Best of Beauty 2019

Kell a púder!

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2016. október 28.

Kiszerelés:   3,4 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5590 Ft

Létezik olyan matt rúzs, amelyik nem szárítja az ajkakat? A válasz egyértelmű IGEN. A KAP luxury matt rúzsok nem szárítanak, mégis szépen a helyükön maradnak.

• Tartós, de nem érintésálló
  • Matt finish
  • Gazdagon pigmentált
  • Tökéletes fedés
  • Sem a terméket, sem az összetevőket nem tesztelik állatokon
  • Nem vegán, mert tartalmaz méhviaszt
[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2016 október

Ár: 5590 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5500 Ft , Eladó: Kellapudershop.hu
Fizetés: személyes átvétel, MPL futárszolgálat, Pick Pack Pont, Szállítás:utánvétel, előre utalás, készpénz
3.000 Ft Kell A Púder! Luxury Matt Rúzs - Marilyn árnyalat
Ár: 3.000 Ft + postaköltség , Eladó: ABarbara
Állapot: a képen látható állapotban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. Corvin negyednél lehetséges, FoxPost, MPL csomagpont, és postán maradóként postázás is megoldható
ÚJ - Kell A Púder! Luxury Matt Rúzs
Ár: 3.200 Ft + postaköltség , Eladó: Uglyduck
Állapot: új, sosem próbált, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalással, Foxpost vagy postán maradó ajánlott levél
danyadi77

2019. május 31.

Melrose árnyalatot rendeltem, tényleg az a tipikus,mindenhez jó, mindennapi. Tulajdonképp nem is nagyon látszik rajtam, vagy talán egy kicsit mályyvás színt ad a számnak. Nem túl matt, ergo kopik (nem csúnyán), elillan, nyomot hagy a poháron. El nem csúszik talán és nagyon kellemes viselet,mintha semmi nem lenne rajtam. Nem szárít. Kicsit csalódás, a vélemények és az ára alapján többet vártam. Ettől függetlenül szeretem, el fogom használni és mindig jól jön a rohanásban, amikor másra nincs időm, de jó lenne egy kis szín a számra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.

VargaKata15

2019. május 9.

Melrosa arnyalatban van meg. Egy igazi mindennapi, taskaba dobos ruzs. Nem atom matt igy kevesbe tartos is, de nem csuszkal, nem kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

manoka92

2019. március 11.

Bárcsak adhatnék legalább 10 csillagot. Az eddigi legszuperebb rúzsom. A csodás Melrose árnyalatban rendeltem meg, ami egy természetes nude, rózsaszínes szín. Nagyon tartós és szerencsére nem kopogós matt a finishe. Viselés közben nem csúszkál el az ajkakról és nem tapad fel a fogakra (nekem ez mindig nagy félelmem :D), így nagyon kényelmes. Soha nem gondoltam, hogy valaha az életemben elfogok használni egy rúzst is, de azt hiszem, ő ilyen lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

skin

2018. december 1.

Hogy csodaszer-e azt nem tudom,de a legkényelmesebb rúzsom ezidáig.
Megkockáztatom ,hogy ugyan van egy jó pár Mac rúzsom is de minőségileg nem érzek különbséget. Angelina árnyalatban vettem meg és még nagyon elégedett vagyok vele.
A kényelmességen túl még az is mellette szól ,hogy nem szárítja az ajkaimat. Eddig 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 1.

Hogy csodaszer-e azt nem tudom,de a legkényelmesebb rúzsom ezidáig.

Oila

2018. október 25.

A Marilyn árnyalat tulajdonosa vagyok, ami egy narancs-vörös, gyönyörű árnyalat. A rúzs viselése kellemes, a szín nem változik. Nekem külön tetszik az, hogy nem púderesen matt. Viszont úgy érzem, ár/érték arány tekintetében valahogy mégis csalódott vagyok kicsit. Nem érzem annyival pigmentáltabbnak, és főképp nem érzem tartósabbnak, mint a 2000 Ft körüli rúzsokat, sőt, eléggé odafigyelve kell feltennem az ecsettel, hogy tökéletesen fedjen. Bár egy-egy korty ivásától nem tűnik el, viszont hiába marad fent jópár órán át, ha ugyanúgy összecsomósodik az ajkaim belső szélén (ahogy az előttem véleményező írta, egy megszáradt csíkban összeáll - ez tényleg a szájformától lenne?), mint bármelyik másik rúzs, hiszen így ezt is le kell törölnöm és újra fel kell tennem két-három óránként. Így viszont nagyon drágának tartom, illetve ezért az árért elvárnám, hogy amíg le nem törlöm, vagy komolyabb harapásokkal le nem dörzsölöm evés közben, addig hibátlanul legyen fent, és sokkal gyorsabban, kevesebb munkával lehessen szépen felvinni. Ezért én nem tudok hármasnál jobbat adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

Nashuaaa

2018. október 20.

