Best of Beauty 2019

Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 23.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Megjelenés éve: 1997

Fejjegyek: magnólia, fekete ribizli, mandarin, bazsalikom

Szívjegyek: japán cseresznyevirág, lonc, írisz, jázmin

Alapjegyek: földi szeder, tonkabab, szantálfa, vetiver, cédrus

Ár: 1500 Ft - 5ml + postaköltség , Eladó: dadisz
Állapot: Frissen átfújva, üveg parfümszóróba, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki utalás után postázom, vagy személyesen átvehető Debrecenben.
Kovi

2019. február 20.

Első megérzésre írok most véleményt. Mintát rendeltem belőle, mert borzasztóan érdekelt, viszont mivel minden bőrön más egy-egy illat, látatlanba nem akartam megrendelni. Megérkezett a mintácskám és köszönöm, beletrafáltam! Érdekes mód az alapillat után egész gyorsan előjön nálam az írisz és a jázmin virágossága, és úgy is marad. Nem ferdül, nem változik. Hasonlót éreztem Michael Kors Glam Jasmine illatánál is. Nem tolakodó, mégis virágoskertben ébredő érzésem van. Nyárihoz talán kicsit mély rajtam ez az illat, de még épp a határon. Tartóssága nagyszerű. Köszönet a kommentelőknek, hogy megtalálhattam őt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 20.

3tara2

2018. július 20.

Kedves, aranyos, könnyen megszerethető populáris illat!
Igazi nyári kellemes, kicsit zöld és friss hangulatot áraszt. Ahhoz képest, hogy üde parfüm, meglepően jó a tartóssága.
Frissessége nem a citrusoknak köszönhető, hanem a jól eltalált magnólia és vetiver kombinációjának, valamint a szép cseresznyevirág illatnak. Érzem benne a loncot!
Órák múltán lesz csak igazán szép. Megpuhul az összes alkotó és könnyed felhőbe vonja viselőjét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 20.

Kedves, aranyos, könnyen megszerethető populáris illat!

DJilla

2017. november 15.

Ez a szépség megosztott első helyen áll nálam a szeretett Midnight poison-ommal: szerelem volt első illatolásra még parfümmániám hajnalán. De azóta is csak kevés illat tudott visszaadni olyan természetközeliséget, mint ő. (Nagyjából egy-két L'artisan, Givenchy Extravagance-a, YSL-Vice versa-ja, és még néhány delikvens.) Gyönyörű, esős június-júliusi kert/erdő illat egy szeszélyes zápor után, mikor újra kisüt a nap. Nekem kis zöld beütéssel, paradicsomlevél illattal indít, de aztán egyből jönnek a virágok és gyümölcsök: az idő előrehaladtával pedig egyre zamatosabb, puhább és édesebb lesz. Az erdőillatot azért írtam, mert valahogy van egy kis olyan háttérzönge is benne, amikor nyári eső után elkezd tűzni a nap, és az erdő mélyéből párologni kezd egy ilyen gomba-avar-moha illat. Ez az illat mindig megnyugtat, kisimít, és rögtön szebbnek és ígéretesebbnek tűnik tőle minden. Sajnos már nagyon nehéz beszerezni, aki szereti, tárazzon be belőle, mert tényleg semmilyen más illathoz nem fogható élményt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 15.

lyrica

2017. július 9.

Fiorentina hozzászólására reagálva:én szintén elcseréltem/eladtam nem is emlékszem már.Aztán egy másik csoportban néhány hónapja megláttam egy kedves eladónál,kértem belőle 10 ml-t.Ugyanaz a a feeling...kell nekem ismét egy üveggel. Kifejezetten tavaszi,nyári illat a frissességével,gyümölcsösségével.Rajtam szerencsére tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 9.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 25.

Lyrica keresése juttatta az eszembe azonnal ezt a szépséges üveget, ami a kis kiszerelésé volt (a fotón a nagyobb üveg látható). Kár, hogy nem tartottam meg, mikor kiürült. Jó volt kézbe venni és a maga nemében egy remekmű volt. Az illata elillant már a fejemből, de valamikor biztosan tetszett, ha megvettem. Viszont nem volt nosztalgiám iránta a sok év alatt egyszer sem, ezért csak négy a csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 25.

balalajka

2017. február 14.

Zsenge felnőttkorom illata, friss, üde, harsogóan zöld meg sárga. Virág, frissen vágott fű, paradicsomlevél fűszernövények és napfény. Tartós, frissítő, utánozhatatlan és orrbamászóan egyedi. Nem az a vakon rendelős fajta, érdemes előtte kipróbálni, de ha betalál sosem felejti az ember!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

chiba

2016. május 31.

Frissen nyírt fű és maszkulin hatás?
Túl kellett rajta adnom, mert különleges, de vhogy rajtam nagyon nem működött.
Egyébként tényleg nem mindennapi és nem mai darab(talán ennek köszönhető).Az üvege sem a legszebb darab.
Szóval -2 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 31.

Frissen nyírt fű és maszkulin hatás?
Túl kellett rajta adnom, mert különleges, de vhogy rajtam nagyon nem működött.
Szóval -2 pont.

Doll66

2014. augusztus 25.

Le Mond Est Beau = A világ szép, La Vie est belle= Az élet szép, hasonló a nevük, de az illatuk teljesen más.Kenzo parfümjéről az ősz, Lancome parfümjéről a tavasz jut eszembe. Nem így kedves kollégáimnak, az előbbivel úgy jártam, hogy a mellettem gyereket öltöztető óvónő ijedten nézett rám: itt valamelyik gyerek tetves, érzem a Nittifor ( tetűirtó) szagát, itt, valamelyik a közeledben be van kenve!! A másik Szép Az Élettel ma jártam meg: tanévkezdő értekezletre magamra fújtam, mire mellettem álló kolléganő levegőbe szimatolva: kinek van ilyen naftalin szaga?? Mindkettő az én parfümöm volt :( Így elment tőlük a kedvem...Ízlések és pofonok, orrok és parfümök...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 25.

rata.sum

2014. augusztus 24.

Ó, néhány éve ezt használtam nyáron, nagyon szerettem. :)
Általában gondban vagyok a nyári illatokkal, mert a hűvösebb időre való nehézbombázókhoz húz a szívem és az orrom. Néha azonban megtalál egy-egy olyan kánikulaillat, amelyet nemcsak "jobb híján" fújok magamra 30 fok felett. Egyik ilyen illat ez a Kenzo-gyöngyszem.
Friss, fanyar, zöld, igazán üdítően hatott a ragacsos nyárban, amikor csak pihegni volt kedvem az árnyékban. Elképesztően tartós, de kicsit sem erőszakos, vidám, napfényes, mondhatni hétköznapi parfüm. Szinte bármilyen korosztályon jól állhat, akinek a szívében fiatalság lakozik, illeni fog hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

Ó, néhány éve ezt használtam nyáron, nagyon szerettem. :)

bolero

2013. december 22.

Középiskolában használtam, jó 6-7 éve, mégis még mindig érzem az orromban az illatát. Szerettem, tartós volt, könnyen felismerhető és frissítő.
Nem a világ legjobb illata, de nekem tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

Nem a világ legjobb illata, de nekem tetszett.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)