Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2015. november 5.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: virágos

Összetevők: mandarin, rózsa, mimóza, kamélia, ibolyalevél, vanília, pacsuli

Verona5

2018. május 6.

Sajnos nála előjön ismét az általam nem szeretett Kenzo jegy, amit nem tudok magyarázni, csak, hogy olyan "nem szeretem kenzo-s", biztos megint a pacsuli, itt a vaníliával kombinálva. Tolakodó, erős illat, túltett a kezeimen levő másik két illaton, tartósan, szinte lemoshatatlanul. Túl édes, túl harsány, túl sok - legalább is nekem, látom mások szeretik, mint ahogy sok más Kenzo-t sokan mások. Vele nem leszek barátságban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 6.

mujerconfused

2016. március 19.

Imádom :D a kedvenc parfümöm, 3 üveggel használtam el, sajnos már nem gyártják, néha még lehet kapni, de nem hiszem, hogy azok eredetiek. Különleges, tényleg téli illat.

Update: Sikerült itt egy példányt beszereznem :) Öröm és boldogság, ugyanaz a puha és púderes, tartós illat, mint amire emlékeztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

babaga

2016. január 23.

Imádom, az illata diszkrét és elegáns, ugyanakkor tartós..az ára is elfogadható, sok márkás drága parfümnél tartósabb ;) Sajnos már csak nehezen lehet hozzájutni...legutóbb iparfumerián rendeltem, eddig úgy tűnik, eredeti :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.