Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Doll66, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatategória: virágos-gyümölcsös-gourmand

Ilatösszetevők: mandarin, málna, bolgár rózsa, narancsvirág, Bourbon vanília, praliné, púderes jegyek

Ár: 3.200 Ft , Eladó: Timi8
Állapot: 30ml/kb.7ml, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Utalást követő posta/foxpost
Ár: 6.000.- Ft , Eladó: moncs
Állapot: 50 ml-ből a képen látható(?) mennyiség, kb. 27-28 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, postázás, foxpost
Lilu003

2019. szeptember 19.

Nagyon szeretem a Kenzo vonalat, és talán ez a legizgalmasabb illatuk idáig. Érzem benne az eredeti Flower illatot, de adtak hozzá az Amour-ból, és megszületett ez a csoda. Fantasztikus ez az illat, annyira melegséget áraszt, nem tudok betelni vele. Meghittség szó, ami elsőre eszembe jut róla. A téli hószállingózást, nyugalmat, Karácsonyt idézi fel bennem. Jól érezhetőek a púderes jegyek, a vanília és a praliné. Nekem ez az egyik kedvenc téli illatom, tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

bodi.kriszti92

2019. szeptember 1.

na jó, engem ez teljesen az ujja köré csavart. abszolút random ragadtam magamhoz a polcról, hogy megszagoljam és rendesen meglepődtem, ez valami baromi finom illat, annyira komfortos őszi-téli nyalánkság, de nem ilyen csöpögős cukros cuccosan :D annyira imádom mikor véletlenül találok új szerelmekre, mint erre is :) ősztől tuti itt fog ülni a polcomon ♥️ (ja és mellesleg tartós is!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

aimee82

2019. március 15.

Édes-gyümölcsös, izgalmas, igazi téli illat. Nagyon tartós, a kifújt mennyiségel óvatosan kell szerintem bánni, meleg időben már sok. Kollégák szerint meg kell tartani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

HDorina

2018. szeptember 25.

Termékmintaként próbáltam ki. Nem tolakodó, nőies, virágos illata van. Bár minden napi illatként nem tudnám elképzelni, inkább elegánsabb eseményekre, mint üzleti megbeszélés, színház.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

nyuszo

2018. szeptember 23.

Ez az illat egy aránylag friss alkotás (2015) a Flower vonalon belül. Érezhetően kicsit más, mint az elődei, igazodik a ma oly divatos pralinés, gourmand ízléshez. Megálmodója Alberto Morillas, nagyon jó érzékkel választotta ki azt a nem túl sok illatjegyet, amitől az illat mégis életre kel...visszafogott, puha, nőies. A 3 fő illatjegy, ami leginkább érződik, a málna, amitől kicsit gyümis, a praliné, amitől mély és meleg lesz, és a vanília, ami ellensúlyozza a málna gyümölcsösségét...
Szép, megnyugtató komfortillat, bármely korosztály számára....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Szép, megnyugtató komfortillat, bármely korosztály számára....

Lune78

2018. szeptember 21.

2018. 09. 21.
Csajok! Ez még mindig nagyon ott van a szeren! Nem sokat használtam, mert "spóroltam" vele, de hiba volt. Mostanában elővettem és nem tudok betelni vele. Annyira finom, annyira finommá válik leszáradás után is a bőrömön, hogy imádom magamat szaglászni. :D
Nálam a púderes jegyek annyira nem érződnek, inkább a végén egy édes, vaníliás pralinés illat marad, talán egy kis málnával, de valami isteni! Beszereztem még egy üveggel. :D Most már 5 csillag, mert jelenleg ez a kedvencem!

