Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2020. szeptember 16.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Kiadás éve: 2018

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: mandarin, málna levél, citrom

Szívjegyek: magnólia, rózsa, jázmin, hedione, zöld jegyek, alma

Alapjegyek: pacsuli, vetiver, szantálfa, vanília, cashmeran

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Linett21

2021. május 19.

Gyümölcsös-virágos, korrekten összerakott édeskés tisztaságillat. Kb. ennyi. Az biztos, hogy semmi újat nem hozott a parfümpiacra, mikor 2018-ban megjelent.
2019-ben koratavasztól nyár végéig egész sokat használtam nappal, akkor valamiért nagyon megtetszett, de alig tudom már, miért, annyira átlagos.
Télen nem is muzsikál jól, ennek tavasz-nyár kell. Nem túl erős, nem megosztó; erre senki nem kapja fel a fejét; tipikus nappali, munkahelyi, rohangálós illat. Alkalomra, randira semmiképp sem ezt választanám.
A neve, üvege és doboza abszolút félrevezető; ebben nincsen semmi 'vizes' dolog, kizárólag a gyümölcs-virág kombó.
Tartóssága sajnos Kenzo, 3-4 óra alatt eltűnik, naponta kb. 2-szer újrafújós. Örülök, hogy megismerhettem, de újra nem venném.
Egyebekben nem tudok belekötni, 'like not love', így 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 19.

Egyebekben nem tudok belekötni, 'like not love', így 3 csillag.

magyarry

2020. szeptember 15.

Kellemes illat, amit, ha megérzek, a tisztaság ugrik be elsőre. Kár, hogy ilyen nagyon szörnyű az összetétele :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

vanillacaramella.sweet

2020. augusztus 23.

Rajtam inkább a viràgos oldala volt erősebb, de egy kellemes virágos-gyümölcsös illat, egész tartós is volt rajtam. Kellemes, nyáron szuper kis illat. Nem egy túlbonyolított, de a maga nemében azért mégis nagyon jó, van benne egy icipici érdekesség, de nem tudom megfogalmazni. A kék színe szép, de nem igazán tudom hozzà igazítani. Üvege is jófogású, erős. Nem szerelem, de szívesen elhasznàlnám. Az Intense verziója aranyban pompàzik, az tényleg kicsit másabb és erősebb illat, az sem rossz,de az sem lett imádat. Semmiképp sem mondhatok rosszat róla\róluk, kellemes, finom, nyárra szuper, bár egész évben bármikor viselhető, senkinek sem zavaró és tartós (6-7 óra). Ha Kenzo, nekem akkor L'Elixir még mindig, de ezt is elhasználnám szívesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

HelloSziaIvett

2019. december 18.

Ez egy kedves illat. Ez jutott róla eszembe először, másodszor és harmadik próba alkalmával is. Nem feltűnő, nem akar érdekes meg rejtélyes lenni. Egyszerű, gyümölcsös, tavaszi illat. Olyan, mintha elaludnál egy barackafa alatt és közben jóanyád rád borítaná azt a hat kiló gyümölcssalátát, amit egy napon keresztül aprított.
Szóval ez nem egy elgondolkodtató valami, de a maga egyszerűségében kedves és bájos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

HelgucciHelgucci

2019. szeptember 21.

Érdekes, itt sokaknak "tartós" ez az illat...vagy a bőrömmel vagy az orrommal lehet gond, mert nagyon tetszett ez a parfüm- de rajtam nagyon nem volt tartós.(amit sajnálok, mert másodlagos parfümnek kineveztem volna)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

csakmoni

Korcsoport: >54
2019. augusztus 22.

Ez a szín nagyon vonz, tavaly papíron meg is szagoltam, de nem érte el az ingerküszöbömet. Eddig egy Kenzo sem kísértett meg.
Finom ez az illat, kicsit kommersz ugyan, de nincs benne semmi zavaró. Az eleje friss, citrusos, aztán van egy kis virágos katyvasz, és végül jó hosszan egy nagyon édes gyümölcsillat. Olyan TBS testvaj-feeling.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Nushi

2019. augusztus 7.

Egy mintát kaptam egy másik parfüm vásárlása során, megjegyzem nagyon igénytelen mintát, mint az arckémek olyan csomagolásban parfüm....hm ahogy feltéptem persze rögtön rám borult az egész...A férjem megkérdezte mi ez a kuplerájszag... :-DDD Én persze másnap elfutottam megvettem, mert a mostanában kóstolt nyári illatokból ez volt az első aminél felkaptam a fejem, hogy IGGGENN. Nagyon gyümölcsös, virágos hangokkal én a málnát nagyon érzem nagyon fincsi, különleges illat. Ha nem borul az emberre egyszerre 2 ml akkor nincs "kuplerájszaga" Finoman kell adagolni nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

haszi79

2019. július 8.

Virágos, de közben mégis üdítő, és nagyon tartós. Nagyon hasonlít a Kenzo World-re, aki azt szereti, ezt is fogja, pluszban azért, mert ez még frissítőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

kovacsnmartina

2019. május 28.

Tavaly ősszel leltem rá véletlenül nézelődés közben a Müllerben, nagyon megfogott, de kifejezetten nyárra tudtam volna elképzelni. Szerencsére anyukám nemrég meglepett egyel. Azóta is imádom! Mindenki megdicséri, hogy milyen különleges illat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Brigitt

2019. április 17.

2018.augusztus Én ma teszteltem magamon, és mondhatom igazán finomra sikeredett ez az aqua. A Müllerben fújtam magamra és legalább egy órát elidőztem bent a boltban és szimatoltam sűrűn és mindannyiszor megállapítottam, hogy ez bizony nagyon fincsi. De amikor kimentem a levegőre, na akkor mutatta meg az igazi arcát. Mesés gyümölcsös citrusos, de egyben virágos, csak és kimondottan nyárra való, frissítő finomság. Hát én beleszerettem, és én is sajnálom, hogy hamarabb nem lehetett kapni, mert biztos, hogy nyárra beszereztem volna. És a lényeg: amikor hazaértem az én - illatok terén akadékoskodó - kamasz fiam megjegyezte, hogy mennyire jó illatom van. Nekem ötöst ér.

Up: Végre elérkezett az ő ideje. Változatlanul imádom, többen megdicsérték az illatot, finom tisztaságillatként is tudnám jellemezni. Napsütés és meleg szükségeltetik hozzá, és akkor kiteljesedik. Szuper tartós, este is érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 17.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.