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krém rendszeres használata visszaadja, illetőleg megtartja a bőr rugalmasságát, tömörségét és feszességét. Egyúttal tartós hidratálást biztosít és bársonyos érzést hoz létre a bőrön. A bőr belső struktúrája megerősödik, és a felesleges zsírok eliminációjával átformálja és feszesíti a bőrt

TRLinda

2017. augusztus 26.

Én bőrfeszesítő krémként elégedett vagyok vele.Kiegészítő krémnek használom,kicsit nekem erős,vagyis nehezen beszívódó,de ez sajnos az én bőröm hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

mLK235

2017. február 18.

Nagyon jó termék de nem könnyű hozzá jutni, remekül hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

Nagyon jó termék de nem könnyű hozzá jutni, remekül hidratál.

plinka

2013. július 10.

Én ezt a krémet a Kék-Lukács ránctalanító programja keretében használom, ami azt jelenti, hogy mélyhidratáló, nappali és éjszakai ránctalanítót is használok egyidejűleg. Fél éve használom vagy még hosszabb ideje, nem is tudom. Egyszerűen megváltoztatja a bőrképet, a bőr struktúráját, jó értelemben, persze. Nem nagyon kísérletezem most más krémekkel, mert ez a termék bevált nálam, így kitartok mellette. Ez az, amire azt mondom, hogy "igazi krém". Kicsit zsírosítja a bőröm, de olyan krém még nem volt, aminél ez ne fordult volna elő. Szerintem, nagyon jó minőségi termék, nevetséges áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 10.

Milka

2013. június 29.

talán az arcom zsíros-része a hibás, de nekem - sajnos - nem az a könnyen beszívódó krém, ezért kizárólag estére, a prémium éjszakai krém fölé használom, illetve nyakra, dekoltázsra is. több hetes használat után bátran állíthatom, nem bántam meg, hogy megvettem, láthatóan szebb, feszesebb lett a bőröm tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 29.

Corra

2013. február 28.

Erről a temrékről is egyelőre csak az első benoymásaimat tudom leírni:

Nagyon könnyű állagú, azonnal felszívódó krém, Puha, sima, és egységes felületű és színű lett a bőröm a hazsnálata után. Nagyon enyhe, natúr illata van, egyáltalán nem zavaró. Eddig minden nap hazsnáltam alapozót, bár bőrhibáim igazán nincsenek, de az arcom sokféle színű, hol pirosas, hol rózsaszín, hol fehér, és ezért alapozó nélkül nem tűnt soha frissnek és fiatalosnak. Most úgy tűnik, talán el fogom tudni hagyni az alapozót, de még meglátjuk, ez a termék is kap egy hónapot legalább, amíg újra írok róla. Addig megelőlegezem az öt pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 28.

Erről a temrékről is egyelőre csak az első benoymásaimat tudom leírni:

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.