Ez a második KAP termékem. Először is maga a rendszer, a Púder Péntek és Gabi kedves személyisége, segítőkészsége nagyon sokat dob a dolgon. Maga a termék azt tudja, amit egy ilyen árú rúzsnak tudnia kell, de többet nem. Szépen fed, kellemes érzés az ajkakon, nem szárít, krémes állag és jó pigmentáltság. Mondjuk engem nem zavar, hogy nem matt, de ha matt finisht ígér, akkor szerintem mattnak kéne lennie. Nagyon szépek a színek és Gabi segít megfelelőt választani. Nekem nem különösebben tartós, de ez valszeg az én szám formájától is függ, mert nekem minden rúzs belül egy csíkban összeáll ( nem tudom jobban leírni :D ). Kicsit tartósabbnak reméltem, mert az ára elég borsos, de mivel én pirosítóként is ezt használom, így megbocsájtható az ára. A Melrose árnyalat tulajdonosa vagyok, az Encore van még kilátásban, mint következő vásárlás, azt is Gabi ajánlotta.
Külön pont jár a csomagolásért, csodás és elegáns.

4 pont, mert szép és jó, de nem csodaszer és ahhoz képest elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Külön pont jár a csomagolásért, csodás és elegáns.

4 pont, mert szép és jó, de nem csodaszer és ahhoz képest elég drága.

BK19

2018. augusztus 9.

Imádom ! És, hogy miért? Tényleg nem matt. Annál, érzetre egy sokkal viselhetőbb. Tény,hogy kopik, de bármikor,nagyon szépen újra lehet kenni ( anélkül,hogy kiszárítaná az ajkaim). A mattok nekem egyáltalán nem csúszkálnak ( Melrose, Julia ), az erőteljesebb színeknél (Valentina,Marilyn) tény,hogy óvatosabbnak kell lenni . És amiért jobban preferálom,mint az iszonyat matt rúzsokat. Az,hogy amikor eltelik pár óra (evés,ivás), és a nagyon matt rúzs közepe borzasztóan csúnyán elkezd kopni, a szélén meg ottmarad ... Nah azt utálom. Ezért örültem,hogy végre találtam egy olyat, ami szépen kopik, és bármikor újrakenve is jól mutat az ajkakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Zsuzsi216

2018. augusztus 8.

Istagramon nyertem Gabitól egy csomagot és az Encore árnyalatú rúzs is benne lapult.
Nagyon tetszik a rúzs. Az, hogy nem szárítja az ajkakat, hanem még hidratálja is őket nagyon jó tulajdonság.
Van több matt szájkencém és nagyon nagy a kontraszt azokkal a termékekkel. Nyilván más kategória. Azok egy matt páncélt képeznek a számon, szinte lerobbanthatatlanul, illetve baromi rondán kopnak.
Ez a rúzs inkább selyemfényű szerintem és baromi kényelmes viselet. Nekem annyira nem volt tartós, mondjuk ettem-ittam a használatakor.
Ettől függetlenül maximális pontot érdemel. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Ettől függetlenül maximális pontot érdemel. Szeretem.

Anheszenamon

2018. július 2.

Julia àrnyalatban van meg és nagyon tetszik. Gyönyörűen pigmentált és nem szàraz mint általában a mattok. Én ezt nem is igazán neveznèm mattnak. Nagyon kényelmes viselet. Egyedüli negatívumként csak az árát tudnám mondani, szerintem kissé borsos. De más kivetnivalót tényleg nem találok benne. A következő árnyalat amit beszerzek a Melrose lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

kamillakovacs

2018. július 2.

Hát én imádom ezeket a rúzsokat, a Melrose árnyalatot szereztem be elsőként, ez volt a menyasszonyi rúzsom és nem mellesleg tökéletes alapszín a mindennapokban. Tényleg nem szárít, nagyon jó érzés viselni, és szépen láthatatlanul kopik. Nem az a fajta matt rúzs ami reggeltől estig fent marad, viszont szájceruzával kiegészítve egész tartós. Evés után azért igazítani kell, de én még mindig inkább használom ezt mint egy olyat amit levakarni sem lehet és fura bevonatot képez az ajkaimon. Egy szó mint száz, nagyon ajánlom, teljes szerelem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Squalane eo 1 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.