Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 23.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Kiadás éve: 2015.

Illatcsalád: virágos

Összetevők: citromvirág, körte, tubarózsa, frézia, fehér pézsma, cédrus

CSERE is - Kenzo Jeu D'amour EDT + AJÁNDÉK testtej
Ár: 5.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 30ml/kép (23-24ml), Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost

VNikol

2020. január 26.

Jöttem felpontozni :)
Tegnap hazajött velem, 30% kedvezménnyel. Alapvetően orientális vanília vonalon mozgok, ha parfümről van szó, de ő megfogott. Olyan kis finom, nőies, nem tolakodó, mégis újra és újra megcsap és elcsábít. Rajtam határozottan tartósnak bizonyul, de rájöttem már mindenkin máshogy szólal meg az adott illat. Mi illünk egymáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 26.

Jöttem felpontozni :)

csilla3275

2018. február 22.

Most vettem decemberben itt az oldalon. Nekem púderes ,édes kicsit rózsás ,nagyon nőies illat.
Olyan napos ,vidám...
Talán csak azért veszek le egy csillagot ,mert én magamon úgy érzem hamar elillan az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 22.

Olyan napos ,vidám...

vanillacaramella.sweet

2016. február 14.

Rajtam friss, főképp virágos, tubarózsás-fréziád, de kissé gyümis-édes is (körte). Elég tartós (5-6 óra), komfortos illat, van benne vmi csavar és nem halványul el, mint gondoltam. Ja és nem érzek púderességet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

nyarigabi

2016. január 27.

Nagyon hasonlít az edp verzióhoz, nem érzek nagy különbséget, inkább csak intenzitásban. Határozottan tubarózsás illat, könnyeden nyit, de később elnehezedik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.