2017 tél:
Megszaglásztam a parfümériában, ki is próbáltam végül a bőrömön és nagyon tetszett. Szívesen szagolgattam később is. Viszont nekem viszonylag hamar elillant az illata. Aztán hónapokig gondolkodtam rajta és végül megrendeltem. Egyelőre nagyon tetszik, szívesen használom. Első benyomásaim nagyon jók. Megszagolom és olyan jó kedvem lesz tőle, hogy mosolyognom kell. Nem túl nehéz, inkább virágos, légies, könnyed, mégis olyan jó illatod van. Kissé édes és melegség árad belőle.
Remélem, hogy később is ez lesz róla a véleményem. :)
Csak a tartósság miatt 4 csillag, de lehet, hogy lesz az 5 is, ha tartósabbnak fogom érezni a használat során.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

2018. 09. 21.

2017 tél:
Remélem, hogy később is ez lesz róla a véleményem. :)

Emli70

2018. augusztus 14.

Valamikor tavasszal kaptam egy vásárlás mellé ajándék illatmintát belőle, és így ő is nagy kedvenc lett.
Igen, bizony hogy édes, nem sziruposan, talán a narancsvirág és mandarin miatt, de van mélysége, a fincsi málnát vaníliával érzem leginkább. Ami a legfontosabb, valami "boldogságizé" is lehet benne, mert sokkal jobb kedvem van tőle, és olyan minden jó, minden békés, mindenkit szeretek érzést vált ki belőlem. Tartóssága kitűnő. Manapság kell ennél több?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

kvin

2018. július 4.

Hű, az első Kenzo, ami tetszik!
Juj, de finom! Nem sok köze van az anyaillathoz. De komolyan. Egyedül a vanília, a rózsa és a mandarin, de az is csak az indításnál van jelen. Málnás-pralinés vaníliás, púderes leszáradással. Nyoma sincs tömjénnek vagy gyantának. Nagyon lágy, finom, nőies, gyümölcsösen édeskés kis finomság.
Valahol Givenchy Very Irresistible és Escada Magnetism között van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Hű, az első Kenzo, ami tetszik!
Valahol Givenchy Very Irresistible és Escada Magnetism között van.

Heine

2018. június 15.

Először 40+ fokban fújtam magamra (türelmetlen teremtés vagyok), és a nap végére szabályosan megőrjített, de ennek ellenére imádom, és a legfinomabb, legpuhább, legromantikusabb Kenzo illatnak tartom az összes közül (ami nem nehéz, mert a pipacsos dolgokat gyűlölöm).
Szívfájdalmam, hogy a barátom nem szereti. Nem mintha ez különösebben visszatartana attól, hogy hordjam, de jobban örülnék napi plusz két bóknak, ha rajtam van. Na jó, nyilván nem szadizom szegényt, viselem, amikor nem találkozunk.

Édes, tömény, de valahogy nem tucat vattacukrosság.
Finom, lágy, puha, púderes, tűz mellett olvasgató szerelem illata, a téli napokban melengető lágy forró csokoládé, a sütemény és a vanília aromája a levegőben. A legjobb úton gourmand.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Édes, tömény, de valahogy nem tucat vattacukrosság.

Kedi81

2018. március 3.

A sima Flower-t ki nem állhatom,sőt....de mikor csere útján hozzám került egy fújós a Kenzo Flower Le Parfum Satin Spray-ből annyira megtetszett,és mivel Őt már nem gyártják így gondoltam teszek egy próbát Vele is,hát nem bántam meg....:-)))
Benne is fellelhető az anyaillat virágossága,de itt nem a púderes-mandulás-vanília tompítja el,mint a Satin-ban,hanem a gyümölcsök és a praliné,persze mellette érződik a púderes-vanília ebben is,de egy nagyon jól összehangolt és különleges illatorgia formájában:-))
Tartóssága az én bőrömön kiváló,maximum két fújás reggel és egész nap érzem magamon,még este is,imádom,örülök,hogy rátaláltam!!! :-)))
Most már csak abban bízok,hogy ezt nem szüntetik be!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Most már csak abban bízok,hogy ezt nem szüntetik be!!!

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.