Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GlamourAndStyle, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Kiadás éve: 2014

Illatösszetevők: mandarin, gránátalma, tea, tubarózsa, frézia

Ár: 8000 Ft , Eladó: sonoka
Állapot: Csak kipróbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Előre utalás után foxpost vagy posta

angelina69

2018. március 17.

Körülbelül negyedik próbám ezzel az illattal. Melegebb időben szebben mutatja meg magát. Nekem tetszik, annak ellenére, hogy Kenzo illataiért nem vagyok odáig. Nekem túlon túl virágosak. Ez viszont valamelyest kilóg a sorból. Kicsit ebben is fajsúlyosabban kijönnek a virágok, de a gyümölcsök is felzárkóznak. Nem tolakodó illat, de mégis kellemes lelket melengető. Az enyhén virágos-krémes leszáradása is nagyon szép. Gondolkodóba ejtett... Lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 17.

emeseee6

2017. február 28.

UP:Kellemesnek továbbra is kellemes,de szeptember óta eléggé meguntam ,alig nyúlok érte...Szép emlékeket idéz,de akkor is módosítok 4-ről 3 csillagra.

Ajándékba kaptam,valószínűleg magamnak nem választottam volna,de igazán kellemes,megszerettem.Rajtam tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

dobolank

Korcsoport: >54
2017. február 11.

Semmi köze az anyaillathoz, gyümölcsös, unalmas semmiség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 11.

Semmi köze az anyaillathoz, gyümölcsös, unalmas semmiség.

diesel22

2015. december 22.

Szerintem nem rossz. Az üvege mondjuk nem tetszik, de egy nagyon jó tubarózsás illat született.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

oviki

2015. augusztus 4.

Szerintem jellemtelen, semmi egyedi nincs benne. Csak egy szokásos parfüm. Tartóssága is kritikán aluli... kifújás után fél órával sem éreztem már semmit belőle, ugyan a bőrömön hagyott némi illat nyomot. Szerencsére csak illatmintám volt, nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

ciccenet

2015. július 6.

Rajtam elsőre nagyon kellemes gyümölcsös-púderes illata van, de ez kb 1 óráig, utána egy teljesen átlagos ezer forintos parfüm illattá változik. Nem venném meg :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

violetta0119

2015. május 9.

Gyümölcsös, virágos, friss tavaszias illat, meglátjuk mennyire ragad meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 9.

Gyümölcsös, virágos, friss tavaszias illat, meglátjuk mennyire ragad meg...

vanillacaramella.sweet

2014. november 14.

Én lepődtem tegnap meg a legjobban azon, amikor megszagoltam, hogy nem volt rossz. Friss, mandarinos, almás, enyhén rózsás illat. Nem égbekiáltó szerelem, de ha kapnék, nem adnám tovább. Valóban kis légies, könnyű illat. Abszolút nem nagy szillázzsal. De kellemeske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 14.

Nóórika

2014. november 11.

Elsőre olyan húsvéti locsoló kölni szaga volt,de aztán megcsapott Kenzoék erős "bogáncs" illata.
Számomra már olyan mint egy férfi parfüm. De abból is a rosszabb fajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 11.

Számomra már olyan mint egy férfi parfüm. De abból is a rosszabb fajta.

lauran

2014. november 9.

Hát ez tényleg semmi. Tusfürdőillat, maximum maximorum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 9.

Hát ez tényleg semmi. Tusfürdőillat, maximum maximorum.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.